"Завръщане"/SILA/-С участието на Джансу Дере и Мехмет А.Алакурт-Тема 44

  • 59 039
  • 741
# 30
И аз съм от телефон.Мисля,че е стара,от посещението му в САЩ.А и видът му е онзи,от мечтите ни.
Виж целия пост
# 31


Това е котето на Нурсели - Şeftali, което ще рече Праскова
Виж целия пост
# 32
Добро утро момичета кокичета, прекрасен ден ви желая bouquet

Кафе и ШЕКЕР от мен.

Скрит текст:

Виж целия пост
# 33
Добро утрооо  Hug Hug
стара е полицейската снимка  Naughty

ново същество за раздумка  Mr. Green - котета на Нурса  ooooh!

и тя прихвана от мурафетите на Мис Чехла  #Crazy
скоро очаквам да си покаже и чепика   hahaha hahaha hahaha

хубав и спокоен ден  bouquet

~~~~~~~~~~~~~~

ПП. Наде  wavey
изгледах рекламана на Чачко  Crazy
много готин  Heart Eyes същински кахраман  Peace
и как съживява удавници - само с целувка  Laughing Laughing Laughing Laughing
та чак масово жените изпоскачаха в морето  smile3534 та и тях да спасява с целувка  newsm62 newsm62 newsm62
Виж целия пост
# 34
Добро утро  Hug Heart Eyes Hug дружки-добродушки  Hug Heart Eyes Hug
Рано сабахлен ме отнесохте с писания. Дур бе, къзлар! Дни наред тихи и кротки като монохини. Снощи Патронът отвори двери и настана Содом и Гомор  Wink
Да ви почерпя днес, че на този ден моят Ага ме излъга да се подпиша и бракувам  Simple Smile с него  Party Party Party
Скрит текст:
Ще ти кажа защо ме обичаш...

Ината съм.
Това го знаеш.
Друго?
Не свеждам никога главата си.
Понякога изглеждам много луда
и често патя от устата си.
Усмихвам се – тогава съм красива.
И ако няма път – вървя в тревите.
Не плача никога – дори да ми е криво.
Но гледам всеки право във очите.
Изправям се след всеки удар на живота
Навеждам се, за да не се пречупя
Поправям се, ако изпея грешна нота
И трудно ( даже никак) може да ме купиш.

Проклета съм.
Но и това го знаеш.
Друго?
Умея да ти пропълзя под кожата.
И да те влюбя в мен. Да те загубя.
А после – да изкарам теб виновен.

Безценна съм.
Това го знаеш.
Също.
И бягам. Но понякога се връщам.
Обичаш ме?
Когато спра да бягам
или поискаш с тебе да остана
ще бъде само и единствено когато
обикнеш даже Дявола в душата ми...
Великолепен и прекрасен ден  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 35
              Здравейте мили момичета!
Браво! Отново радост на хоризонта /Алакурт се появи/ и в прекрасната къщичка, която Свет подсигурява. Благодаря й.
Марги, честит празник! Страхотна почерпка и красива поезия! Дано живота ти с твоя ага ти носи много любов, благоденствие и дълги години да сте заедно!
Виж целия пост
# 36
Марго  Hug
честита ви годишнина
бъдете живи и здрави, луди и влюбени  hug
и още дълги години да празнувате този ваш празник

ПП.
Между другото поемата в скрития текст много ми хареса
сякаш е писана за мен
Виж целия пост
# 37
Прекрасен ден, Хубавици!
Наде, снощи си написах поста и веднага излязох. Наистина! Незнам защо е давало, че вися на балкона.
Не съм аз от онези клюкарки... Simple Smile Честна пионерска! Wink

А ти си била доста нетърпелива. Един философски съвет от мен - Когато свърши търпението започва издръжливостта... Smile

Чачко и той  гони русалки. Но давещи се. newsm62. Готин е да, и мацките стават.. Laughing

Марго, Честита годишнина. Бъдете здрави !. Уважавайте се!

Ох, да ви кажа снощи хич не ми беше до бебеправене. Женско главоболие имах. Нали знайте newsm53
Дано и на Алакурт му е било лошо и не е направил белята. Praynig
Виж целия пост
# 38
 Хай.Simple Smile
Марги,
Скрит текст:
живи и здрави, и обичащи се да празнувате до дълбоки старини. Praynig
Ето пример как и с брада е чаровник наш Мехмет(колажа от Силистра, снимката с бялата риза и с розата), разковничето е в дължината.
Момичета,
Скрит текст:
бях обещала на някои от Вас тук(не помня поименно), че щом излезне филма Делибал с Чаги, ще Ви алармирам.
Е, снощи излезна и разбира се аз вече го изгледах. Party
Пускам Ви линк, но да знаете, че тепърва рускините, ще го превеждат, така че Вие си решете на този етап ли, ще го гледате, или ще изчакате, защото аз и с превод, ще го гледам, не че е изненада Laughing това за Вас.
Страхотен, страхотен, страхотен Чачко. Heart Eyes

https://www.youtube.com/watch?v=ZUVB070euHQ#t=6346
Виж целия пост
# 39
Търся този  Бурак, уж на Джансу любимия, ама нъцки...
Виж целия пост
# 40
Привет следобедно
Хихихихи  hahaha hahaha hahaha Сезонче ти с женското главоболие пред мъжа си ли се оплакваше  newsm78 или пред нас  Laughing Laughing Laughing

А за Алакурт ...... само той знае какви ги е свършил снощи .... и с коя   newsm08 newsm08 newsm08
че мъжете не се оплакват с главоболие ...... щом е за леглото  smile3505 smile3505

Наде за Делибал видях само разни откъси  Rolling Eyes ама явно вече целия е качен
ама ще си чакам превода  на бг  Praynig
че и с руския съм на ти като с турския
Виж целия пост
# 41
Слагам отново, че ми бърка в сърцето...

Нашепването - Звънни ми вечерта... ме побърква.


Ааа Коте, не може тъй. С никоя не е бил снощи. Тези негови първи опашчици трябва при Точната жена да дойдат. newsm03 newsm53

Пишете де, пишете. Стига работете!!!
Виж целия пост
# 42
Сезонче ти да не си в отпуска  джанъм   Rolling Eyes

Слагам отново, че ми бърка в сърцето...

Нашепването - Звънни ми вечерта... ме побърква.

ами така като гледам и усещам как в главата ми започнва да си проправя път едно малко червейче на съмнението  Mr. Green
знака с ръка е красноречив  Naughty
Виж целия пост
# 43
Ъъ да бе отпуска. Трудя се за общото благо. Simple Smile

Този знак значи телефон. Или най точно казано - Ще се чуем
Виж целия пост
# 44
Ъъ да бе отпуска. Трудя се за общото благо. Simple Smile

Този знак значи телефон. Или най точно казано - Ще се чуем

И защо не са се чули питам аз, защо са се разминали  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Това момиче не е наред, какъв МЪЖ и дали в ръцете а тя да не се възползва bash bash bash
Как може да предпочете онова разновидно нещо  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия