Къде в Пловдив? - 64 тема

  • 76 921
  • 751
# 390
По-скоро къде би имало такова отношение, тестерите им са тестери и идеята е да продават...
Дори напратив, в козметичните магазини, особено в Пловдив, когато нямат много работа, момичетата са много любезни и оказват огромно съдействие. Можеш да си пробваш, тестваш и да си правиш каквото искаш, но идеята е да се купи нещо.
Предполагам че подобни ситуации се получават, когато едни и същи хора отиват многократно пробват, пробват и никога не купуват, а си поръчват от сайтове. Каквито и да са продавачките или магазина, писва, защото те не са промоутъри на марката, а дистрибутори, които печелят от продажби.
Решението е да се ходи в магазини, където не е правено от един и същи човек действието и го приемат като реален клиент. Тогава може да си се къпе в тестери и никой нищо няма да каже, дори напротив.
Виж целия пост
# 391
Здравейте, къде да намеря големи памучни одеала?
Виж целия пост
# 392
Здравейте,търся ресторант с детски център отвън за празнуване на детски рожден ден?! Може и кафе сладкарница?!
Сещам се за тези:
-Гладиатори
- Тони 2000
- Острова
- Мистрал
Други идеи?! newsm78
Виж целия пост
# 393
Здравейте, къде да намеря големи памучни одеала?
Пробвай Роксима Дрийм,Свежен
Виж целия пост
# 394
Здравейте,търся ресторант с детски център отвън за празнуване на детски рожден ден?! Може и кафе сладкарница?!
Сещам се за тези:
-Гладиатори
- Тони 2000
- Острова
- Мистрал
Други идеи?! newsm78

Магнолия - с/у строителния техникум- рредлагат и торти
Виж целия пост
# 395
Къде в Пловдив има магазин Акропол за дрехи? Този на главната дали все още съществува?
Виж целия пост
# 396
Къде в Пловдив има магазин Акропол за дрехи? Този на главната дали все още съществува?
Магазин "Акропол" няма вече в Пловдив, закриха го... Има в София, В.Търново, Ст.Загора, Бургас и Равда
Виж целия пост
# 397
Има ли вече в Пловдив или около него бензиностанция Petroleum на Марешки?
Виж целия пост
# 398
Препоръчайте добър гримьор за официален повод и фризьор, ако може в Кършака и да ми кажете колко горе долу взимат
Виж целия пост
# 399
Има ли вече в Пловдив или около него бензиностанция Petroleum на Марешки?

Виж целия пост
# 400
Момичета,все още съм издирване на р-нт с градина и добра кухня в града...в Тракия дали остана такъв?
Виж целия пост
# 401
Препоръчайте добър гримьор за официален повод и фризьор, ако може в Кършака и да ми кажете колко горе долу взимат
Грим - Вили Вълкова Peace
Виж целия пост
# 402
За грим - нашата съфорумка Вержи: https://www.facebook.com/VerjiGanchevaMakeUpArtist/posts/659788677449917
Виж целия пост
# 403
И аз препоръчвам Вили Вълкова.
Виж целия пост
# 404
Има ли вече в Пловдив или около него бензиностанция Petroleum на Марешки?


Laughing Laughing Laughing Grinning Благодаря за отговора  Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия