как да познаете, че излизате с женен мъж след бързи срещи на clubr

  • 119 471
  • 2 450
# 945
Светец, виж габаритите на полицаите от отряд Кобра. Искра Фидосова ще я преметнат през рамо без проблем
Виж целия пост
# 946
През рамо и аз мога . Искам да го видя как се прави носейки я на ръце ! Wink

ПП То ще трябва и специална по-широка врата , съмнявам се да могат да минат през стандартна врата на апартамент .
Виж целия пост
# 947
Точно пък, ако съм като Искра Фидосова, ще предпочета, с оглед на поколението, не някой бабанка със склонност към затлъстяване от детска възраст, който може да ме метне на гръб, а някой строен, дори слаботелесен, че да не става натрупване на дебели гени. По същата причина логично би било една жена с неправилни черти да избере мъж с правилни, а не някой, на когото физиономията му е сякаш издялана с теслата и за когото в най-добрия случай може да се каже, че изглежда мъжествено (добре, че е мъж).
Виж целия пост
# 948
А съпруга й е много готин, на Искра де
Виж целия пост
# 949
Окончателно се разведе с Талула Райли. Ама си е мой и на никой не си го давам, така че сорри, изпуснАхте го.

   Ще си скубеме косищата с тебе. box Joy

 Joy Ооооо иска ли питане.
Виж целия пост
# 950
Окончателно се разведе с Талула Райли. Ама си е мой и на никой не си го давам, така че сорри, изпуснАхте го.

   Ще си скубеме косищата с тебе. box Joy

 Joy Ооооо иска ли питане.

Дами..., женска борба (в олио) ли се заформя  Wink
Виж целия пост
# 951
Окончателно се разведе с Талула Райли. Ама си е мой и на никой не си го давам, така че сорри, изпуснАхте го.

   Ще си скубеме косищата с тебе. box Joy

 Joy Ооооо иска ли питане.

Дами..., женска борба (в олио) ли се заформя  Wink

Естествено. По бански целите в олио. Wink
Виж целия пост
# 952
Жалко, че съм омъжена, докато се биете в олиото, можех да отмъкна г-н Мъск Mr. Green
Виж целия пост
# 953
Жалко, че съм омъжена, докато се биете в олиото, можех да отмъкна г-н Мъск Mr. Green

Да, бе! Нали ще те докопаме после и айде и ти в олиото. Grinning
Виж целия пост
# 954
Хохо,аз ще гледам с Роналд Popcorn
Ама все пак,кой е г-н Мъск? Че знае ли се,може и аз да се включа Grinning
Виж целия пост
# 955
Добре, кой накара модераторите да редактират чудесното мът (=помияр)  Laughing в заглавието на безличното "мъж"?  Twisted Evil
Виж целия пост
# 956
Доста си е обикновен този Илон Мъск. Добре, че парите му придават сексапил, защото не виждам как биха се били жените за него, ако работеше за 500 лева някъде.
Виж целия пост
# 957
Хохо,аз ще гледам с Роналд Popcorn
Ама все пак,кой е г-н Мъск? Че знае ли се,може и аз да се включа Grinning

http://www.google.bg/imgres?imgurl=https://lh5.googleusercontent … QenOMBE7u_uTsvQc=

https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%98%D0%BB%D0%BE%D0%BD_%D0%9C%D1%8A%D1%81%D0%BA
Виж целия пост
# 958
Доста си е обикновен този Илон Мъск. Добре, че парите му придават сексапил, защото не виждам как биха се били жените за него, ако работеше за 500 лева някъде.

Ха, за милиардер е направо красив.  Аз поне до сега красив или поне що годе хубав милиардер или милионер не съм видяла. Така че на фона на това ниво, "обикновеността" на Мъск си е направо красота.
Виж целия пост
# 959
Хич не ме интересува колко е хубав (или не). Много умен и предприемчив човек е Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия