O’right – лукс от природата за косата ви! Играйте и спечелете!

  • 16 208
  • 293
# 15
Проверявате ли състава на козметиката, която използвате?- Да, винаги чета състава на всичко, което купувам.
 Кое е нещото, което най-много ви впечатли в концепцията на O'right? - това, че е натурална, без вредни химикали.
Виж целия пост
# 16
1.Винаги проверявам състава на козметиката,която купувам. 2.най-много ме впечатли това,че на дъното на всеки шампоан от 250 мл има предварително вградени семена и при засаждане в градината пониква акациево дърво. Simple Smile
Виж целия пост
# 17
Чета състава и не винаги разбирам всичко. Разчитам много на публикуваните мнения за продуктите.
Концепцията за дървото + уникалната идея абсолютно всичко да е природосъобразно и в същото време да измива и подхранва, определено те карат да посегнеш към тази козметика
Виж целия пост
# 18
Проверявате ли състава на козметиката, която използвате? Кое е нещото, което най-много ви впечатли в концепцията на O'right?

Доскоро не се интересувах от съставките, от които са направени продуктите, но напоследък започнах да обръщам внимание и да преценям дали си струва да купя за съответната сума или мога да намеря по-добро.

Най-интересно в концепцията на O'right ми е дървото, което пониква. Blush
Виж целия пост
# 19
Да, понякога проверявам състава, но ако много бързам е възможно и да грабна нещо ново "просто, за да го изпробвам".

Впечатли ме това, че посадена, бутилката се разгражда в почвата в рамките на една година, а от нея пониква акациево дърво.
Виж целия пост
# 20
Проверявате ли състава на козметиката, която използвате?

Повечето пъти да, но понякога бързам и не го правя.   Blush

Кое е нещото, което най-много ви впечатли в концепцията на O'right?

Красивия дизайн и естествените съставки без вредни съставки. bouquet
Виж целия пост
# 21
Проверявате ли състава на козметиката, която използвате?
Обикновено  проверявам, освен когато е изписан с невъзможен за прочитане дребен шрифт и просто присъства формално.

Кое е нещото, което най-много ви впечатли в концепцията на O'right?
Впечатли ме природосъобразността във всеки един етап от създаването и предлагането на продуктите. Оригиналните опаковки и стилният дизайн са допълнителен бонус, който определон събуди интереса ми.
Виж целия пост
# 22
Проверявате ли състава на козметиката, която използвате?
Да, търся информация в Интернет най вече
Кое е нещото, което най-много ви впечатли в концепцията на O'right?
Това, че продуктите са натурални
Виж целия пост
# 23
Рабира се, както при хранителните продукти, винаги се интересувам от състава на козметиката, която използвам и предпочитам да е био.
Най-много ме впечатли в концепцията на O'right, че продуктите са изцяло натурални идори използваните материали за бутилката са биоразградими.
Виж целия пост
# 24
От известно време насам съм преминала изцяло на натурална и органична козметика. Проблема, който имам със скалпа ( себореен дерматит) ме принуди да сменя цялата си козметика за коса и постепенно преминах изцяло на козметика без вредни химии. Винаги когато си купувам козметика чета състава ѝ.
В  O'right  ме впечатли най-вече състава на продуктите, тъй като аз искам да ползвам професионална козметика за косата си, но засега съм преценила, че това няма как да се случи поради проблема със скалпа ми. O'right обещават както ефекта на професионалната грижа за косата, така и ефекта на натуралната козметика в грижа за скаалпа. Дизайна на опаковките също ми допада.
Виж целия пост
# 25
Да, проверявам състава не само на козметиката, но и на храните.
За съжаление при козметиката, предназначена за коса обръщам внимание
дали е без парабени, без оцветители и дали в състава й има натурални масла.
O`right са изцяло натурални. Това ще ми спести прочита на етикета, защото вече ще знам,
че мога да разчитам на тях на 100%.
Виж целия пост
# 26
Проверявам състава на всяка козметика, която купувам. Държа да е максимално натурална и изчистена от вредни съставки. Специално козметиката за коса, все още не съм открила такава, която да отговаря изцяло на изискванията ми и се налагат компромиси.  
Едва сега научавам за продуктите на O'right. По това, което чета изглеждат доста обещаващи. Най-много ме впечатли съставът на самата бутилка с цел опазване на околната среда. Адмирации.
Виж целия пост
# 27
Проверявате ли състава на козметиката, която използвате?
Често да.

Кое е нещото, което най-много ви впечатли в концепцията на O'right?
Това, че продуктите са натурални и без вредни химикали.
Виж целия пост
# 28
Проверявате ли състава на козметиката, която използвате?
Винаги проверявам състава на козметиката, която купувам за цялото семейство.

Кое е нещото, което най-много ви впечатли в концепцията на O'right?
В продуктите на O'right най-много ми допадна изчистения състав и вниманието което се обръща на опаковките, за да се предотврати замърсяването на природата.
Виж целия пост
# 29
Винаги чета състава, но не винаги успявам да разбера всичко и съответно избягвам някои основни съставки с доказано вредно действие и съответно предпочитам тези, в състава, на които преобладават такива, които са с натурален произход.

Това, което най-много ме впечатли, е че опаковката е биоразградима в рамките на 12 месеца и това, че на дъното има вградени семена, от които пониква дърво. Също така, прави впечатление и "зеления" подход в логистиката.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия