Хасково - 20

  • 144 002
  • 755
# 270
Здравейте,
Можете ли да ми препоръчате къде да си направим коледна фотосесия в студио. До сега не сме се снимали в студио и нямам наблюдения. Предпочитам в града понеже нямаме време да пътуваме в момента
Виж целия пост
# 271
А упойката колко струва ?
Мисля, че беше 50 лв.
Виж целия пост
# 272
Благодаря
Виж целия пост
# 273
Здравейте  от Димитровград съм, но ходим често по лекари в Хасково. Налага ми се да потърся добър специалист УНГ, кой бихте препоръчали от Хасково. От Латев впечатленията са ми, че ни искаше пари за детето когато му вади 3тата сливица, въпреки направлението и хоспитализация в отделението.
Виж целия пост
# 274
Имате ли идея къде едно 11-12 годишно дете може да отпразнува рожденния си ден? Детски клуб вече отпада като вариант.
Виж целия пост
# 275
Пицария,кино?
Виж целия пост
# 276
Мислех си за някакво малко заведение с диджей, който да ги забавлява за два-три часа, но не се сещам къде в града се организират партита за тази възраст.
Виж целия пост
# 277
В Белвю -на Веспрем-а предлагат парти с DJ.
Виж целия пост
# 278
Благодаря много! Ще проуча.
Виж целия пост
# 279
Момичета, знаете ли от къде мога да си купя пълнеж за възглавници
Thinking
Виж целия пост
# 280
Здравейте момичета. Скоро детето ми ще навърши 2 годинки,интересуваме има ли вече частна ясла или градина в града?
Виж целия пост
# 281
Мисля, че няма или поне не съм чувала.
Виж целия пост
# 282
Здравейте!
Предстои ми смяна на личен лекар - за мен, знете колко труднен е този избор... темите за лекари са дискотирани много и се извинявам,че пак повдигам подобна, но .... много ще се радвам ако споделите вашите впечатления и ми помогнете при избора! Благодаря!  Peace
Виж целия пост
# 283
Димова във Минерала или Проданова във Трета поликлиника, Аз съм при Проданова и за сега съм много доволна, но пък ако се наложи да отида без час, защото часовете за деня са свършили пада голямо чакане...
Виж целия пост
# 284
Димова във Минерала или Проданова във Трета поликлиника, Аз съм при Проданова и за сега съм много доволна, но пък ако се наложи да отида без час, защото часовете за деня са свършили пада голямо чакане...
Проданова вече не поема нови пациенти, поне така пишеше на вратата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия