Велико Търново - пролетна тема

  • 91 507
  • 737
# 315
И на мен.
Виж целия пост
# 316
И на мен не ми отваря. А момичета, като чистота къде ви се струва най-добре?
Виж целия пост
# 317
Не знам защо не се отваря, но басейна е чист, малък и спретнат. Ние сварихме благотворително парти на англичаните, които събираха пари за неонатологията в Търново.
Виж целия пост
# 318
И на Леденик ми се струва чистичко- аз там ходя. В 12 басейна още мирише на хлор, или там как се казва препарата, ако това е критерий. Peace Обаче пък там ако има сватба или някакво друго частно парти- не работят с нормални клиенти. Миналата година често се случваше. Там е 5 лв. за възрастен, 3- за дете.
Виж целия пост
# 319
За басейна на Радиотехникума ми казаха, че проверяват чантите на входа - не може да внасяш вода, сандвич или каквото там си решиш - ако си гладен или жаден, купуваш на място Crossing Arms
Виж целия пост
# 320
За басейна на Радиотехникума ми казаха, че проверяват чантите на входа - не може да внасяш вода, сандвич или каквото там си решиш - ако си гладен или жаден, купуваш на място Crossing Arms
Като аквапарка на Слънчев Бряг. Както се казва:Хубава работа, ама българска. Направиха един басейн в града и сега ще умрем от глад в  него:lol: Laughing ooooh!

Някой има ли представа дали в парк Дружба има батут и кога го разпъват?
Виж целия пост
# 321
Тук има снимки на басейна в къмпинга. Изглежда много приятно.
Редактирам се: не е толкова близко за такси явно.
А някой посещавал ли е басейна в Полски Тръмбеш? И за него чух хубави отзиви... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 322
Има ли ендокринолог, който разполага и с ехограф и  с направление за ендокринолог да минеш и на ехограф или винаги за ехограф се заплаща допълнително /или се ходи с отделно направление?/
Виж целия пост
# 323
Мисля, че ехографията не се поема от касата.  Поне аз винаги си я плащам. Ходя в Аурата, мисля че при д-р Мирчева, но не съм сигурна за името...
Виж целия пост
# 324
Мисля, че ехографията не се поема от касата.  Поне аз винаги си я плащам. Ходя в Аурата, мисля че при д-р Мирчева, но не съм сигурна за името...
Да, и на мен ми казаха за нея. Но на мен това ми е странно, че отиваш на ехография за един проблем, а на ехографа е човек, който обикновено не е е специалист по твоя проблем..
Виж целия пост
# 325
Др. Мирчева (и аз проверих името) е добър специалист и ако има проблем няма как да не го види. Иначе е абсурдно, да. Майка ми скоро имаше запушена вена, направлението, обаче, не покрива ехография. Плаща си се отделно,  нищо, че без нея лекаря не може да назначи адекватно лечение...
Виж целия пост
# 326
Здравейте! Някой знае ли къде се прави лазерна епилация и филер за устни в Търново (може и да е по-далеко)? п.с. Не ми се смейте за устни Laughing, само разпитвам
Виж целия пост
# 327
В Дружба няма батут все още, което е странно. А в бившата Смехоландия, сега Фреш, са понадули цените на храната и напитките. Whistling
Виж целия пост
# 328
Тук има снимки на басейна в къмпинга. Изглежда много приятно.
Редактирам се: не е толкова близко за такси явно.
А някой посещавал ли е басейна в Полски Тръмбеш? И за него чух хубави отзиви... Rolling Eyes
За Полски Тръмбеш- Мен ме отказаха като ми казаха че е много дълбок и няма детска част- дълбочината била към 2м и в плитката част май е към 1.60 абсолютно неудачно за децата ми дето и не плуват кой знае колко добре.
На линка ти има и цени от басейна в Драгижево на мен ми допадна това че до 5г е безплатно защото за сина ми на 4 вече му вземат навсякъде пари и че има цена за уикенда и през седмицата различна, т.к. предпочитам да ходим в работните дни когато няма и толкова хора.
Виж целия пост
# 329
В Полски Тръмбеш до колкото зная басейна е с олимпийски размери. Навремето имаше там отбор по плуване и тренираха там. Във фейса напишете "Полски Тръмбеш басейни" и ще ви излезе информация.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия