♡~ Черна обич ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 37

  • 85 748
  • 738
# 360
Йомер купи къщата на името на Исо, нали?

Да .  Peace


Ужас Фикрет е написала писмо на Йомер ,в което му е обяснила всичко за дълга за това как я е намерила Нериман и го е изпратила по пощатата ....

Песента е прекрасна  Heart Eyes
Виж целия пост
# 361
Стана мазало- Йомер, Гало...Дафа в нищото остана имай пръстен ще връща, започват дранмалара май, сега и истината ако излезе наяве

Защо Фикрет постъпва така, ако няма да е с мен няма и да е с теб
Виж целия пост
# 362
Gülay - Mucize

Виж целия пост
# 363
А да видим колко е силна любовта и колко може да се прощава....

Дафа и на Исо и на Йомер ще се сърди сега, този да не вземе да боядиса цялата къща сега в черно Rolling Eyes
Виж целия пост
# 364
гадината мръсна Гало тя не искала да го прави по мръсен начи ,тя искала той да я избере и са какви ги забърка smile3511 341uu fight
Виж целия пост
# 365
Побъркаха го това момиче, направо го смачкаха! Добрата Фикрет, дето си тръгна и уж с добро,и разбра, че няма да я обикне! Кратка беше радостта ни от хубавия фрагман. Време беше да се разкрие всичко. Все пак Фикито е гадината, която реши, че може да си играе с живота на Дефне.
Добър вечер и от мен!
Виж целия пост
# 366
Ето сега Гало вече  ме ядоса  #Cussing out
Как ни замазаха очите с нейното напускане на сериала  ooooh! ooooh! Mr. Green        
Виж целия пост
# 367
Другия епизод ще е пет реда сълзи и няколко кутии сополиви кърпи, барабар със забавените кадри с Йомер и бягащата Дефне, преди това върнала нотариалния акт и кой кого за какво ще спасява, а да не забравим и Транба и той дебне отстрани като гладна хиена
Виж целия пост
# 368
Змия е Фикрет, по-лоша и от Суде! Ако сега замажат нещата и пак не разкрие нищо Йомер, значи да чакаме втори сезон.
Денис е зает с малката Суде, сега не му е до Йомер.
Виж целия пост
# 369
А да видим колко е силна любовта и колко може да се прощава....

Дафа и на Исо и на Йомер ще се сърди сега, този да не вземе да боядиса цялата къща сега в черно Rolling Eyes

Може би сега Дафа ще започне да дебне за писмата на Йомер - ама за тази цел ще трябва да се пренесе у тях  ooooh! Wink Mr. Green
Защо да им се сърди - ако му беше казала за къщата и поискала да не се намесва, а той въпреки всичко го направеше, тогава да му се сърди, а така - тя крие и той естествено ще крие  ooooh!
Виж целия пост
# 370
Освен Дафа да чака пощальона на кишето и да хваща писмото в движение.... кой пише сега писма на хартия,

Галото като не го е написала във фейса пак добре
Виж целия пост
# 371
По Гало  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Дано Йомер не прочете писмото.
Виж целия пост
# 372
Изтървах края ooooh! какво се случи Гало си тръгна, ама не  ooooh! що за глупости ще обясняша тя на кого и какво...мръсна гадина #2gunfire И защо Йо ще копува къщата на името на Исо не можа ли да я купи на Дафина пак мазало, пак буза...аман бе #Crazy луда работа.
Виж целия пост
# 373
С това писмо Мерич и сие да не ни хвърлят по върбите до следващия петък newsm78

Виж целия пост
# 374
Йомер не трябваше да купува къщата, нека брата и снахата да спра да чакат някой да им реши проблемите, Нихан да не яде бюрек ами да спре да ръси простотии и да си ходи в къщи. Имаха къща, тя реши, че трябва да си почине преди да роди! Простотия след простотия с тази двойка! И бабата и тя в кюпа! Защо не казаха на Хулюси? Защо Дефо трябваше да каже на Йомер? Според мен трябва да се изнесат, никакво оставане! Дали ще прочете или не писмото, Дефо пак изпада в поредното бягане от истината.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия