Ето идва тя- Ноемврийската мечта !!!

  • 43 065
  • 740
# 330

Milo_Dete - добре дошла в отбора на Ноемврийките.

Краси, стискай зъби още малко и след това дим да те няма. Наложи си да се дистанцираш макар, че не е най-лесната задача, аз си носех книги, музика и бях нон-стоп със слушалките.

Относно чията, аз не съм консуматор и такъв голям любител на тези нови суперхрани. С храненето нямам проблем, напротив дори не мога даспра, ям и то тестени изделия и след 2 часа съм озверяла от глад, а с предната бременност си спомням как се подигравах на една колежка , която се оплакваше от системен и хроничен глад - е сега аз си патя от него. Качила съм 2-3 кг, не ме радва, но се надявам , скоро нещата да се нормализират  да се спра малко.
Виж целия пост
# 331
На мен ми се яде салата с хляб постоянно  Naughty ,а с този хляб до къде ли ще стигна ?  Thinking
Виж целия пост
# 332
AMAEBG, нося и книги и списания и музика, но няма ефект, стреса ми е в повече,някои повръщат,други са за задържане и страдат от кръст , трети със зацапване и отлепване за капак и аборт в 5м до моето легло просто съм стресирана и шокирана,плаках два часа като разбрах че няма да ме изпишат по нз каква причина, знаят че съм за болнични нито взимам лекарства,инжекции и т.н нито нищо Sad
Ти колко нощувки изкара за болнични?
Виж целия пост
# 333
AMAEBG, нося и книги и списания и музика, но няма ефект, стреса ми е в повече,някои повръщат,други са за задържане и страдат от кръст , трети със зацапване и отлепване за капак и аборт в 5м до моето легло просто съм стресирана и шокирана,плаках два часа като разбрах че няма да ме изпишат по нз каква причина, знаят че съм за болнични нито взимам лекарства,инжекции и т.н нито нищо Sad
Ти колко нощувки изкара за болнични?

Много неприятна ситуация... Много често причината да държат, някого в болница без реално да го лекуват е за да вземат парите от пътеките ...!
Кураж и повече разходки на двора ако може!
Виж целия пост
# 334
По отношение на религиите, макар да съм православна християнка и то вярваща, смятам че Бог е в различни проявления и всеки ги възприема различно. Течението Ню Ейдж не е свързано с Бог, освен ако не приемем, че Бог е вътре  в нас. Но по-важно е хората да са добри и чистосърдечни,  защото познавам доста "религиозни" хора,  които са лоши.

Криси Спасова каква е тази болница? Защо си влязла, кървене ли си имала?
Спокойно.  Hug

Иначе и аз съм свала 2 кила от началото. Бях 53 след последния цикъл, а днес съм 51. Иначе варира между нагоре надолу с по килограм, но това е заради вода, храна и т.н.

Нямам гадене, ям повече, отколкото преди (поне по-често) и пак съм свалила.

Моето "разхлабително" е по 2-3 грудки земна ябълка. Освен че за нас бременните е изключително полезна действа като естествен диуретик.  Хапвам всеки ден или през ден и нямам проблем, а преди да го открия ми се наложи да си направя 3 клизмички Мелилакс.
Виж целия пост
# 335
AMAEBG, нося и книги и списания и музика, но няма ефект, стреса ми е в повече,някои повръщат,други са за задържане и страдат от кръст , трети със зацапване и отлепване за капак и аборт в 5м до моето легло просто съм стресирана и шокирана,плаках два часа като разбрах че няма да ме изпишат по нз каква причина, знаят че съм за болнични нито взимам лекарства,инжекции и т.н нито нищо Sad
Ти колко нощувки изкара за болнични?

Криси, дръж се. важно е да се пазиш. а защо трябва да се лежи в болница, за да ти дадат болничен? аз мислех, че личният ти дава направление и вече наблюдаващия може да ти дава болничен при нужда.  Blush

Enjoy, почивай си повече  bouquet

Добре дошли и на новите мами Simple Smile

относно лекарствата засега не ми се налага и не мога да изкажа мнение. Плаши ме само това, което Сара каза за prenatal-a и за калция, но дано не забравя да питам лекарката следващия път. На 22ри сме пак на лекар. 10 дни  Crossing Arms

относно килограмите, аз вече съм 3+ отгоре и коремът ми е много подут и нищо не ми става и гледам да не се депресирам. надявам се като мине първият триместър да спре гаденето и съответно тъпченето с тестени неща и да се намали темпото на качване на килограми, защото така нз докъде ще стигна  ooooh!

Иначе днес цял ден пия вода с лимони и горе долу се издържа, но съм спала само 4 часа и нямам търпение да се прибера от работа и да си легна.  Whistling
Виж целия пост
# 336
Здравейте момичета, благодаря за подкрепата. Да знаете че ако приемате дуфастон и но шпа трябва да има 1ч между приема им. От днес ми спряха системите и минах само на хапчета. Тръпна утре да се прибера.
Добре дошли на новите мами.
Относно ходенето до 00 да знаете че препоръчват слабителен сироп за бременни
Виж целия пост
# 337
Така, прегледа мина. Всичко е ОК! Пуснаха ми и звук и се чуха пулсациите.  Crazy Crazy
Човека добре се е разположил, и съдейки по позицията му си почиваше на гръб  Joy Joy Joy
Лекото отлепване, което се видя преди две седмици вече го няма. Смях се с докторката, питах я дали пък това отлепване всъщност не е било второ сакче, скрито зад първото, но този път не са съквартиранти.  hahaha hahaha
На 3-ти май вече ми започва ЖК. И каквото кажат, това ще правя.

Остана само да си долекувам кашлицата. Иска ми се да съм навън на слънчице в това хубаво време, вместо да си седя на бюрото в офиса.  bowuu

По отношение на килограмите - ами качила съм... Аз и без това съм малко едричка - надявам се че до края няма да се търкалям.  Joy Joy А не съм променила нищо в начина си на хранене. Според всичките ми познати, ям доста балансирано, що тогава съм пухкавелка?  newsm78 Но пък каквото такова - ще се свалят килограми след Ноември  Wink.

Криси , дръж се. Знам какво е да си в болница, без да е необходимо да си там. Наистина е депресиращо, но мисли за нещо друго. За нещо хубаво.  Hug
Виж целия пост
# 338
А,защо трябва да лежите в болница?Не може ли да ви издадът болнични за домашно лечение?
Виж целия пост
# 339
Има много момичета,които не работят по време на бременност поради някакви причини и през цялото време са в болничен,но не лежът в болница!Затова попитах.Не искам да си представям какво е да лежиш без причина.
Виж целия пост
# 340
Генеколожката ми каза, че това е начина да ми дадат 30 дни болнични, нз дали наистина е така. И уж 3 дни, а то стана... За здрава бременна да седи на такова място е непоносимо!
Иначе, нямам проблем пу пу ,само заради болничните, да не говорим че дъс постъпването ми задаваха дуфастон който аз така и не пих разбира се, пълна гавра Sad
По очаяна не съм била никога Sad
Виж целия пост
# 341
Отиди при друг лекар.То това ако е всеки месец ще луднеш!
Виж целия пост
# 342
Отиди при друг лекар.То това ако е всеки месец ще луднеш!
Дума да не става това да се повтори, няма шанс! Ако иска ,ако не за мен не е проблем има как да работя спокойно
Но това мъчение втори път НЕ, живи и здрави дано до раждането не ми се налага!!!!
Виж целия пост
# 343
Аз съм 2ра седмица болничен заради вирус от личния и сега гинекологката ми каза че ако поискам ще ми напише и тя другата седмица. Това са 3 седмици а съм си вкъщи
Виж целия пост
# 344
А,ти защо не мърмориш да те пускат  #2gunfire Кажи им,че си тръгваш или се обади на твоята докторка.Тя работи ли в тази болница,в която лежиш?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия