Интериорен и екстериорен стил по аматьорски - 50

  • 142 389
  • 757
# 540
Вероятно такива первази, в които можеш да сложиш ЛЕД ленти.

240 е стандартен таван. Защо пък да е много нисък?
Виж целия пост
# 541
Мисля, че е 260 см по-скоро, а за мен е нисък, защото не ми позволява да сложа двойни легла и защото мъжът ми спокойно го стига с ръка  Joy
Виж целия пост
# 542
Like_Smoke в твоят линк видях за пръв път някакви корнизи за скрито осветление. Някои има ли информация какво е това чудо и какво представлява? Питам защото при нас таваните са много ниски 240 см, а и като цяло не обичам окачени тавани  и нямам никъде. Но в детската, а и не само имам и проблем с осветлението.

Мисля, че са за ЛЕД осветление - звънни и ги питай, много са любезни - аз ги затрупах с разни въпроси и бяха търпеливи и информативни.

240 е ниско, да - мисля, че стандартът беше 260 см.

Виж целия пост
# 543
Ами от каквото имате нужда. Ние слагаме отгоре пвц, защото имаме много кабели в коридора, а долу - бели и дебели, по моя идея.
Нещо не успявам да си го представя. Или имате два вида первази за различните помещения? Едва ли може да се монтират два перваза един над друг.
Виж целия пост
# 544
Ами от каквото имате нужда. Ние слагаме отгоре пвц, защото имаме много кабели в коридора, а долу - бели и дебели, по моя идея.
Нещо не успявам да си го представя. Или имате два вида первази за различните помещения? Едва ли може да се монтират два перваза един над друг.

Горе - до тавана и долу - до пода имах предвид.
Виж целия пост
# 545
О, ясно. Аз питах само за подови первази. Но определено ще обмисля и такъв вариант, благодаря за идеята!
Виж целия пост
# 546
О, ясно. Аз питах само за подови первази. Но определено ще обмисля и такъв вариант, благодаря за идеята!

Както видя в линка на Смоук, има и дебели подови первази с канал за кабел.
На нас обаче от кабелната още от 15 години са ни сложили дебелия кабел горе. Даже сега мъдрим как да скрием един техен разпределител.
Виж целия пост
# 547
бели первази и бели врати не е ли много трудно за поддръжка, родителите ми са с бели врати и да ви кажа мазало е , техните са стари и ги пребочдисват. белите первази незнам също доколко са практични. Аз реших да слагам цвят дъб первази и врати за да не ги чистя честоп че не ми се става роб на новото ни жилияе или се бъркам
Виж целия пост
# 548
И според мен за белите врати си трябва по-често почистване, най-малката мръсотия ще личи.  Peace
Виж целия пост
# 549
И сега сме с бели врати - една бърза парочистачка и светват. Не мисля, че друг цвят врати не се цапат, просто не се вижда мръсното. Нашите и преди, и сега са тип крафтмастер на Класен, с един прозрачен лак на водна основа, който подновяваме на 5 години, са си супер.
Виж целия пост
# 550
Вратите са идеално гладки и се почистват много лесно с препарат за стъкла и микрофибърна кърпа. Все пак си имат и дръжки, но пък, ние нямаме малки деца и по цял ден сме на работа - няма кой да цапа.чак толкова. Белите врати подхождат на всички цветове, и отпадат като фактор при избор на цвят  за останалите елементи на интериора. Това разбира се, е мое мнение.
Виж целия пост
# 551
Нашата врата е една, така че не е проблем да я чистя.
Виж целия пост
# 552


При майка ми са такива и почистването при ръбовете е по-трудно, но пък имат хубава визия, няма спор и най-важното са естествено дърво.
Виж целия пост
# 553
Здравейте!

След още ден умуване ние се спряхме на врати с цвят бялото от мострата. Входната ни врата не е такъв цвят, но има подобни оттенъци и тъй като това бяло се съчета отлично и с тъмната ми дограма мисля, че направихме добър избор. Като ги монтират, ще видим!  Grinning

Вчера успях да открия и така мечтаните от мен прозрачни стъклени лампи!  Heart Eyes Изключително съм щастлива, защото първите, които видях в нета, бяха по 200 лева, единични (да ме извиняват, но за една лампа 200 лева някак не ми се дават, ако ще и да е от чисто злато!), а след малко обикаляне из магазините открих разкошни такива на цена 4-5 пъти по-ниска. Можело значи!  Mr. Green
Виж целия пост
# 554

Вчера успях да открия и така мечтаните от мен прозрачни стъклени лампи!  Heart Eyes Изключително съм щастлива, защото първите, които видях в нета, бяха по 200 лева, единични (да ме извиняват, но за една лампа 200 лева някак не ми се дават, ако ще и да е от чисто злато!), а след малко обикаляне из магазините открих разкошни такива на цена 4-5 пъти по-ниска. Можело значи!  Mr. Green

Сега ако издадеш и къде  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия