Тя спи при мен и я завивам с моята завивка. Сега с олекотено до гърдичките е завита. Като стане по-топло само с чаршав.
За слънчезащита съм се ориентирала към Microsun baby. 

? Аз давам по 2 капки витамин Д, както ми е казал педиатърът. Мойта маймуна наддава доста. Относно слънцезащитния за бебета на Ла Рош, явно само аз не съм доволна. Може би не трябва да гледам как стои, а колко е ефикасен. 
Засега е тактичен и не се е будил. Въпросът е да премине от прехода на заспиване на ръце/на гърда/в слинг до заспиване в легло или шазлонг без да се събуди, което е трудното.
Хем е много топло,хем се притеснявам да не настине. Днес беше с боди с д.р.,тънко гащеризонче и шапка. 

,ми какво да я направя,и вкъщи да е като е будна-вие хаха 
Препоръчани теми