В МАЙската група настана оживление-всички се стягат за родилно отделение!Тема 10

  • 41 674
  • 507
# 210
Момичета аз се пазя от шоколад и въобще от сладко,е не че не хапвам въобще,ама коликите при бебоците са по-малко ако се яде по-мако сладко.
Виж целия пост
# 211
Аз пък за връзка на сладкото с коликите за първи път чувал newsm78 Шоколад единствено заради алергии знам, че избягват. Но пък ние нямаме в семейството Thinking
Виж целия пост
# 212
Евала мамче Peace
Аз сега съм се превърнала в граф Дракола , немога даже да си представя две  #Crazy
Днес сме на консултация първа ни е да видим колко е качило момчето ,нали се роди един мъник 2800 и сега ми е филм дали ще си "тръгне" нормално .. Иначе вчера зехме количката и днес мислим да е сефтосаме.
Хубав ден  bouquet
Виж целия пост
# 213
Момичета, с голяма радост ви съобщавам, че вчера на 9.05 в 18:52 се роди нашата прекрасна Михаела -3250 гр., 51 см. Много мъки бяха, изтекоха ми водите на 9ти сутринта в 1:30 и ме приеха в МД с 1 см разкритие. Доста системи и часове по-късно стигнахме разкритието, но Михаелчето нещо се беше завъртяло с лице напред и трудно слизаше надолу при контракциите. Е,,почти се бяхме настроили вече за секцио, когато младата инатлива госпожица благоволи да излезе Simple Smile Страшно съм благодарна на целия екип на др. Савова, акушерката Гери и анестезиологът др Сабахов, както и всички незнайни акушерки, които минаваха да ме проверяват и да ме развличат.
Пожелавам на всички все още чакащи мами успех! Боли, ама наистина се забравя - поне всичко преди шевовете Grinning Grinning Grinning
Виж целия пост
# 214
Честито, жива и здрава да е Михаела  Hug
Виж целия пост
# 215
Честито бебче Михаела
Виж целия пост
# 216
Dream честито и от мен ! Бързо възстановяване и скоро у дома  bouquet !
Виж целия пост
# 217
Честито на всички нови мами!!!! ДА са живи и здрави бебоците, и бързо възстановяване за мамите!

При мене болките продължават, и то мисля че не са контракции, а резки пробождащи болки много ниско долу. Бързо отминават, но се появяват все по-често, като се изправя или като ходя. Това да не е е бебето слиза надолу и се намества, или някой нерв...Някой имал ли е такова?
Виж целия пост
# 218
Момичета, с голяма радост ви съобщавам, че вчера на 9.05 в 18:52 се роди нашата прекрасна Михаела -3250 гр., 51 см. Много мъки бяха, изтекоха ми водите на 9ти сутринта в 1:30 и ме приеха в МД с 1 см разкритие. Доста системи и часове по-късно стигнахме разкритието, но Михаелчето нещо се беше завъртяло с лице напред и трудно слизаше надолу при контракциите. Е,,почти се бяхме настроили вече за секцио, когато младата инатлива госпожица благоволи да излезе Simple Smile Страшно съм благодарна на целия екип на др. Савова, акушерката Гери и анестезиологът др Сабахов, както и всички незнайни акушерки, които минаваха да ме проверяват и да ме развличат.
Пожелавам на всички все още чакащи мами успех! Боли, ама наистина се забравя - поне всичко преди шевовете Grinning Grinning Grinning
Честито бебче Михаела,много здраве и късмет!Бързо възстановяване!
Виж целия пост
# 219
Благодаря за поздравите Simple Smile
Kristya, може да са подготвителни контракции. Имаш ли стягане на корема?

А току що от друга тема във форума разбрах, че на 13.05 в петък ще има 26% намаление на всички стоки в Хиполенд. На Фейсбук страницата си са го обявили. Явно е по повод отваряне на 26тия им магазин - в Добрич. Важи и за онлайн магазина. Наслука Wink
Виж целия пост
# 220
_dreamon_ , честито и от мен! Живи и здрави да сте и двечките с Михаела Hug
Виж целия пост
# 221
Честито, жива и здрава да е Михаела Simple Smile
Виж целия пост
# 222
добро утро мами, мислех си дали има такива които са от Младост- София? Може да се срещнем някой ден, да разходим бебчетатa, тъкмо имаме сега и общи теми за разговори Simple Smile
Виж целия пост
# 223
Kristya и аз имам такива болки и тъй като ще съм секцио ми разрешиха да продължа да си пия Магнерот. Даже ходих на преглед сега, че вчера ми падна тапата. Оказа се, че момента наближава, но най-вероятно ще устискам до понеделник.
Виж целия пост
# 224
Здравейте, момичета!
Ние днес успяхме да закараме малката буба на контролен преглед. Всичко изглежда наред каза неонатоложката. От изписването насам е качила 360гр и вече си е възвърнала рожденото тегло. Малко се поуспокоих, понеже се притеснявах, че суче по 5-10мин обикновено. Но явно действа бързичко и и стига Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия