Кюретаж и забременяване след това - тема 66

  • 50 953
  • 735
# 30
Благодаря ви, Хриска и Джудженце!    Hug

Дано ви заразя всичките и завалят двучертичкови тестове!   Heart Eyes    baby_neutral

И да си бременеем заедно лятото на слънчице...   Hug
Виж целия пост
# 31
Лелеле, каква радост момичета, много хубави новини, толкава пърстра темичка е станала, браво на всички, които ни радват с двете чертичкиии.........
Аз бях на едно бебенце, празнувахме 40 дни и такава радост, с толкова много позитивзъм и енергия ме зареди, и какво да видя прибирам се и още още радостни новини са ме очаквали!!!
Както се казва, цопвам се и аз под под прашеца, за да ме заредите и меннннн!!!!!
Много  Hug Hug Hug Hug Hug за всичкииииии
Виж целия пост
# 32
Успех, Сиси, дано ни зарадваш скоро с положителен тест!    baby_neutral

 Hug
Виж целия пост
# 33
Тракия, честито и този път до финал! Simple Smile))
Виж целия пост
# 34
Благодаря за поканата. Дано на всичкини ни мине безпроблемна бременноста. Но имам един въпрос.. Някоя имала ли е кафеникаво зацапване в началото на бременността?
Виж целия пост
# 35
Здравей, Хол. При мен нямаше зацапване.

Виж целия пост
# 36
Добре дошла, holl.   Hug

Зацапването ти не изчезна ли от утрогестана?

Кога ти е терминът, да те запиша в списъка на бременелките.   Hug

Вили, сърдечно благодаря!   Hug
Ти спомняш ли си твоят прогестерон колко беше във втори месец?...   Thinking
Виж целия пост
# 37
Ми живот и здраве началото на декември. Еми не точно вчера имаше повече днеска по малко. Пия го 2х3 но снощи си ги сложих вагинално а днеска ги изпих мисля така да процедирам вече. Незнам и аз какво да правя доктора каза че ще изчезне но незнам кога
Виж целия пост
# 38
Момичета, колкко сте изписали, не можах да смогна да прочета старата тема и нещо все ме влечеше да отворя новата и какво да видя  Two Hearts "Момичета, новата тема 66 се прави от 38-годишна бременна жена, така че пожелавам на всяка от вас да вярва в бъдещата успешна бременност ..."

Тракия, прекрасна новина!!!!!! Много се радвам и вярвам, че всичко ще мине перфектно  bouquet  preggo newsm07
 Hug
Виж целия пост
# 39
Забелязах че когато вървя повечко и се засилва. А и на всичкото отгоре и киста съм имала но д-р каза че ще изчезне и си мисля да не е от нея това кафеникавото
Виж целия пост
# 40
Ако мен питаш за прогестерона, беше 96 при референти с горна граница 86 в края на 3-та седмица, но въпреки това почнах терапия 2х2 утрогестан.
holl, установи ли се, че бременността е вътрематочна, в коя седмица си, каква стойност е ЧХГ-то, от колко време си на прогестерон?
Виж целия пост
# 41
Ми началото на 5г.с има бременност и е където трябва. На утрогестан съм от четвъртък тази седмица вижда се плодно сакче
Виж целия пост
# 42
Честита нова тема на всички.
Тракия много се радвам за теб и ти пожелавам лека бременост до края и после да гушкаж малкото човече.
Аз ходя при доктор Амалиев баща и син и съм много доволна. Сега на 19 съм на преглед и ще им се моля за зелена светлина за бебеправене.
Искам скоро всички да сме с две чертички  Hug
Виж целия пост
# 43
Ужас, Вили, моят прогестерон е едва 27 и то в 7 г.с.

Затова ми изписаха 3х2 Утрогестан през устата, дано се вдигне...   Praynig

Благодаря, Верче и ЕмсиHug
Пожелавам ви от сърце и вие скоро да ни зарадвате с двете чертички!  baby_neutral

 Hug
Виж целия пост
# 44
Тракия,утрогестана доколкото аз знам по-добре и по-бързо се усвоява вагинално.На теб да го пиеш ли ти го назначиха?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия