Забавни въпроси за бременността

  • 1 411 165
  • 18 324
# 4 800
 Joy Joy Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Ооооо, нееее! Смея се с глас!!!!

Ша ва замолВам, по-сюриозно с тез въпроси!

Да не мислите, че е смешно - падащи бебета, извънчаточна при поза свещ, че и фолиевата съединява клетките!!! "специалист гениколог" й го е казал на жената..... Mr. Green Mr. Green Mr. Green Crazy Crazy Crazy Crazy


ПС: Днес сядаме в един ресторант, чета в менюто салата с рукола и като почнах да се смея.... hahaha hahaha hahaha ММ ме гледа като луда.... Crazy
Виж целия пост
# 4 801
ПС: Днес сядаме в един ресторант, чета в менюто салата с рукола и като почнах да се смея.... hahaha hahaha hahaha ММ ме гледа като луда.... Crazy

Съдбата ти дава знак, а ти се смееш. Може ли такова несериозно отношение?  Rolling Eyes
Ако искаш друго дете, почвай фолиевата киселина. Ако не искаш... Абе, кой те пита дали искаш?
Колкото и да се дърпаш, скоро ще препикаваш руколата.   baby_neutral
Виж целия пост
# 4 802
Аз като ви казвам, че отглеждането на рукола си е добър бизнес, вие не ми вярвате.
Виж целия пост
# 4 803
Не, ненормални са някои, спор няма, не на гинеколог на психиатър да идат.
Че те не ходят на гинеколог, пишат във форума! ooooh! За какво да ходят на лекар и да се информират, като може да си съчиняват тъпотии тук и ние да им хвърляме боб дали за бременни Laughing
Виж целия пост
# 4 804
ПС: Днес сядаме в един ресторант, чета в менюто салата с рукола и като почнах да се смея.... hahaha hahaha hahaha ММ ме гледа като луда.... Crazy

Съдбата ти дава знак, а ти се смееш. Може ли такова несериозно отношение?  Rolling Eyes
Ако искаш друго дете, почвай фолиевата киселина. Ако не искаш... Абе, кой те пита дали искаш?
Колкото и да се дърпаш, скоро ще препикаваш руколата.   baby_neutral

Не знам дали ше препикавам таз рукола, ама сега набивам един козунак тука и като ми бухне коремааааа...... Mr. Green Ама то бебеправене трябва, само секс не стига.  Mr. Green
Виж целия пост
# 4 805
Като ги чета... както се бях замислила за докторантура, бързо ще напиша доктората с четене на форума
 Joy
Виж целия пост
# 4 806
 Поредната с 200 теста  Joy
Цитат
А сега към въпроса ми. Цикъла ми не е от най-редовните, но през последната една година ми идваше на 32 дни, като последните 4 месеца на 38 дни. Последната ми редовна менструация беше на 26.02.2017г. Трябваше да ми дойде на 06.04.2017г. Последните 4 месеца, мисля че много ясно усещах кога съм в овулация, включително имах и физическите признаци за това. Та март месец, мисля че овулацията ми беше на 30-31.03. Със съпруга ми правим опити от около година и съответно използвахме и тази възможност. Цикълът ми обаче не дойде. Направих тест 1 на шуърчек на 10.04 - отрицателен. Тест номер 2 на престо на 13.04 - отрицателен. Тест номер 3 на престо на 15.04 сутринта. Тест номер 4 на престо на 15.04 вечерта. Тест номер 5 на престо днес сутринта. И тест номер 6 на би.лайв про преди съвсем малко - отрицателен. (след като направих теста видях, че на него пише за ин-витро диагностика, а в аптеката не ми казаха нищо)Трите теста от вчера и днес не съм описала подробно тъй като изглеждат с еднакъв резултат и ще прикача снимка. На снимката има и тест на шуърчек правен със същата урина по същото време тази сутрин с първа урина. (теста на шуърчек имаше съвсем бледа линия отдолу, незабележима на снимката)
Въпроса ми е според вас бременна ли съм или не, защото вече ще се побъркам?
Извинявам се за дългия пост и предварително благодаря на тези, които ще се отзоват. 
Виж целия пост
# 4 807
Ох, не!!  ooooh! Видях я и аз тази тема....и веднага съвет за кръвен!

Аз бих посъветвала да препикае рукола, ама са ме изпреварили с кръвния!  Mr. Green
Виж целия пост
# 4 808
Поредната с 200 теста  Joy
Цитат
А сега към въпроса ми. Цикъла ми не е от най-редовните, но през последната една година ми идваше на 32 дни, като последните 4 месеца на 38 дни. Последната ми редовна менструация беше на 26.02.2017г. Трябваше да ми дойде на 06.04.2017г. Последните 4 месеца, мисля че много ясно усещах кога съм в овулация, включително имах и физическите признаци за това. Та март месец, мисля че овулацията ми беше на 30-31.03. Със съпруга ми правим опити от около година и съответно използвахме и тази възможност. Цикълът ми обаче не дойде. Направих тест 1 на шуърчек на 10.04 - отрицателен. Тест номер 2 на престо на 13.04 - отрицателен. Тест номер 3 на престо на 15.04 сутринта. Тест номер 4 на престо на 15.04 вечерта. Тест номер 5 на престо днес сутринта. И тест номер 6 на би.лайв про преди съвсем малко - отрицателен. (след като направих теста видях, че на него пише за ин-витро диагностика, а в аптеката не ми казаха нищо)Трите теста от вчера и днес не съм описала подробно тъй като изглеждат с еднакъв резултат и ще прикача снимка. На снимката има и тест на шуърчек правен със същата урина по същото време тази сутрин с първа урина. (теста на шуърчек имаше съвсем бледа линия отдолу, незабележима на снимката)
Въпроса ми е според вас бременна ли съм или не, защото вече ще се побъркам?
Извинявам се за дългия пост и предварително благодаря на тези, които ще се отзоват. 
Поредната която си "усеща" овулацията хахахах. Няма как да е имала овулация на 30-31 март, ако очаква да и дойде на 6 април....
Виж целия пост
# 4 809
Поредната която си "усеща" овулацията хахахах. Няма как да е имала овулация на 30-31 март, ако очаква да и дойде на 6 април....

Добре, де.. а вие как усещате, когато се приближава цикълът ви?!

И разбира се, че има начин овулацията (закъсняла спрямо началото на МЦ) й да е била на 30-31.03: за това говори липсата й на цикъл до момента т.е. минали са две седмици, което си е редно като дължина за лутеална фаза. С една дума, май наистина е усетила евентуалния ден на овулиране  Grinning
Виж целия пост
# 4 810
Ако със сигурност знае, че ще и дойде на 6 април няма как овулацията да е била 6 дена преди това Wink. А овулацията явно не е била тогава, защото в такъв случай досега, или трябваше да и дойде или щеше да има позитивен тест за бременност Simple Smile. Просто всичко е въпрос на елементарна аритметика.
Виж целия пост
# 4 811
Овулацията в десния яйчник си я усещам и то доста. Понякога болките са доста силни
Виж целия пост
# 4 812
Стига се смяхте кукумецини  Laughing,аз също си усещам оволацията.И гърдите ме болят и течение получавам.
Виж целия пост
# 4 813
На момичето теста е положителен, сложила е снимка. Та явно си е усетила овулацията.
Виж целия пост
# 4 814
На момичето теста е положителен, сложила е снимка. Та явно си е усетила овулацията.
Тя после  е добавила снимките Simple Smile Преди това ги нямаше. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия