Ето идва тя- Ноемврийската мечта !!!

  • 43 065
  • 740
# 300
Добро утро момичета.Тази седмица съм в болнични и спах до сега  Party Сега ми е много интересно нали докито ми ме праща в петък на скрининг и да ме огледат на незнам си колко D  hahaha какво ще видат на това малко човече?Някой от вас ходил ли е в 11 седмица на по-добри апарати  newsm78 .По принцип този преглед не се ли прави на по-късен етап?
Виж целия пост
# 301
Добро утро,
Andi, съчетават БХС с ранна фетална в 11-13 г.с.  Simple Smile Какво виждат и аз се чудя, но предстои да разбера  baby_neutral
Виж целия пост
# 302
Нямам търпение.И ти ли ще ходиш на ранна фм?
Виж целия пост
# 303
Момичета аз да попитам някоя от вас пие ли дуфастон? На мен ми го изписаха заради леко зацапване на бельото, но малко ме е страх да го пия.
Виж целия пост
# 304
Аз пия Дуфастон заради болки.Нищо няма да ти стане,освен че се чувствах подута като започнах да го пия.Може да качиш един два килограма.При мен май така стана,но не съм сигурна дали е от него.Инъче веднага спря да ме боли корема от него.Те се водят хормонални.Щом имаш зацапване по-добре започни да ги пиеш.Да не се стреснеш сега за килцата на теб може да не ти действат така! Naughty
Виж целия пост
# 305
Аз пия Дуфастон заради болки.Нищо няма да ти стане,освен че се чувствах подута като започнах да го пия.Може да качиш един два килограма.При мен май така стана,но не съм сигурна дали е от него.Инъче веднага спря да ме боли корема от него.Те се водят хормонални.Щом имаш зацапване по-добре започни да ги пиеш.Да не се стреснеш сега за килцата на теб може да не ти действат така! Naughty
Предната бременност качих17-18кг и това не ме плаши. Вероятността от увреждане на пениса ако  е момче е това, което ме стресна.
Виж целия пост
# 306
Инче не се притеснявай всичко е наред,знам какво е да го мислиш ама до края ще луднем ако ще ти е по спокойно иди да те видят някъде дори да е при друг доктор  Hug  Аз лично следящия ми ме видя в 7 г с и ме вика в 13 г с на раннен скрининг,но аз ходих 2 пъти в родния град да да ме видят и да пусна изследвания и пак ще ида до тогата пък нека съм досадна за докторите ... Предпочитам по-начесто  Embarassed
Виж целия пост
# 307
Момичета и аз пия Дуфастнон и не се притеснявах до момента, в който не прочетох коментара за увреждане на половия орган на момченцата  newsm78 Плашещо си звучи, дано няма такава вероятност  Shocked
Виж целия пост
# 308
Аз също не го знаех това,но съм съгласна,че докторите го изписват с лека ръка,така че нека не си вкарваме филми.  newsm78 не,че не се притесних сега.
Виж целия пост
# 309
Момичета правиха ли ви изследвания за спин и  хепатит при първата бременност не са ми правило до колкото знам сега на вас правиха ли а newsm78
Виж целия пост
# 310
Момичета правиха ли ви изследвания за спин и  хепатит при първата бременност не са ми правило до колкото знам сега на вас правиха ли а newsm78
След 10 дена ми казаха да отида и ми даде направление гинеколога за Васерман и урина и кръвни. Предната бременност съм ги правила това са стандартни и задължителни изследвания
Виж целия пост
# 311
Споко,все пак сме жени няма как да влезем във филма  Grinning Първите изследвания ми правиха за спин,хепатит...пълна кръвна картина,определяне на резус фактор,урина,микробиология,цитонамазка.
Виж целия пост
# 312
И за да сменя трайно темата да ви кажа как ме изненада докторката вчера. По време на прегледа взе да ме пита има ли близнаци в рода ми и ме изненада с новината, че имам не езно, а две скорпиончета в корема. Имам син и освен да са здрави разбира се тайно се надявам и на мимиченце поне едно от двете
Виж целия пост
# 313
 bouquet Ами честито!!! Това е страхотна новина  Hug
Виж целия пост
# 314
Ето това са прекрасни новини, Ника!   bouquet

Дано износиш две здрави бебчета до термин!    Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия