Сериали и филми - sci-fi, fantasy, mystery, supernatural/тема VIII

  • 87 188
  • 734
# 165
Аз това лято нищо май не гледам, гледах първата на Клевърмен ама де да знам...
Виж целия пост
# 166
Аз го зарязах и смятам да гледам не е за тази тема де, но Мистър Селфрийдж май беше
Виж целия пост
# 167
Нещо ново и мен не може да ме грабне и по-добре, защото нямам време. Изоставам много имам доста за наваксване.
Виж целия пост
# 168
Ти си имаш извинение, аз чакам с нетърпение новите , особено Emerald City
Виж целия пост
# 169
Излязъл е целия сезон на Stranger Things - 8 епизода.
Виж целия пост
# 170
Я да пусна едно трейлърче   Grinning Heart Eyes

Виж целия пост
# 171
Тегля, мерси  Hug
Виж целия пост
# 172
Изгледах 3 серии, много съм впечатлена, харесва ми  Heart Eyes
Виж целия пост
# 173
И аз поизгледах и ... попревъртях 3 серии Embarassed

Скрит текст:
Няк'во извънземно е ГАДТА явно  Thinking


Уинона що не ме кефи не знам  newsm78
Виж целия пост
# 174
Не е извънземно. Аз нищо не съм превъртала, много, много  ми хареса!!!! Определено ми е най-добрия сериал за тази година.
Виж целия пост
# 175
Кой сериал? Crazy
Виж целия пост
# 176
Stranger Things.
Малко епизоди са, ще пусна и аз да го видя.
Виж целия пост
# 177
Още един в списъка Crazy
Виж целия пост
# 178
И аз вчера изгледах три серии на Странните неща и много ми хареса.
Носи атмосферата на Стивън Кинговото То  Heart Eyes
Децата са големи сладури, Уинона не ми харесва, но добре пресъздава обрана на леко психясалата майка  Peace
Скрит текст:
Момиченцето дъщеря на доктор "Лош" ли е?
Аз по едно време реших, че е дъщерята на шерифа.

Сега видях, че Фин играе в новата версия на То  Grinning
Виж целия пост
# 179
Изгледах 4 серии, сега продължавам. Харесва ми определено. На мен също ми напомни на сбор от няколко Стивън Кингови творби, може и да са били инспирация за сериала  Laughing

Уинона никога не съм я харесвала. Психясала, психясала, ама май тя ще излезе най-близо до истината.

Говори ли се за втори сезон вече? Като знам колко време им трябва за OITNB, дето нито има ефекти в него, нито нищо, а и се развива на едно и също място, представям си за този хаха
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия