Звездни компромати - 283 част

  • 126 452
  • 731
# 210
Но сега поне децата имат избор, може да учат вкъщи с частен учител, докато едно време не беше така, смеят ти се, не смеят, отиваш на училище и си траеш.
Е, колко деца, могат да си позволят да учат вкъщи с частен учител?! Глупости на търкалета... Не знам как е по другите градове, но в София, където се пренесе половин България, всички училища и детски градини са пълни. За държавните говоря, като гледам и частните не са малко, нито празни. И в тия държавни училища и градини, на колко от родителите доходите са такива, че да могат да си позволят да си спрат децата от училище и да плащат всеки ден в рамките на една учебна година на частен учител, който да учи детето им на всички науки, преподавани в училище?! На 3 до 5% във всеки клас от 25 деца. (по толко ли са сега в клас?)

А, да не забравя да разтревожа Rafiqa още малко, макар че някой назад го спомена, но тя едва ли го е забелязала, защото над мнението не пише Бижу. Как пък реши Ирина да избухне баш сега, докато е гост-коментатор в Бтв, а не докато две години си кюта вкъщи и кътка пиленцата в гнездото, мъти, и създава вълшебства?!
Слочаенос? Не мисла! Mr. Green
Виж целия пост
# 211
Пиша в bg-mamma от десет години и ми се струва, че започвам да разбирам защо толкова много от смислените потребители, които обичах да чета, се изпариха полека. Границите на добрия тон вече просто не съществуват Confused.
Виж целия пост
# 212
Цитат
Замислям се и да инициирам някакво движение, обеднинение, практика, която да бъде от полза на добрите родители, отглеждащи добри деца.
според мен набира съмишленици за новият си проект и използва този случай защото знае,че много родители са имали или имат такива проблеми,а и точно сега и по тв-то ще го разгласи още повече
Виж целия пост
# 213
Да, тя и сега по телевизията каза, че ще основе асоциация и ще прави предавания попроблема.
Виж целия пост
# 214
По принцип харесвам Ирина, но за децата имам чувството, че не успява да се справи. Иска хем да са под стъклен похлупак, хем да се вписват в средата, няма как да стане.
Насилието в училище е сериозен проблем, но и тя има голяма вина за положението.
Виж целия пост
# 215
Пиша в bg-mamma от десет години и ми се струва, че започвам да разбирам защо толкова много от смислените потребители, които обичах да чета, се изпариха полека. Границите на добрия тон вече просто не съществуват Confused.
Ах,...  "смислените потребители"! 
Виж целия пост
# 216
Прочетох много внимателно написаното от Ирина. Даже два пъти, ако трябва да съм честна.
Съжалявам, не ѝ повярвах, но съм убедена в едно - тя самата си вярва напълно. Убедена  в своята правота, смело ръси епитети, които напълно противоречат на декларираните до момента либерални разбирания за възпитание и образование.
Човек, който цени индивидуалния подход за всяко отделно дете, не използва думи като "чалгарче" и "насилник", особено след като и нейното собствено е обвинено в насилие, мисля си аз, и то от няколко души. Само че насилието на Спас е оправдано, защото... е бил провокиран?!? Хайде няма нужда, този филм е с доста познат и банален сценарий.
Индивидуалният подход означава да се подхожда с разбиране към ВСЯКО дете, а не само към Иринините.
И не може нейното да е бяло и добро, тя самата бяла и добра майка, а другите да са "чалгари". Ми то и майката на чалгарчето може да каже същото и тогава на кого да вярваме? На по-известния и гръмогласния? На този, който ходи да се жалва по телевизии всеки път и пише дълги, прочувствени постове във Фейсбук?
Ирина не вижда ли вина в себе си, съвсем малко поне? За нещо ей така да се обвинява, освен за грешния избор на училище? О, извинете, тя е добър родител, отглеждащ добри деца, забравих.
Виж целия пост
# 217
Направо се обърках коя е темата.

Насилието в училище е нещо, което осезаемо го има и проблема е голям, достатъчно голям за да се отвори нова тема във форума.  Peace  Несериозни са такива дълбоки анализи точно в "Звездни компромати", редом до задника на Ким К. и циците на Марая, нищо, че дискусията започна след изказване на публична личност.  Peace
Виж целия пост
# 218
Да ,този път май наистина е. Peace
Виж целия пост
# 219
Хайде друго  - Зара днес ще сключва граждански брак с австралийския си годеник Ерик Уотсън.
Виж целия пост
# 220
Имате ли представа кое е частното училище?
Голяма бомба се хвърля срещу него.
Виж целия пост
# 221
Моля ви, който иска да пише за Ирина, да направи отделна тема. Отегчих се  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 222
Направо се обърках коя е темата.

Насилието в училище е нещо, което осезаемо го има и проблема е голям, достатъчно голям за да се отвори нова тема във форума.  Peace  Несериозни са такива дълбоки анализи точно в "Звездни компромати", редом до задника на Ким К. и циците на Марая, нищо, че дискусията започна след изказване на публична личност.  Peace


 bouquet
Виж целия пост
# 223
Ама след като вие се изказахте ли се отегчихте или преди това?
Виж целия пост
# 224
Ама след като вие се изказахте ли се отегчихте или преди това?
Joy
Друго си е да обсъждаме проститутки по 20 страници. Те са супер интересни и не отегчават.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия