Карина, преносих 5 дни, не беше толкова много, но просто очаквах да родя малко преди термин.



Ние го къпем в пълна ваничка, много плиска и всичко е мокро после
ама аз не искам толкова да насилвам. Как е при вас? До кога ще трябва да се забели съвсем, някой знае ли?
Ние го къпем в пълна ваничка, много плиска и всичко е мокро после
ама аз не искам толкова да насилвам. Как е при вас? До кога ще трябва да се забели съвсем, някой знае ли?
не е лесно!
дано нещата съвсем се подобрят. Тази сутрин в 5 й дадох, защото вече май ме беше пресушил след каро почна да се буди от полунощ, после в 3 и после на час. Или пък наваксваше
но се и сърдеше, че май няма нищо.
разбира се сега всеки ден продължавам да забелвам до край и да почиствам хубаво с водичка. Иначе съм чувала, че буквално за ден може отново да зарастне и трябва наново да се започва цялата процедура.Препоръчани теми