♡~ Черна обич ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 37

  • 85 745
  • 738
# 405
Скрит текст:
bouquet bouquet


Фрага с руски субтитри:
http://vk.com/video-99351837_456239262



Кемал май ще си преориентира чувствата  Wink Mr. Green  Асу го чака с отворени обятия, оффф тая Асу  ooooh! ooooh!


Хазал (Зейнепче)


Страхотна е...  Heart Eyes
Оффф, и севдата тръгна на криво..   Confused Не ми Аресва Ич така.... Емир ще кара Нихан да остава в една стая с него... Уффф...  ooooh!   ooooh!  #Cussing out
Виж целия пост
# 406
Много гаден фрагман...
Дожаля ми за Кемал - никой не заслужава да види как друг отвежда любимия му човек към леглото.
Мноого мръснишки номер. Ама то от психопат като Емир какво друго да чакаш...

Ако сериалът тръгне по този коловоз - за да предпазим Кемал да не го убият или да не стане убиец да му предоставим гадост след гадост да преживее, да се гърчи от безпомощност да се самоизяжда от гняв,  ярост и безсилие, то аз не искам да гледам това...
Виж целия пост
# 407
Елчин явно се притеснява от Гюпсе и Юни и е време да се държи като професионалист.
Виж целия пост
# 408
Емир ще кара Нихан да остава в една стая с него... Уффф...  ooooh!   ooooh!  #Cussing out
Само да не поиска и съпружеския си дълг да изпълни Нихан Crazy  

Лейля и тя с тия нови възможности ooooh!  Определено иска да помогне на Нихан за доброто на Кемал, ама СЦ да измислят нещо друго Twisted Evil  И ако продължат да снимат сериите по "крадения" сценарий, очаквам в сряда да искат за булка Асу ooooh! Crossing Arms  
Виж целия пост
# 409
Цитат
в сряда да искат за булка Асу   

Аууу,пепел ти на устата,не е нужно да се излагат толкова сценаристите,може да развият сюжета в друга посока  Whistling
Виж целия пост
# 410
https://youtu.be/ezmQSyWtf54
Kara sevda с бг превод
Виж целия пост
# 411
Цитат
в сряда да искат за булка Асу 
Аууу,пепел ти на устата,не е нужно да се излагат толкова сценаристите,може да развият сюжета в друга посока Whistling
A дано измислят нещо ново, че тоА филм вече го гледАхме Mr. Green
Емир с Нихан си играят на семейство, Асу е плътно до Кемал Whistling  ЗнаЙм го този сценарий Twisted Evil
За Туфи ме е яд, че е влюбен в лудата Асу ooooh!  но пък да си я взима и тя да стои далеч от Кемал  Naughty




Кюршат Алнъачък със съпругата си Герчек Саалар Flutter


Виж целия пост
# 412
Мисля си нещо за писмото на Гало - дали не би могло да се изпозва, евентуално, за оправяне на нещата между Дефне и Йомер, след като вече се е разбрала истината по друг начин  Thinking Thinking
Сега видях превод на разговора на Дефо и Гало - ако Гало е написала всичко, както го е разказала Дефне - с всички перипетии, колебания, желания - може писмото да е обяснението на постъпките на Дефне (защото Йомер, след излизането наяве на истината, надали ще иска да вижда и чува някой от участниците в историята) Thinking
И мисля, че Дефне ще има честта да разкаже на Йомер, особено сега след като знае за изпратеното писмо.
Цитат
— Алло? (Д).
— Дефне, это я, Фикрет. (Ф).
— А, Фикрет. Как Дела? (Д).
— Дефне, я сделала кое-что. То, о чем пожалела, лучше бы я не делала этого. Я написала Омеру письмо.
— А, стоп. Письмо? И что ты там написала?
— Я все написала. О долге, о том как Нериман нашла тебя. Обо всем. Я очень сожалею Дефне, честно. Извини. Лучше бы я этого не делала. (Ф).





Май феновете са настъпили момичето  Mr. Green Mr. Green
Цитат
Прощальный пост от Элифджан:

Вот и моя последняя сцена! Я вспоминаю первый день, когда я вошла в сериал "Любовь напрокат" с ролью Фикрет Галло. Команда с высокой энергетикой, мои очень любимые коллеги, с которыми я и раньше была знакома и моя первая сцена! Забрав с собой многочисленные незабываемые воспоминания я разлучаюсь с этим замечательным проектом. Актеры, которые с любовью выполняют свою профессию как и я, когда завершают свою задачу становятся счастливыми и в то же время нас охватывает горькое чувство...Как бы там ни было прошло 11 серий...Очень сильно благодарю продюсерскую компанию, которая поверила в меня, коллег, которые с первого же дня меня поддерживали, нашу сценаристку Мерич Аджеми, нашего режиссера @barisyos @ nolsee @zelihaorman и техническую команду, которая меня всегда встречала с улыбками на лицах и что отлично выполняла свою работу. Конечно же, наибольшие благодарности зрителям. До сегодняшнего дня я проявляла большое терпение к фанатам ЛН...Simple Smile Но "Свеча, разжигающая другую, не теряет ничего от своего света " И с этого момента единственное, что я вам желаю различать искусство от реальности. Увидимся в других реальностях, в которых есть искусство. Всех очень люблю и уважаю. До свидания семья ЛН
Виж целия пост
# 413
 Hug

Едно изкуство ни показа Елифджим Незнамкояси, че чак нямам думи да и опиша играта, освен да гледа с влажен поглед и да мречи като гладно коте друго не видях. ....Благодаря, но не искам да се запознавам с нейния бъдещ творчески път изгубен някъде в дебрите на таланта и и изкуството....
Виж целия пост
# 414
Здравейте от мене пак по нощите..  Hug Hug Hug

От сета на Ашка





Скрит текст:









Поредния еднакъв суичър, сега пък на Баръш и Дефне  hahaha hahaha hahaha

Скрит текст:



Малко смях  Joy Joy Joy





Охх на дядо котетата...  Whistling Mr. Green Joy

Скрит текст:


Виж целия пост
# 415
Честит Рожден Ден на Каан! bdbaloni  Да е жив и здрав, все така талантлив, и много успешен! Heart Eyes

Виж целия пост
# 416
https://vk.com/videos-108998569?z=video-108998569_456239034%2Fcl … 9%2Fpl_-108998569

45 серия с руски субтитри
Добро утро!
Виж целия пост
# 417
Честит Рожден Ден на Каан! bdbaloni  Да е жив и здрав, все така талантлив, и много успешен! Heart Eyes



Вай бе, Каанджим рожденик  Heart Eyes Да е жив и здрав, все така харизматичен и уникален  Laughing Doğum Günün Kutlu Olsun  Heart Eyes

А сега моргееен  Hug
Виж целия пост
# 418
Да обявя резултатите от анкетата:

Искате ли на мястотото на "Статус на връзката: Объркан" да обсъждаме в темата друг сериал?

Да ( моля споделете в темата кой да е той ) - 30 гл. (48%)
He, предпочитам в темата да продължим да следим изявите на актьорите от сериала. - 32 гл. (51%)
Общ брой гласове: 62


А тъй като все пак някои от вас предложиха други дизита, мисля скоро да пусна нова анкета Laughing  Та от нея да определим кой сериал да добавим за обсъждане в Пакетната ни тема Mr. Green


И след като ще продължим да следим актьорите от Статуса, сега да пусна малко снимки от Серен, Памир и Берк Flutter




Открийте разликите Laughing
2008 год. - 2016 год.




Виж целия пост
# 419
Днес в някои държави се отбелязва Деня на Майката. В Турция също Peace  Да им е честит празника! bouquet

На снимачната площадка на КС също са отбелязали и този празник Flutter




Сем. Козджуолу Crazy




И малко снимки с фенове:
Скрит текст:






Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия