Интериорен и екстериорен стил по аматьорски - 50

  • 142 370
  • 757
# 105
http://veroniquevecco.com/
Много интересен блог за интериор и не само.
Виж целия пост
# 106
здравейте!

имам нужда от съвет при разпределение на всекидневна/хол, но не мога да прикача .pdf файл, някакви идеи как да го направя?

направи принт скрийн и го пусни в пейнт, после го сейваш като снимка и го качваш без проблем, аз поне така правя.
Виж целия пост
# 107
Здравейте! В момента обмислям обзавеждане за дневна и ми допада една от холните маси на Икея - Liatorp, която е като витрина. Чудя се дали сте виждали подобна в други магазини? Наличието на витрина ми допада много, но пространството ми е така организирано, че правоъгълна би паснала повече. Иначе бялото ми харесва сякаш, но още не съм се спряла твърдо на цветове за дневната и ми се щеше да разгледам варианти. Ето какво представлява масата:
Скрит текст:

Виж целия пост
# 108
Здравейте! В момента обмислям обзавеждане за дневна и ми допада една от холните маси на Икея - Liatorp, която е като витрина. Чудя се дали сте виждали подобна в други магазини? Наличието на витрина ми допада много, но пространството ми е така организирано, че правоъгълна би паснала повече. Иначе бялото ми харесва сякаш, но още не съм се спряла твърдо на цветове за дневната и ми се щеше да разгледам варианти. Ето какво представлява масата:
Скрит текст:


   Wink
Виж целия пост
# 109
http://www.yavor.bg/%D0%9F%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%83%D0%BA%D1%82%D … %D1%82-20ST/94841

http://www.mebelibanko.com/%D0%94%D0%BD%D0%B5%D0%B2%D0%BD%D0%B0/ … D0%BD%D0%B3%D0%B5

http://klasiko.com/index.php?mebel=338

http://klasiko.com/index.php?mebel=337


Виж целия пост
# 110
Много благодаря и на двете ви, ще ги разгледам подробно!  bouquet
Виж целия пост
# 111
Здравейте!
Имам нужда от мнение, замислила съм да си декорирам малко спалнята и се чудя ако сложа едни корнизи на тавана и пусна завеси около леглото дали ще е добре при положение, че спалнята е малко мъничка и реално около леглото няма кой знае колко място, по една пътечка от две от страните и малко повече от третата страна. Главите долепени до стената. Дали този завесен декор смалява допълнително визуално стаята? 
Виж целия пост
# 112
Здравейте!
Надявам се приемате нови попълнения в темата  Simple Smile
Предстои ни обзавеждане на кухня и спалня, отчасти и хол.
Записвам се да почерпя идеи оттук.
Писах в темата за кухните,обаче 0 внимание.
Принципно обожавам стил шаби-шик. Много ми харесва и ми се иска домът ми да изглежда горе-долу в този дух.
Концепцията за спалнята вече е избистрена изцяло в главата ми, но за кухнята се чудя като цветове.
Мисля си за пепел от рози + шкафове венге.?

Виж целия пост
# 113
Здравейте!
Надявам се приемате нови попълнения в темата  Simple Smile
Предстои ни обзавеждане на кухня и спалня, отчасти и хол.
Записвам се да почерпя идеи оттук.
Писах в темата за кухните,обаче 0 внимание.
Принципно обожавам стил шаби-шик. Много ми харесва и ми се иска домът ми да изглежда горе-долу в този дух.
Концепцията за спалнята вече е избистрена изцяло в главата ми, но за кухнята се чудя като цветове.
Мисля си за пепел от рози + шкафове венге.?


Shabby chic (износен стил)  е стил, който съчетава светли пастелни тонове - бяло, розово, екрю, светло сиво, бежово и блед тюркоаз. Много женствен и кукленски стил, перденца, къдрички, десен на рози и цветя. Обикновено мебелите са от масив в бяло, естествено или умишлено състарени, текстила също е от естествени материали памук, лен.


Мисля, че домът на Гала има нещо общо с този стил, както и този на стилистката, участвала в оформянето на интериора Кремена Халваджиян.

Затова не мисля, че венге и розово са Shabby chic, без да натрапвам мнението си.



Виж целия пост
# 114
Не са шаби шик определено, но бяла кухня не ми се иска, а и няма изцяло да е в този стил,защото Мъжът ми не обича бяло, било като болница и все пак да има някакъв компромисен вариант, а и на двамата да ни допада.
Аз този стил ще го вакарам по-скоро с декорация и дребни детайли.  Peace

Дорис, точно тази снимка я имам, много е сладка.
Варианта е да вземем бели шкафове за кухнята, или дъбов цвят. Кухня в тюркоз или мента и бяло също е много приятно.
По-скоро ми се иска да ми дадете идея за цветови комбинаци-стени-шкафове, нещо по-класическо за кухнята, практично и стилно.
Малка е да подчертая и светла.
Стаите са много светли на етажа и аз предпочитам светлите, топли тонове, цветното.
Спалнята ще ми бъде люлякова+ светъл дъб, пердета, стени, декорация в бяло и люляково.
Виж целия пост
# 115
Angun, бъди сигурна, че с подобни завеси около леглото ще смалиш видимо стаята. Не бих го направила, имайки предвид че пространството си е малко и без това. За красота ли искаш да го направиш?
Виж целия пост
# 116
Моля ви, помогнете на жена с ипотечен кредит и малко дете Simple Smile Трябва да се нанесем в жилището през септември. Коридор - около 7 и нещо метра на примерно 1,50 плюс помещение 12 квадрата, което смятаме да използваме за спалня - всичко това е в гранит черен на оранжеви петна, шарка леопард. Какво по... да го правя?! Само по себе си не е грозен, но не искам да се чувствам като в мавзолей  Crazy Разбиване, изнасяне, покриване....
П.С. Забравих - много малки тоалетна и баня, подовете - същия гранит  Confused
Виж целия пост
# 117
Момичета, да знаете някъде да правят прахово боядисване в цвят "мед/rose gold"? Спреят не е вариант. Искам бронзови радиатори  Mr. Green
Скрит текст:
В магазините за бои има термоустойчив спрей с този цвят. Представлява боя във флакон и се пръска като дезодорант. Важно е да се разпределя равномерно и да не се допуска да се образуват капки.
На времето с подобен спрей ъпгрейднах  един много очукан хладилник ,който ми бе предоставен за временно ползване , но вида му бе покъртителен. Получи се идеално  и се оказа доста лесно.
Виж целия пост
# 118
Имам един екстериорен въпрос към вас Simple Smile
Какво бихте използвали, за да засенчите дворна площ с размери 6/8 м  newsm78 Баща ми се е заинатил и иска да слага маскировъчна мрежа...

Снимката не е много подходяща, извинявам се.
Става въпрос за частта от конструкцията за асма, която е до къщата.

Аз бих се отказала от асмата ,защото предполага рязане,пръскане и оси и никаква защита от внезапен летен дъжд ,който проваля партито и бих се насочила към дървен навес с истинска зидана пещ за готвене,кът за почивка със задължителна люлка и много място за гости.Защо не и част от него да е с плъзгащи врати,които през лятото да стоят отворени за да може да се ползва целогодишно.
Размечтах се  Embarassed.
Виж целия пост
# 119
Знам, че е много разпространено в чужбина, но всъщност какво налага това разположение на спалнята под прозореца? http://www.jirohomeideas.com/wp-content/uploads/2016/01/bedroom- … r-wood-floors.jpg .  Не е гледката, защото така вместо към прозореца, събуждайки се гледаш към стена или врата. Пък и ще духа, дори с добра дограма.
Много по-удобно ми се вижда така: http://cdn.home-designing.com/wp-content/uploads/2012/07/Blue-br … hite-bedroom.jpeg. Гледка и стабилност има сякаш.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия