Къде в Пловдив? - 64 тема

  • 76 921
  • 751
# 510
А някакви препоръчки за ЛЛ?
За Тракия предпочитам.

Ние сме всички при д-р Мария Драгиева в поликлиниката в Тракия. Личен лекар и педиатър. Доволна съм, много спокойна жена, по - възрастна е, никога не връща и досега направления за нищо не е отказала. Не говори много.

Благодаря, но аз искам да се махам от детското, защото сегашната ни ЛЛ е там.
Виж целия пост
# 511
А някакви препоръчки за ЛЛ?
За Тракия предпочитам.
Цялото семейство сме при д-р Николов в поликлиниката. Нямам оплаквания - преглежда, пуска изследвания, дава направления. Нямам никакви забележки към него, може би защото не ми се налага често да го посещавам. (да чукна на дърво) Преди бях при друг, но се преместих при Николов.
Виж целия пост
# 512
А някакви препоръчки за ЛЛ?
За Тракия предпочитам.
Цялото семейство сме при д-р Николов в поликлиниката. Нямам оплаквания - преглежда, пуска изследвания, дава направления. Нямам никакви забележки към него, може би защото не ми се налага често да го посещавам. (да чукна на дърво) Преди бях при друг, но се преместих при Николов.

А на кой етаж е?
Виж целия пост
# 513

Благодаря ти Ерин Брокович, аз точно там в Джъмбо търсих, при домашен текстил за бебе, но така и не открих. Питах служител, не получих отговор, както и да е ще търся на друго място. Пък като не намеря, ще си ушия едни и ще си реша проблема.

Доколкото помня бебешкия текстил е при аксесоарите за баня, вляво от входа, а общия текстил за дома е по средата на магазина и това е другото място където може да са.  Винаги има управителите и заместници да обикалят да проверяват /а те си знаят стоката/, на баджовете им пише управител или заместник управител, но сте права, че за този сървайвър, по-лесно ще е да се ушият.  Simple Smile
Виж целия пост
# 514
Бихте ли ми припомнили как се казва магазинът за дамска мода на малката главна, острани на Паоло Ботичели, срещу МВР поликлиниката? Върти ми се нещо като Джованоти, но не съм сигурна. Търся им ФБ страницата, ако има такава. bouquet
Виж целия пост
# 515
Знаете ли къде в Пловдив се продава фонданена хартия за торти с анимационни герои?
Виж целия пост
# 516
А някакви препоръчки за ЛЛ?
За Тракия предпочитам.
Цялото семейство сме при д-р Николов в поликлиниката. Нямам оплаквания - преглежда, пуска изследвания, дава направления. Нямам никакви забележки към него, може би защото не ми се налага често да го посещавам. (да чукна на дърво) Преди бях при друг, но се преместих при Николов.

А на кой етаж е?
2, от стълбите срещу асансьорите в ляво и след това пак на ляво.
Виж целия пост
# 517
Знаете ли къде в Пловдив се продава фонданена хартия за торти с анимационни герои?

Вчера в Попи-Мони в Кауфланд Тракия видях, имаше доста със снимки с цени в един каталог
Виж целия пост
# 518
Здравейте! Въпросът ми сигурно не е за тук, но незнам къде да попитам. Ще изпращам 4 бр. джанти за кола чрез куриерска фирма, някой знае ли как трябва да бъдат опаковани и аз ли трябва да го направя? Ако им ги занеса директно в офиса в насипно състояние, проблем ли ще е?
Виж целия пост
# 519
Соленка, благодаря за инфото. bouquet
А каква специалност е този лекар?
Виж целия пост
# 520
Здравейте! Въпросът ми сигурно не е за тук, но незнам къде да попитам. Ще изпращам 4 бр. джанти за кола чрез куриерска фирма, някой знае ли как трябва да бъдат опаковани и аз ли трябва да го направя? Ако им ги занеса директно в офиса в насипно състояние, проблем ли ще е?

Мисля, че няма да е проблем те да ти ги опаковат. Имат различни по големина найлонови торби.
Виж целия пост
# 521
Соленка, благодаря за инфото. bouquet
А каква специалност е този лекар?
Общопрактикуващ.
Виж целия пост
# 522
Знаете ли къде в Пловдив се продава фонданена хартия за торти с анимационни герои?

Вчера в Попи-Мони в Кауфланд Тракия видях, имаше доста със снимки с цени в един каталог
Благодаря!
Виж целия пост
# 523
Здравейте! Въпросът ми сигурно не е за тук, но незнам къде да попитам. Ще изпращам 4 бр. джанти за кола чрез куриерска фирма, някой знае ли как трябва да бъдат опаковани и аз ли трябва да го направя? Ако им ги занеса директно в офиса в насипно състояние, проблем ли ще е?
Мъжът ми се занимана с АГУ части и пращаме из цялата страта като поръчват- използва Еконт. Те ги претеглят и опаковат според вида продукт!
Виж целия пост
# 524
Здравейте! Въпросът ми сигурно не е за тук, но незнам къде да попитам. Ще изпращам 4 бр. джанти за кола чрез куриерска фирма, някой знае ли как трябва да бъдат опаковани и аз ли трябва да го направя? Ако им ги занеса директно в офиса в насипно състояние, проблем ли ще е?
Мъжът ми се занимана с АГУ части и пращаме из цялата страта като поръчват- използва Еконт. Те ги претеглят и опаковат според вида продукт!
Благодаря!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия