Забавни въпроси за бременността

  • 1 411 177
  • 18 324
# 4 770
Ми рано е, разбира се.
Виж целия пост
# 4 771
Що?
Късно е вече, след бебеправенето се появяват симптомите.

Скрит текст:
Дано някоя жена решила да има дете не ги прочете тези и най-вече не вземе пример от тях.
Виж целия пост
# 4 772
На мен пък  любимото ми е за "инплантирането,ако имало зачеване"
Ако това не е непорочно зачатие главата си режа  Whistling
Виж целия пост
# 4 773
Три четвърти от обсъжданите начини на бебеправене са си като непорочно зачатие. То не са хавлии на гаджето на сестрата, то не са чудесии. Къде изчезна старомодния секс? В днешно време семчовците издържат всякакви влияния, че и през пералня да минат,  пак оцеляват. И оплождат отгоре на това.
Виж целия пост
# 4 774
Що?
Късно е вече, след бебеправенето се появяват симптомите.

Скрит текст:
Дано някоя жена решила да има дете не ги прочете тези и най-вече не вземе пример от тях.
Даже и  преди бебеправенето Simple Smile)))
То аз се боря за дете, дано не се заразя с това четене
 Joy
Виж целия пост
# 4 775
Да, права си, аз съм в грешка, изложих се пак.  Crossing Arms

Скрит текст:
Желая ти го от все сърце. Hug
Виж целия пост
# 4 776
Благодаря Simple Smile
Надявам се скоро ще мина през нов опит ин витро и ще се надявам да помагате като дойде време за теста, че не знам дали ще се сетя за всички видове тестове тогава
 Joy
Виж целия пост
# 4 777
Да, да, тук сме, всеки ще помага с нещо, я с рукола, я със сода.....
Виж целия пост
# 4 778
Nandin, ти пък тестове ще прави! Първо пусни тема с въпрос „Станало ли е?“ изреди всичките си симптоми и ще решим.

п.п. успех!
Виж целия пост
# 4 779
Е да де, ще започна още от пункцията и после всичко по реда си. Като чета сигурно още след пункцията ще имам симптоми
 Joy
Виж целия пост
# 4 780
Да още докато лежиш ще разбереш Wink
Виж целия пост
# 4 781
И сега....... Вие ми е@хте мамата. Без да искам се избързах с хавлията на баща ми. Мама каза, че я е прала ама с тез семчонатори... После ядох леща и марули и сега корема бухнал.  Не ме притеснява забременяване а аз син/дъщеря ли ще имам или брат/сестра
Виж целия пост
# 4 782
Труден казус
  Thinking
Виж целия пост
# 4 783
И сега....... Вие ми е@хте мамата. Без да искам се избързах с хавлията на баща ми. Мама каза, че я е прала ама с тез семчонатори... После ядох леща и марули и сега корема бухнал.  Не ме притеснява забременяване а аз син/дъщеря ли ще имам или брат/сестра
"Циганска" работа пра'иш начи hahaha
Виж целия пост
# 4 784
Три четвърти от обсъжданите начини на бебеправене са си като непорочно зачатие. То не са хавлии на гаджето на сестрата, то не са чудесии. Къде изчезна старомодния секс? В днешно време семчовците издържат всякакви влияния, че и през пералня да минат,  пак оцеляват. И оплождат отгоре на това.

Чакай сега. Секс може да се прави по много начини, а бебеправенето е само един от тях. Колкото и да са устойчиви семчовците, няма как да попаднат на точното място, ако са минали през грешния вход.  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия