как да познаете, че излизате с женен мъж след бързи срещи на clubr

  • 119 471
  • 2 450
# 1 365

Ами не можеш. Намеренията възникват с развитието на отношенията. За мен нагласата "търся си съпруга по принцип, ти си жена, имаш еди-какви си екстри, пасваш ми на чек листа" е доста отблъскваща, малко зловеща и би ми била обидна. Предполагам, мъжете се чувстват по същия начин и ако се натъкнат на мацка, която преди да си е допила първото общо кафе с тях, вече преценява дали фамилията му ще си ходи с името й, го усещат и второ кафе няма.

Според мен хората придобиват "намерения" с времето, когато са се опознали достатъчно.

А иначе сериозен - в смисъл на стабилен и отговорен човек - може да се прецени по доста неща, най-вече по средата му и поведението, но това, че той по принцип е сериозен човек, не означава, че в момента не иска само и единствено неангажиращ секс. Laughing

И аз съм на това мнение, но все пак смятам, че човек трябва да е отворен към възможността за сериозна връзка на едно принципно ниво, за да се получи нещо. Но, честно казано, аз съм отблъсквала известна бройка мъже, които са били склонни на сериозна връзка принципно и конкретно с мене, най-общо са били стабилни, но конкретно като характер съм установявала, че не си пасваме, макар че са идеални за друг тип жени - например аз харесвам кротки, спокойни хора, които се водят, домошар съм, обичам удобствата и не се чувствам комфортно с прекалено експанзивни развикани хора, които ги влече нощният живот, имат екстремни хобита и пр.

Освен това, мъжете много добре знаят, че ако оказват натиск върху жената и са твърде припрени, шансовете да ги отрежат, са доста големи, така че обикновено, когато един мъж харесва сериозно някоя жена, той гледа да не я притиска и нещата вървят без кофти напрежение, а само с приятната тръпка на очакването. Не смятам, че е нужно да се обяснявам защо не искам да "се кача в апартамента му да пийнем нещо" и пр. Никоя жена не трябва да си измисля оправдания за такива неща. Достатъчно е да каже, че не е готова за това.

п.п. Аз веднага бих разкарала 30-годишен мъж, който вярва, че една жена е неразположена цял месец. Такъв човек ми е под нивото за минимум обща култура и интелект, а освен това очевидно не е имал сериозна връзка/съжителствал с жена, което на 30-годишна възраст не говори добре. Също, ако бях средноинтелигентен мъж, имащ нормален житейски опит с жените, бих разкарал веднага жена, която ме подценява до такава степен, като ми разправя такива неща.
Виж целия пост
# 1 366
Е, "неразположена съм" не значи задължително менструация, най-общо означава, че не ми е добре. Може да ме боли глава, стомах, да съм настинала, милион неща.
Виж целия пост
# 1 367
Е, "неразположена съм" не значи задължително менструация, най-общо означава, че не ми е добре. Може да ме боли глава, стомах, да съм настинала, милион неща.

Да бе, боли я глава, стомах, настинала е, пък ходи по срещи и то цял месец с подобни неразположения. Бих се позамислила дали да съм с човек с толкова крехък имунитет.
Виж целия пост
# 1 368
Друго си е да си кажеш направо:
Мъж: Да излезем на кафе?
Жена: Не мога, в цикъл съм.
Мъж: newsm78 Thinking
Виж целия пост
# 1 369
После за какво мъжете дежурно питат като сме в кофти настроение или нещо не е както трябва ''Ти в цикъл ли си''?
Виж целия пост
# 1 370
Айде бе, ако ще да съм в прекрасно здраве и топ форма - годна за участие в олимпийски игри и летене в космоса, не е нужно да се оправдавам защо не искам да правя секс 1 месец след запознанството. Егати мъжете, егати и чудото.
Виж целия пост
# 1 371
Е, "неразположена съм" не значи задължително менструация, най-общо означава, че не ми е добре. Може да ме боли глава, стомах, да съм настинала, милион неща.
Явно, юнакът е бил ерген, незапознат с терминологията на съпругите, не желаещи секс. Mr. Green
Виж целия пост
# 1 372
оф, куку, то не остана нещо, което да ти е на нивото- едно имунология, закони, мъже... дай да ти съберем мненията и да направим наръчник за перфектния живот и как да си намериш мъж "на ниво"
Виж целия пост
# 1 373
оф, куку, то не остана нещо, което да ти е на нивото- едно имунология, закони, мъже... дай да ти съберем мненията и да направим наръчник за перфектния живот и как да си намериш мъж "на ниво"

Аз съм си намерила, обаче сигурно ако бях срещала все такива перфектни, които да трябва да ги лъжа, че съм неразположена, щях да съм сама.
Виж целия пост
# 1 374
не искам да ви прекъсвам мухабета, но daredevil и аз имаме по един въпрос. daredevil се интересува къде може да се намери готиният мъж, а мен ме интересува - като се намери този, който е толкова рядък - като шестица от тотото - как да познаем, че е сериозен или че има сериозни намерения.

бг мами, вие как разбрахте че вашият мъж е Мъжът?

Със сигурност не мога да отговоря на твоите въпроси , но мога да ти препоръчам литература по въпроса .

Скрит текст:

Виж целия пост
# 1 375
тежки стереотипи в тая тема.

Много!  Laughing
Виж целия пост
# 1 376
не искам да ви прекъсвам мухабета, но daredevil и аз имаме по един въпрос. daredevil се интересува къде може да се намери готиният мъж, а мен ме интересува - като се намери този, който е толкова рядък - като шестица от тотото - как да познаем, че е сериозен или че има сериозни намерения.

бг мами, вие как разбрахте че вашият мъж е Мъжът?

Със сигурност не мога да отговоря на твоите въпроси , но мога да ти препоръчам литература по въпроса .

Скрит текст:



О нееее , някои се нуждаят от такава книга  Laughing


т.е. Как да привличаме , пленяваме и задържаме жените
На лов за жени  Mr. Green


Виж целия пост
# 1 377
На мен лично ми е много идиостко това "къде да си търся мъж". Тя съдбата си знае нейното... моя колежка на излизане от работа се блъснала в някакъв мъж... сега не мога да и видя очите, вече година бурна любов Simple Smile Не търси... то ще те намери Simple Smile
Но пък и от едно кафе ми се падна късметче "Ако ти не търсиш, друг ще намери" Simple Smile
Виж целия пост
# 1 378
Идиотско ти е, защото не четеш книги, ако четеше, веднага щеше да се сетиш какво казва Настрадин Ходжа за съдбата: ако се изгубиш в пустинята и не се опитваш да намериш изход, а чакаш да те намерят, пясъкът ще те затрупа, но ако полагаш усилия и не се предаваш, и със сетни сили правиш крачки, въпреки умората и жаждата, със сигурност ще срещнеш керван, че и камила за тебе ще се намери.
Виж целия пост
# 1 379
Много ясно, ако чакахме на съдбата, досега да сме умрели като вид.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия