Ин витро център Стефанов - тема 3

  • 43 935
  • 740
# 390
На мене на резултат 1,65 на 14ден, докторът ми каза да спирам лекарствата. Много ми е странно, че на 0 те карат да го повториш. Но...дано утре покаже друго!  Praynig
Виж целия пост
# 391
На мене на резултат 1,65 на 14ден, докторът ми каза да спирам лекарствата. Много ми е странно, че на 0 те карат да го повториш. Но...дано утре покаже друго!  Praynig
И на мен ми е странно.
Виж целия пост
# 392
Ако нямаш цикъл повтори теста да видим дали се покачва не ги спирай поне още един ден.
Виж целия пост
# 393
моят резултат беше 0,26 и наталия ми каза директно да спирам всичко без предзолотрена  без да повтарям теста.нямало нищо.
Виж целия пост
# 394
Момичета зависи много и на кой ден са върнати ембрионите и на кой ден сте пуснали теста.При една позната на двудневни на 10 ден теста и беше с чхг 9.Казаха и да спрат лекарсвата след два дни тя по собствено желание го повтори и беше се удвойло.За жалост беше извън маточна.При всеки е индивидуално може би.Да нисък е резултата но може би има някакъв шанс
Виж целия пост
# 395
И аз да се отчета моя опит приключи с отрицателен тест.
Виж целия пост
# 396
Сладкишче днес пак ли пусна кръвен тест?
Виж целия пост
# 397
Да от клиниката ме накараха вчера като им се обадих днес да пусна пак.
Виж целия пост
# 398
Ей Сладкишче толкова съжалявам,така се надявах да се е променило ЧХГ.Само не се отчайвай,че аз така в отчаяние изгубих три години.
Виж целия пост
# 399
Съжалявам, сладкишче! Пожелавам ти следващият път да е успешен.Поплачи си , ако ти се плаче, но после , горе главата и напред към целта. Hug
Виж целия пост
# 400
Сладкишче, съжалявам!  Hug
Виж целия пост
# 401
Много съжалявам,напълно разбирам как се чустваш.На мен ми трябваше една седмица за да се събера,дано при теб е по-бързо.
Виж целия пост
# 402
 Това ми е втория опит и според мен вече трябва да се търси причина за неуспехите.
Виж целия пост
# 403
sladkisheto много съжалявам Sad няма да се отчайваш, нищо не е загубено докато продължиш да вярваш и да опитваш, знам колко е трудно моето малко чудо се случи на петия опит и дето се вика, още не смея да се зарадвам....вярвам, че при теб няма да се наложи да чакаш толкова дълго, защото мисля, че сме на правилното място!!! Бъди силна и гледай само напред!
Виж целия пост
# 404
Ооо сладкишче много много съжелявам.Събирай сили и следващия опит да е с най-тлъстото Чхг.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия