Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 60

  • 71 144
  • 792
# 495
Айя,успех дано всичко мине възможно най безболезнено Praynig Hug
Много благодаря bouquet
Виж целия пост
# 496
Имам питанка за хормините на щитовидната жлеза. Предстои ни нов опит септември. Та се чудя сега ли да ги изследвам или непосредствено преди процедурата? Хелп...  newsm78 сега като помислих за втори път не е ли по-добре да го направя сега, че ако случайно има проблем да го решим сега
Виж целия пост
# 497
Хормоните на щитовидната жлеза не ги изискват преди процедура.Можеш да ги изследваш за свое успокоение,нищо не пречи и сега да го направиш.
Виж целия пост
# 498
Пусни си сега щитовидните и ако има нужда да коригирате. На мен са ми искали тсх преди опит. Важно е!
Виж целия пост
# 499
На мен пък въобще не ми погледнаха резултатите от тези хормони.Бях си ги пуснала на своя глава,защото и аз знам,че са важни.
ТСХ ми беше 1.Но док не ги погледна изобщо. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 500
Имам питанка за хормините на щитовидната жлеза. Предстои ни нов опит септември. Та се чудя сега ли да ги изследвам или непосредствено преди процедурата? Хелп...  newsm78 сега като помислих за втори път не е ли по-добре да го направя сега, че ако случайно има проблем да го решим сега

и аз като теб ще правя нов опит септември ,вчера говорих с моя док пускам сега,ако има нужда коригирам с хапчета и в края на август пак.Има значение колко ти е по принцип ТСХ,аз на предния опит бях с 2.47,док искаше да е под 2.5 и не ми е предписал нищо.За този опит обаче иска да го сваля под 2,другото което ми каза,че противозачатъчните,които се пият месеца преди опита също вдигат ТСХ.
Виж целия пост
# 501
Хормоните на щитовидната жлеза не ги изискват преди процедура.Можеш да ги изследваш за свое успокоение,нищо не пречи и сега да го направиш.
Искат Peace

На мен пък въобще не ми погледнаха резултатите от тези хормони.Бях си ги пуснала на своя глава,защото и аз знам,че са важни.
ТСХ ми беше 1.Но док не ги погледна изобщо. Rolling Eyes
Едно е супер.
Виж целия пост
# 502
Преди последния опит ТСХ ми беше под 2, но опита приключи с мисед. Сега почваме да копаем още по-дълбоко и да търсим възможни проблеми. Засега всичко останало е ок, остана само щитовидната да проверим и това е. Не знам друго какво да тестваме вече.
Виж целия пост
# 503
В другите клиники може и да искат,не споря.Но на мен не са ми искали.Погледнаха ми само репродуктивните хормони и АМХ.

sony24,имунологични и генетични изследвания правили ли сте?
Виж целия пост
# 504
Всичко - генетични, имунологични, кариотип, вируси, инсулинова резистентност......
Виж целия пост
# 505
Значи трябва да стане,успокой се и недей да търсиш повече причини.
Всичко ще е наред и бебчето ще стане Hug  bouquet
Виж целия пост
# 506
Aya39,това са 50 потенциални бебета  Kissing Heart  Hug
Само искам да те попитам с какви медикаменти и какви дози те стимулираха?

Steffie, 6 дни сутрин и вечер Gonal F по 1мл, 7 ден по 0,75.  6,7 и 8 ден Orgalutran сутрин. Днес ме макараха да си бия пак Gonal F 1,5. Утре сутринта Orgalutran, а вечерта Pregnyl от 5000. В неделя нищо и в понеделник отивам на заколение Sick
Значи 10 дена стимулация така ли,това къс протокол ли се води?


Утре стават 9 дни и аз не знам как се води, те са шантави тук. Приятелка  в друга болница пак тук в Холандия беше по съвсем различна схема и лекарства. Каза че е имала 18 фоликула и пункцията не е боляла.
Виж целия пост
# 507
Значи трябва да стане,успокой се и недей да търсиш повече причини.
Всичко ще е наред и бебчето ще стане Hug  bouquet
Стефи ама само да знаеш, колко съм спокойна  Simple Smile буквално. От един момент нататък нещата не зависят нито от нас, нито от лекарите. Най-голямата грешка е да позволиш инвитрото да контролира живота ти. Това е такъв стрес, че съботираме сами себи се. Сега е лято - плаж, море, коктейли - нека да се фокусираме на това, а живот и здраве на есен с песен  grinning039
Виж целия пост
# 508
Аз акъли давам,ама и аз съм същата. Laughing
Все го мисля и аз,но трябва да сме позитивни.Много станахме за септември,бая бебета ще има през май-юни ми се струва  newsm51
Виж целия пост
# 509
И аз желая успех на всички Hug bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия