По-бърз растеж на косата - тема 5

  • 79 702
  • 734
# 210
Незнам на кой са,кутията е червена и пише Simply zen.
Виж целия пост
# 211
Незнам на кой са,кутията е червена и пише Simply zen.
Благодаря ти  Hug
Виж целия пост
# 212
Тези ампулки на милкшейк ли са ,че нещо не мога да се ориентирам  Crazy
И Милкшейк и Симпли Цен са на марката (или нз дали точно марка се води) z.one concept. Специално Симпли Цен мисля, че имаха противокосопадна серия, за която съм чела добри отзиви, но трудно се намира сякаш, освен във фризьорски салони, а аз лично от такива избягвам да купувам  Grinning
Виж целия пост
# 213
Симпли Зен са към Милк шейк, да  Peace
Ако не можете да си намерите домашна мас, ползвайте купена такава, няма как иначе. Зехтин е другия вариант  Hug
Бубанка, защо ми изтри половината пост, заради ампулите ли  Laughing Hug
Разконспирирахме ги най- накрая, сега чакаме някой друг пробвал да сподели мнение  Wink
Адамантче, писали сме едновременно  Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 214
Тези ампулки на милкшейк ли са ,че нещо не мога да се ориентирам  Crazy
И Милкшейк и Симпли Цен са на марката (или нз дали точно марка се води) z.one concept. Специално Симпли Цен мисля, че имаха противокосопадна серия, за която съм чела добри отзиви, но трудно се намира сякаш, освен във фризьорски салони, а аз лично от такива избягвам да купувам  Grinning
Да,така е.
И аз засега намирам,че само от салон може да се намери.
Благодаря ти.

Да,към Милк шейк са  Hug
Ами да ако може някой да сподели още и да вземем да купуваме  Mr. Green
Виж целия пост
# 215
Бубанка, защо ми изтри половината пост, заради ампулите ли  Laughing Hug


да  Laughing

от другата тема една великолепна коса и една подобрена версия на маската с желатина:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=901411.msg33036431#msg33036431
скрол и надолу
Виж целия пост
# 216
Бубанка ,благодаря за споделеното ,ще се пробва  Crazy

Уникална коса  Heart Eyes
Виж целия пост
# 217
Да косата на Дивиана е уникална  baby_neutralдано и аз се събудая един ден с такава.
Виж целия пост
# 218
Лелееее, тази нашата Дивианка каква здрава коса с извънземен блясък извади  Heart Eyes
Страхотна  Heart Eyes
Цветът също много ми харесва  Heart Eyes

Виж целия пост
# 219
Да,наистина уникална коса  Heart Eyes
Виж целия пост
# 220
Така! Изпробвах маската вече два пъти по различен начин

1ви вариант - желатин (но е по скоро колаген, защото не се сгъстява) + вода + шампоан, стоях 30мин след като се бях изкъпала. Резултатът беше лъскава коса и като се вържех на опашка ластика ми се хлъзгаше и падаше!  

2ри вариант - пак същия желатин + бира + балсам/маска Miosotis. Пак стоях 30мин след къпане и се изплакнах с хладка вода - резултата е по-скоро хидратирана коса, но не е много лъщяшта и жилава. Мисля че е от бирата и маската

Това е моят желатин/колаген който слагам, даже аз по принцип го пия заради коляното ми ама го бях забравила за известно време

http://www.amazon.com/dp/B005KG7EDU/ref=pd_lpo_sbs_dp_ss_1?pf_rd … CWBWAN1Q7ND40MXPZ

Следващиат опит ще е с желатин и жълтък и пак ще докладвам

Иначе по нета четох за домашен спрей от дестилирана вода + МСМ (сяра) + сок от алое вера + по желание розмарин, който също ще изпробвам (само да си намеря шишенце). Момичетата пишеха че косата разтяла като луда. Някой вече да го е пробвал?

По принцип аз съм приемала МСМ само вътрешно и косата и ноктите ми станаха супер твърди, но не се бях сещала да си го пръскам в косата
Виж целия пост
# 221
Мисля да почвам да си правя маска с рициново масло,но искам да добавя още някакво.Бихте ли ми казали кои масла са подходящи да се комбинират с него?Иначе съм се наканила и на маската с желатина. Simple Smile
Виж целия пост
# 222
Мисля да почвам да си правя маска с рициново масло,но искам да добавя още някакво.Бихте ли ми казали кои масла са подходящи да се комбинират с него?Иначе съм се наканила и на маската с желатина. Simple Smile
зехтин, кокосово масло, тривитаминол,масло от авокадо
Виж целия пост
# 223
Случайно попаднах на тази маска, някой пробвал ли я е?
Скрит текст:
Нездравословното хранене, резките климатични изменения и употребата на химически продукти може да увреди косъма. За да предотвратите появата това състояние, е нужно да подхраните косата по един бърз и лесен начин. Ето как може да възвърнете нейната мекота и блясък само с помощта на домашна маска от алое, бира и зехтин.
Необходими продукти:
2 листа алое вера
1/2 чаена чаша бира
1 супена лъжица зехтин екстра върджин
Начин на приготвяне:
Извлечете гела от алое и го изсипете в подходящ съд. Към него добавете бирата и зехтина. Разбъркайте добре съставките до получаване на еднородна консистенция.
Начин на приложение:
Нанесете маската по дължина на косъма, като започнете от корена и завършите до върха. Оставете я да подейства за 20 минути, след което я отмийте обилно с шампоан и топла вода.

Виж целия пост
# 224
Мисля да почвам да си правя маска с рициново масло,но искам да добавя още някакво.Бихте ли ми казали кои масла са подходящи да се комбинират с него?Иначе съм се наканила и на маската с желатина. Simple Smile
зехтин, кокосово масло, тривитаминол,масло от авокадо
+ бадемово, масло от гроздови семки, жожоба /можеш да прибавяш и етерични масла по няколко капки - аз ползвам канела и розмарин/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия