, кой за какво да се сърди?
Харесва ти - слагаш 
За 4-ти сезон много се пишеше, че Тонио ще е възрастен мъж, едва ли не "пенсионер"
, шеф на мафията, като ония старчоци в началото на сериала 
, кой за какво да се сърди?
Харесва ти - слагаш 
, шеф на мафията, като ония старчоци в началото на сериала 

, Мария 

Дано го пуснат през септември 5тия сезон. Някъде бях чела, че може би ще го излъчват през октомври, но септември е още по-добре... 
Голямата л'бов - леле забраих и името на оная модлеката ок приемам , Мелина - ок , тая неприятна Кармела - не ,но слава богу официално я няма в новия каст така 4е се отървахме от нея 

Благодаря момичета за подкрепата
В съботи излязох от болницата и снощи бях на концерта на Лаура Паузини на Сан Сиро. Какъв по голям позитивизъм от това
). 
, луда си за вързване
, но и аз бих и съм постъпвала като теб
И как беше на концерта? Разкажи малко
инак за 4естта - се надявам 4е 5 сезон ще е много хубав и последен , защотото ще разводнят много историята и става някак как да кажа превръща филма в- безвкусна може би е думата- история
сега тук се андявам да сте ме разбрали правилно какво имам предвид - да ен нападне някои
Моят Рожден ден е също на 31ви май. С теб сме родени в един и същи ден.
Препоръчани теми