Нашият младеж също иска да е прав, от няколко дни вече седи самостотелно и му е интересно и това, та не трябва да е на ръце или в бънджито. И аз не бях настроена да ползвам бънджи, но тези 10 минути почивка на ръцете са безценни
Как е спането при вашите мъници? Вечерното ни спане беше супер от към 4 месец, събуждаше се най-много веднъж, а понякога и пропускаше, а снощи става 4 пъти и от седмица някъде става в 5
Беше настинал преди 3-4 седмици и май от тогава му се смени режима с по-честото кърмене.. а мама вече не издържа. Много се надявам да е временно. Ще се радвам ако споделите мнение и опит. Целувки от нас
Ноктите й ги режа още откакто се върнахме от клиниката. Растат й бързо и се налага поне 1-2 пъти седмично на ръчичките, а на крачетата по-рядко, но само докато спи. Напоследък е изключително нервна, иска само на ръце, пищи в количката и заспива само в колата или сгушена в мен до гърдите. Вчера бяхме на кръщене и набързо си тръгнахме, че не се спря - изпъване, викане, мрънкане. От няколко дни повтаря "ня-ня" и подозирам, че това е паролата като й се спи
, вече са интерсни дрънкащите и дъвчещите.
и имам чувството, че вече му стига мозъчето да ме манипулира с рев и пищене...
Препоръчани теми