♡~ Черна обич ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 37

  • 85 767
  • 738
# 300
Гюса освен за приза  в категория ен буюк чиркин, не виждам за какво може да се бори.
На първото кадро, Баръш дето е, са стари клюки, дето се лигавела пред журналисти, че тя много обичала Елчин, нямало ревност, глупости на килограм.
А на снимката на вестника само заглавието погледнах - нямало проблем да се запознае с Елчин.


Гори, момичета   wavey

Да бе, сега ще се запознава наш'та стрина.. newsm62
То мина една година.. Сетила се Мара..
Това тяхното с Баръш е наистина много съмнително..
Започвам да вярвам на слуховете, че мениджъра
не им позволява да се разделят(звучи, като уйдурма, но знае ли човек)..
Или Гюпса с нещо "Вуду" го е забъркала..
Вече се чудя, какво може да ги свързва с Баръш..
Може пък да го заплашва с нещо..
Това в кръга на шегата, разбира се.. Wink

Пожелавам му бързо отърваване от тази напаст.. newsm17
Тя има такъв вид, че колкото и да ми разправят,
че може би има добро сърце..Айде, нема нужда..
На човек сърцето му е изписано на лицето..
Така мисля аз.. Peace newsm53

P.S. Категория - Çok çirkin.. /Много грозна/


Виж целия пост
# 301
За мен си е en byuk çirkin  Mr. Green, " много грозна" е твърде меко за нея..запознаващата се.
Аз залагам на варианта с Вуду меджика или някаква подобна схема, уйдурмата също е вариант  Laughing
Виж целия пост
# 302
За мен си е en byuk çirkin  Mr. Green, " много грозна" е твърде меко за нея..запознаващата се.
Аз залагам на варианта с Вуду меджика или някаква подобна схема, уйдурмата също е вариант  Laughing

 smile3521
Виж целия пост
# 303
За мен си е en byuk çirkin  Mr. Green, " много грозна" е твърде меко за нея..запознаващата се.
Аз залагам на варианта с Вуду меджика или някаква подобна схема, уйдурмата също е вариант  Laughing
 

 Joy Joy Joy

 ООО newsm09

newsm03
Виж целия пост
# 304
Здравейте!!!  Hug Hug

bouquet bouquet bouquet
Дефне и Йомер пак ще имат литературно четене  Wink Wink Mr. Green Mr. Green
Майтапа настрана - мисля, че пак ще гледаме интересна серия - има някакво раздвижване на действието ли, на начина на снимане ли  Thinking Thinking
В интерес на истината всички мрънкаме заради тази Мерич и заради Дефне, но като гледам всички чакаме с нетърпение следващата серия - явно яко са ни влезли под кожата - няма отказване докато те не се откажат  Mr. Green Heart Eyes


Горгона, благодаря за преводите  Hug Hug Hug



Понеже гледам, че сте зачекнали отново Гюпсето - снощи четох едно нейно  изказване, че е отслабнала с 22 кг заради някакъв предстоящ филм   Mr. Green


Скрит текст:
Добър вечер!

Интересен втори фрагман, малко философски, малко дзен и накрая недвусмислената физиономия на Дефо / или нищо не е разбрала или пак Йомер в сбъркал..





Slawena, Hug

Целият втори фраг е покрит с текст на Хенри Милър, няма нито една реплика на героите.

Скрит текст:
Хенри Милър пише тази малка книга, когато е безумно влюбен в една японска певица, а по-късно и се жени за нея. Но ,  през цялото време докато я ухажвал е страдал от ужасно безсъние и според него безнадеждна любов.. Може би тук е връзката, която прави Мерич?
Мисля, че Исо ще преживее доста тежък момент от срещата със Ясемин.

Той затаи чувствата си, но май тук  спомените пак ще го налегнат здраво.

Дефне и Йомер имат много унили физиономии в последния кадър.. Thinking

На мен повече ми изглеждат като преслушали деца - въртят очи все едно са направили някоя пакост и сега им е неудобно да се погледнат  Thinking

Кадър от новата серия  Thinking




Виж целия пост
# 305
Здравейте момичета  Hug.
Честит Гергьовден и честит имен ден на всички празнуващи! Бъдете живи и здрави вие и семействата ви!  bouquet
ПП. Не знам реално какви са им отношенията на Баръшко и Люспа  Thinking но напоследък той има повече снимки с кучето си  Naughty целувайки го  Mr. Green. Значи между тях цари любов и разбирателство  Joy
Виж целия пост
# 306
Виж целия пост
# 307
Честит Георгьовден! Весел празник на именниците!!!  bigdance2

Петък е, ден за Любов  txtloves txtloves





Като две капки вода  Mr. Green Heart Eyes

Виж целия пост
# 308
Честит Гергьовден! bouquet  

Виж целия пост
# 309
Здравейте в петъчния Ашков ден  Hug Heart Eyes



Честит празник на всички празнуващи  bouquet

Почерпете се за здравето на мъжа ми - Георги  Wink

Скрит текст:

Виж целия пост
# 310
На вас ви е петъчно Laughing  а на мен - носталгично Статусно Flutter

Малко снимки от Серен, Берк и Памир Flutter


Не знам кой е младежа до Серен, но напоследък имат много общи снимки Whistling



Скрит текст:




Берк е бил на сватбата на футболиста от Бешикташ - Дженк Тосун:



Скрит текст:





Берк и майка му преди няколко дни:



Памир Confused








ПП: Коте, честит ти именник! bouquet  Да ти е жив и здрав!
Виж целия пост
# 311
Здравейте момичета  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Коте да ти е жив и здрав именника. Hug Hug Hug Hug
Иаз да почерпя,тъй като съм кръстена на другият ми дядо.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 312
Да почерпя и аз за моя мъж, да си здрави всички именици!



Сега отивам да гледам Кьосем преди да го изтрият и после ще дойда да лая по филимите  Mr. Green
Виж целия пост
# 313
Горгона да е жив и здрав мъжът ти.  Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 314
Охх голямо четене ще пада довечера, голямо чудо..  Crazy Crazy Crazy



 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия