Да не би заради сополки да не може да диша добре и да се буди? А и със секрета от очите ми прилича на конюнктивит.

Към 3 като се върна понякога се буди, понякога изкарва до 4, после става към 7-8, после към 10, в 10 обикновено е буден и днес го оставих в гимнастиката и се върнах да си доспя - в 12 още гугаше на играчките
Изкара 1 час разходка в раничка буден през цялото време като никога, заспа чак като се прибрахме докато разпределях покупките, сега ям, а той си спи в мен в раничката 
) Мъжът ми като е тук става за нощните памперси, то си се чува, кога трябва да се сменят, обиковено първия е към 6-7 чак и после към 10 пак си е време. Иначе аз ставам. Но пак е значително по-добре, отколкото да ставам за всяко кърмене и после да го връщам в леглото - той поне час си суче, не дай си боже да се събуди, докато го връщам, не мога да си го представя, разсънени всички...
последният път едва си поемаше въздух и докато не повърна не му мина. Умрях от ужас! Сега не смея да се отделя от него. 
Отвреме навреме се разсейва така, но не на всяко кърмене. Напоследък и не суче с чак такъв ентусиазъм и възторг като преди, по-спокойно изчаква да му дам гърда, повече оглежда околния свят - растат децата
И е друго бебе, когато се е наспал, кротко ангелче, но то и аз съм така
Хубавото време и съответно многото разходки са му рецептата за добър сън - получава стимули, докато е буден и разглежда и така лесно и сладко заспива после в раничката, като се събуди яде и го давам на някой да го разходи с количка, да види и други хора, да не му омръзвам, иначе сутрин на активната гимнастика си се забавлява сам, иначе имам чувството, че плаче просто от скука понякога...играя си с него редовно на килимче, въртя по стомах, приказвам му, пея му, танцувам с него, пускам му детски песнички и Моцарт
, но взех да се изчерпвам откъм идеи, а тепърва ще трябва да им осигуряваме все повече забавления и пространство за игра. Останах доволна от пробния час Киндиру, от средата на другия месец ще ходим редовно. На първото ни ходене се оглеждаше с голям интерес и изобщо не плака, другите бебета май му бяха по-интересни от играчките
А преди малко както си гледаше играчките на шезлонга и помрънкваше го видях че е много сънен вече, люшнах го два-три пъти и заспа, даже и без палец. Накрая ще се науча и аз да не скачам при първото изреваване и да ходя да го люшкам... Определено порасват, както мрънках че искам да започне да суче по-кратко и само от едната гърда, така сега се чудя нормално ли е. Просто толкова рязко се смени начина му на хранене през деня... то не е на всяко дневно кърмене, но все пак...
Чета ви от известно време и реших вече да се престраша и да напиша и аз някой друг ред.
До яйцата въобще не стигнах, останаха за събота.

Препоръчани теми