В МАЙската група настана оживление-всички се стягат за родилно отделение!Тема 10

  • 41 674
  • 507
# 60
Христос Воскресе момичета,живи и здрави!
Виж целия пост
# 61
Воистина воскресе! С пожелание за много здраве и леки и безпроблемни раждания!
Виж целия пост
# 62
Воистина воскресе! Аз влизам и тука да се похваля и оплача. Снощи(30.04) в 22:50 се роди Александър - 3500 гр. 52 см. Бързо, лесно и естествено. Още сме в болницата и се напасваме. Сега лошата новина - малкия е с някаква инфекция и ще му вливат антибиотик 5 дена. Това значи, че най рано в четвъртък ще ни пуснат. А каката никога не е делена толкова и много се притеснявам как ще реагира. Cry
Виж целия пост
# 63
amairani да ти е жив и здрав Александър  bouquet !
Дано все пак скоро сте си у дома, радвам се, че раждането е минало леко и бързо !
Виж целия пост
# 64
Амайрани, да ти е жив и здрав малкия, а тази инфекция бързо да остане в миналото   Hug
Виж целия пост
# 65
Воистина воскресе! Аз влизам и тука да се похваля и оплача. Снощи(30.04) в 22:50 се роди Александър - 3500 гр. 52 см. Бързо, лесно и естествено. Още сме в болницата и се напасваме. Сега лошата новина - малкия е с някаква инфекция и ще му вливат антибиотик 5 дена. Това значи, че най рано в четвъртък ще ни пуснат. А каката никога не е делена толкова и много се притеснявам как ще реагира. Cry
Ай,честито бебенце Александър,да е жив и здрав! Не се притеснявай,всичко ще е о.к.Бързо възстановяване!
Виж целия пост
# 66
Amairani, Честито бебче! Във връзка с инфекцията, в коя болница сте?
Виж целия пост
# 67
Воистина воскресе! Аз влизам и тука да се похваля и оплача. Снощи(30.04) в 22:50 се роди Александър - 3500 гр. 52 см. Бързо, лесно и естествено. Още сме в болницата и се напасваме. Сега лошата новина - малкия е с някаква инфекция и ще му вливат антибиотик 5 дена. Това значи, че най рано в четвъртък ще ни пуснат. А каката никога не е делена толкова и много се притеснявам как ще реагира. Cry

Честит да ти е Александър! Да расте жив и здрав за радост на цялото семейство Hug
Не се притеснявай за каката. И аз много го мислех моят син, но децата се справят Hug Важното сега е бебчо да се излекува и да си се приберете спокойно у дома.
Виж целия пост
# 68
Честито на всичките обебели се покрай тези празници! Да са живи и здрави всичките бебета!!!
Виж целия пост
# 69

Христос Воскресе момичета,живи и здрави!
Виж целия пост
# 70
Христос Воскресе момичета,живи и здрави! 💋🤗
Виж целия пост
# 71
Amairani честито бебче.  Бързо възтановяване и на двамата
Виж целия пост
# 72
Поздрав и от мен за Възкресение Христово! Както и за появата на бял свят на бебе Александър [@Amairani], на когото освен всичко останало пожелавам час по-скоро да е с мама при своята мила сестричка. Мога само да добавя, ако нечия морална подкрепа би могла да е поне малко от полза, че толкова добре разбирам чувствата ти, Amairani...  
Виж целия пост
# 73
Amairani, честито за бебчето! Стискам палци да се оправя бързо и да нямате повече грижи! Да ви е жив и здрав Александър! Simple Smile
Виж целия пост
# 74
Здравейте мами и честито на всички гушнали бебчетата си Simple Smile)
Пожелавам да са Ви живи и здрави и много да Ви радват!!!

Исках да Ви попитам преди да родите (получите контракции или изтекат водите), кога последно усетихте бебчо да мърда?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия