Има малко повече колики и често надвечер е леко кисел, но всичко е в рамките на нормалното. Да не им е прекалено топло в количките на бебоците? Не се сещам за нещо друго.
Ако тати не я хареса свиркай идваме да помагаме
Вчера бяхме на консултация - за един месец + 800гр. и 2,5см.
Биха му ваксините и дигна лека температура. Казаха ми, за да не вдигат Т и да се образуват топчета на боцкането да се сложи капка мед. Другия път ще пробвам.
Ако знаете някоя хитринка споделете.
Вчера бяхме на консултация - за един месец + 800гр. и 2,5см.
Биха му ваксините и дигна лека температура. Казаха ми, за да не вдигат Т и да се образуват топчета на боцкането да се сложи капка мед. Другия път ще пробвам.
Ако знаете някоя хитринка споделете.
Вижда ми се по-лесно.
Вчера бяхме на консултация - за един месец + 800гр. и 2,5см.
Биха му ваксините и дигна лека температура. Казаха ми, за да не вдигат Т и да се образуват топчета на боцкането да се сложи капка мед. Другия път ще пробвам.
Ако знаете някоя хитринка споделете.
Вижда ми се по-лесно.
И както уж не растеше детето до 25- я ден...така започва доста да качва ( над 1,200, което пък не знам дали е проблем) .
И все се притеснявам. Иначе яде често през 2 часа и половина средно.
И все се притеснявам. Иначе яде често през 2 часа и половина средно.
Да не връща, защото преяжда? ЗА тях количката трябва все още да е в напълно легнало положение, колкото и да мрънкат и любопитстват. 
. Покривам го с пелена и не ми пука. Коша си има като матраче и отгоре слагам пелена.
. Днес даже малко се опитах масажче да му направя, за да се разсее.Препоръчани теми