Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 60

  • 71 144
  • 792
# 435
И аз пия витамини,но го правя на своя глава.Никой не ми ги е изписал.От години постоянно пия витамини,за да съм здрава и да не се разболявам и между другото от 3 години не съм се разболявала. Grinning
Виж целия пост
# 436
Това е супер. Аз преди пиех обикновена фолиева киселина, а сега е под малко по-различна форма, но за нея знам, че е хубаво да се пие.
Виж целия пост
# 437
Преди и аз съм пила и Инофолик и Неофолик и специални витамини за бременни и за планиращи бременност,но сега си пия най-обикновени мултивитамини от А до Я,в тях има всичко необходимо Peace
Виж целия пост
# 438
A да попитам аз ЖАНА- какво стана с 2те оплодени от ММ яйцеклетки ? Стигна ли се до ембрион, трансфер- аз нещо не разбрах продължение има ли ?
  Blush  newsm78  bouquet

Виж целия пост
# 439
A да попитам аз ЖАНА- какво стана с 2те оплодени от ММ яйцеклетки ? Стигна ли се до ембрион, трансфер- аз нещо не разбрах продължение има ли ?
  Blush  newsm78  bouquet

Твоят или моят мъж ги оплоди ?  Joy Hug
Тридневни ембриончета са, замразени са. Щяхме да ги слагаме септември, но сега пък на мен не ми идва...трябваше от 2 ден на цикъла да започна Фемара за 5 дни и на 11-13 ден да отида на преглед, за да ми изпише доктора други лекарства...
Да, обаче цикъл няма, последният беше на 29.05. , предизвикан с Дуфастон и ми дойде под формата на по-изразено зацапване. Tired Записах час за преглед на 25.07., да видим какво става и защо...още един изгубен месец, нищо ново  Confused Tired
Виж целия пост
# 440
Жани,дано всичко да е наред и да ти ги върнат възможно най-скоро ембриончетата Hug
Виж целия пост
# 441
Стефи, благодаря ти много  Hug
Нямам търпение да отида на прегледа на 25.07. и да видим какво ще правим  Blush, омръзна ми от чакане и отлагане, все излиза по нещо значи  Tired
Виж целия пост
# 442
Жана, да идва тоя цикъл и да си прибереш снежковците наесен.
Виж целия пост
# 443
Момичета,на вас искаха ли ви актуална микробиология и цитонамазка преди процедурата?
Чудя се дали да не пусна предварително,да са ми готови за края на август,че клиниката сега почиват и да не се бавя после допълнително. newsm78
Виж целия пост
# 444
Момичета,на вас искаха ли ви актуална микробиология и цитонамазка преди процедурата?
Да, но ги зачитат за определен период от време. По-добре непосредствено преди процедурата си ги направи  Peace

Жана, да идва тоя цикъл и да си прибереш снежковците наесен.
Hug
Виж целия пост
# 445
Момичета,на вас искаха ли ви актуална микробиология и цитонамазка преди процедурата?
Чудя се дали да не пусна предварително,да са ми готови за края на август,че клиниката сега почиват и да не се бавя после допълнително. newsm78

Микробиологията важи 30 дни, а СПИН, хепатитите и васерман -  3 месеца. Актуална информация от вчера. Simple Smile Така, че не е добре да се бърза да не те карат да си ги правиш пак.
 
 Момичета, някой от вас стимулирали ли са го с фостимон и какви са ви впечатленията. Аз съм от три дни на стимулация с него и декапептил 0.1 всеки ден, заради лудото ЛХ, което все се покачва изведнъж и ми пука фоликулчетата. Днес бях на преглед и се видяха около 4- 5 бройки около 7 -8 мм и няколко по - малки. При предните опити май стартирах с повече.
 Успех на всички в процедура и много късмет.
 
Виж целия пост
# 446
Момичета,на вас искаха ли ви актуална микробиология и цитонамазка преди процедурата?
Чудя се дали да не пусна предварително,да са ми готови за края на август,че клиниката сега почиват и да не се бавя после допълнително. newsm78

Само за протокола, тук (Холандия) пускат цитонамазка веднъж на 3 или 5 години #Crazy Мисля,  че в Бг нещата са много по добре.  Аз сама поисках микробиология и тест за хламидий. bouquet
Виж целия пост
# 447
Няма да бързам с изследванията тогава,и аз знам,че имат някакъв срок на годност  Laughing ,ама все пак да попитам.
Така и стана пролетта като щяхме да стартираме процедура,пуснахме цял пакет изследвания за 150лв,и ми отложиха процедурата за септември Tired,но цитонамазката не важеше ли 6 месеца?
Малко ми е притеснено,защото ми разширяваха шийката хирургически и ако нещо сега не и е наред и трябва да я лекувам, не ми се иска пак да ме бавят..
Виж целия пост
# 448
Аз знам даже, че и васерман и спин важат месец, защото искахме да ги пуснем началото на юли и лекарката ни каза, че няма смисъл толкова рано, защото ще изтекат. А когато се женихме васермана също важеше 30 дена.
Виж целия пост
# 449
А серологията пуска ли се пак преди ЗЕТ ?  Rolling Eyes
Какво трябва да се изследва ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия