Габриел Гарко, "Чест и уважение"... и още италианско - тема 22

  • 64 568
  • 768
# 300
k_maroo Hug, кой за какво да се сърди? #Crazy Харесва ти - слагаш Heart Eyes

За 4-ти сезон много се пишеше, че Тонио ще е възрастен мъж, едва ли не "пенсионер" Joy Joy Joy, шеф на мафията, като ония старчоци в началото на сериала Laughing И какво стана? Баш татко Simple Smile
Виж целия пост
# 301
Мария, стиснати палци от мен Praynig Hug
Виж целия пост
# 302
Hug

k_maroo  Hug, Мария Hug

Пак нещо пишат за Честта-5, май ще го бъде Heart Eyes

http://it.blastingnews.com/tv-gossip/2016/06/gabriel-garko-bello … tto-00949937.html

Благодаря за новината! bouquet Дано го пуснат през септември 5тия сезон. Някъде бях чела, че може би ще го излъчват през октомври, но септември е още по-добре...
Виж целия пост
# 303
 lia-martin, Tонио няма да остарява , той е "дал дума, 4е ще вечно  млад" и ще я устоява, нали е мъж на честта. 
Виж целия пост
# 304
Мари@К , пожелавам ти скорошно оправяне и позитивизъм в вси4ко  Hug

Така аз малко се позагубих ,но наваксах бързо с писнаяита ви - и аз бях 4ела 4е уж ще бъден 4естта през есента - а дано  и подкрепям 4е мадамата ще е Дария. Направи ми впе4атление 4е Тонио и беше хвърлил око и беше някак по заинтерсован от нея - е сега и нея я направиха сама така 4е е логи4но с нея да се развият нещатата и се надявам пове4е да не ни слагат нови жени на Тонио - изморих се от толкова жени и със всяка нова не вярвам все пове4е и пове4е в неговата любов  Naughty Голямата л'бов - леле забраих и името на оная модлеката ок приемам , Мелина - ок , тая неприятна Кармела - не ,но слава богу официално я няма в новия каст така 4е се отървахме от нея  Mr. Green Дария ми е малко дразнеща , но ще я преглутна - по добре играе от Адуа - която както казах преди време е ужасна актриса и така и не можаха да ме убедят в Не без сина ми в голямата им любов - не ми беше естествена и по скоро някак нагласена  Thinking
и тук нямам предвид лошата игра на Адуа само , но и псоред мен на моемнти поведението на Гарко от цвенариститие не беше премсилено - като оня моемнт - издириват го бяга от затвора и с какво спокоиствие си се позабавлявас Адуа - ами при толкова проблеми 4овек може ли да бъде толкова спокоен ... малко сбъркаха сценаристите тук според мен  newsm78

И се надявам да не гледаме пове4е геи историии - на мен ли4но това ми беше линия в ц'жета кяото ми беше доста ску4на  Whistling

доколото си спомнянм новия сезон го снимат в Рим и ще има много мафия на високо ниво - дано да е по добор 4е сега вси4ки видяхме 4е 4 ти сезон беше наи слаб , но пак казвам под наи слаб нямам предвид зле , но рпсото слаб на фона на предишните

аиде отпелснах се - лека ве4ер и ви 4ерпя по една целувка от Гарко заради рожденяи ми ден Simple Smile

ПС МАри@К - пак се объщам към теб и ти казвам 4е без да те пзонавам ли4но , те подкрепям и стискам палци вси4ко да е ок  Peace
Виж целия пост
# 305
muci Hug

Здраве, късмет и любов за теб! Peace

Скрит текст:
Виж целия пост
# 306

muci 4рд и от мен , да сте здрава и усмихната
 Снимка на  Гарко с  джет / не съм сигурна в наименованието но.../    мотор, кола, кон, ама на колело не бях  виждала,
със сигурност е било доста интересно   в Тоскана / на  изложба на вина /
Виж целия пост
# 307
K-Maro, Lia - благодаря  Hug
Виж целия пост
# 308

Наздраве на всички


и картинката е пална с всички екстри   - Гарко  с  вип персони и кончето не липсва
Виж целия пост
# 309
Муци, Geia  bouquet Благодаря момичета за подкрепата  Heart Eyes В съботи излязох от болницата и снощи бях на концерта на Лаура Паузини на Сан Сиро. Какъв по голям позитивизъм от това Laughing Направо съм си луда за връзване.
Муци, рожденичка ли си днес? Бъди здрава, щастлива и винаги усмихната.
Добър анализ на "Честта..."4 Аз го гледах до 3 серия и прекъснах, но нещо сега не ме тегли да го довърша  Embarassed
Според мен, в 5 сезон нещата вече доста ще избягат от първоначалния замисъл на филма. Не се заричам, но не знам дали ще го гледам. Загубих интерес към тази история (не и към Гарко Crazy).
Виж целия пост
# 310

...
 Снимка на  Гарко с  джет / не съм сигурна в наименованието но.../    мотор, кола, кон, ама на колело не бях  виждала,
със сигурност е било доста интересно   в Тоскана / на  изложба на вина /

със Сара Фергюсън ли е? /херцогинята на Йорк/ newsm78

Мария Hug, луда си за вързване hahaha, но и аз бих и съм постъпвала като теб Heart Eyes И как беше на концерта? Разкажи малко Praynig
Виж целия пост
# 311
 да със Сара Фергюсън е



тук е на рожд.ден на Сефания Сандрели на 4юни в Рим /заедно с  адуа /
Виж целия пост
# 312
Mari@K, бързо и пълно оздравяване! Желая всичко най-добро!
Сега прочетох и стари постове назад и - благодаря!
За разясненията, за преводите, за доброто настроение, за поддържане на духа в темите, за снимките!
 bouquet bouquet bouquet Hug
Виж целия пост
# 313
Мари@ К = мерси за пожеланията - всъщнот рдто ми беше на 31.05 ама от празнуване 4ак сега споделих за рпазника си  Mr. Green Ина4е си супер от всякъде - много правилно си нарпавила ще си отишла на концерт - хубавото настроение оправя нещатата наи много - сигурна съм 4е е бил супер концерт  Peace инак за 4естта - се надявам 4е 5 сезон ще е много хубав и последен , защотото ще разводнят много историята и става някак как да кажа превръща филма в- безвкусна може би е думата- история  Rolling Eyes в краина сметка един сериал трябва да се спре докато е все още хубав - а не с из4ерпан сценарии да продължат - мисля 4е това е и при4ината да сменят посоката малко ан нещатата за 5ти сезон - Гарко си е супер ,но ако сценария е блудкав - няма как да спаси сериала и реитингите ( мисля 4е 4ти сезон имаше хубав реитинг защотото хората дълго го 4акаха и имаха големи о4аквания предвид предините сезони)

помня каот бях доста малка даваха един сериал отдаденост( гледахме го с баба ми и маика ми) - 1 сезон ок - 2 ри ми хареса доста - 3ти съшо и 4ти беше нетърпим - нататък не знам какво е ставало , ама 4ух 4е е имало маи 10 сезон , каот последния е бил сниман доста третокласно заради липса на средства - така 4е е трябвало да спрат до трети , ан е да ни въртят един и съш повтаряш се с'жет - та и Гарко така - не може все да не порбутват един и същ с'жет толкова сезони подред - мадамата до тонио и тои се бори с мафията -  Peace сега тук се андявам да сте ме разбрали правилно какво имам предвид - да ен нападне някои  Mr. Green

И да си призная сголямо удоволствие си изгледах отново първите три сезона - ех този Тонио брех  Heart Eyes
Виж целия пост
# 314
Мари@ К = мерси за пожеланията - всъщнот рдто ми беше на 31.05 ама от празнуване 4ак сега споделих за рпазника си 

Привет! bouquet Моят Рожден ден е също на 31ви май. С теб сме родени в един и същи ден. Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия