КГБ = Клуб на Готините Баби - 168.

  • 70 907
  • 723
# 345


Да са здрави и честити Ели на Фури, Ели на Светълчо и синчето на Римар и зетя Коце на Яжка
 Благодаря ви мили приятелки ,че ми топлите душата. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Борянче, Марина,Яжка,Светле,Янче, Фло и Кари!

Виж целия пост
# 346
 newsm51
Здравейте, здравейте!!!!

Шпунци, честит да е рожденият ти ден! Най-вече здраве ти пожелавам на теб и на цялото ти семейство!



Честити да са именниците на Фурийка, Светълчо, Римар, Яжка! Честити и тези, за които не знам!



Поздрав за всички вас и "нЕма да се пУашите" от разните болежки! Или най-малкото от време на време трябва да ги игнорираме, колкото и да боли Cry



Виж целия пост
# 347
ШПУНЦИ МИЛА!
И тук да кажа.
Прегръщам те за Деня с най-хубавите си и най-топли чувства! Бъди ни много здрава и много щастлива! Такъв прекрасен човек като теб го заслужава. Дръж се и смело напред. Всички много те обичаме.

 Heart Eyes Heart txtloves newsm76 Two Hearts Kissing Heart
 mrstraetz

 hbdtu

 


Виж целия пост
# 348
МИЛЕ, и още веднъж за много години с музика и смях!

https://www.youtube.com/watch?v=pTNqc3mU2RQ

 ura dance dazzler1 bdbaloni

Виж целия пост
# 349
Честит имен ден на имениците на Фури,Светълчо,Римар! Честито и на моя зет Коце! Да сте щастливи,да празнувате с любимите си хора много,много години и името да ви носи късмет!
 

ПРИСЪЕДИНЯВАМ СЕ с  Hug bouquet Hug bouquet bouquet
Виж целия пост
# 350
Шпунц, честит рожден ден! Пожелавам ти здраве, другото е лесно.  bouquet
Честит имен ден на всички Елита и Коцета в темата и семействата ви!
Да са живи и здрави именниците, да сбъдват мечтите си!
 newsm51 smile3525
Не помня дали съм писала, захванахме се с малък ремонт в къщи.
Един съсед го прави, аз само присъствам.
Доби, прибрахте ли се благополучно във Варна?
Дано да не е имало голямо задръстване.
Виж целия пост
# 351
Честит рожден ден, Шпунц! Бъди здрава и щастлива!  newsm51

Честито на именниците! Да са живи и здрави и много щастливи!  smile3525

Аз се завърнах от гостуването.
Виж целия пост
# 352
Здравейте !
Шпунци мила честит рожден ден !Бъди благословена, щастлива с твоите близки, напред с вяра! Прегръдки bouquet  Hug
Честити да са имениците на Светалчо, Фурийка, Римар , Яжка! Да носят гордо имената си  и да са успешни! bouquet
Пиша от тел и не мога да слагам картинки.
Днес отвратително време и диванът е мой приятвл.
Приятна вечер!
Виж целия пост
# 353
Шпунци , честит рожден ден ! Hug
Пожелавам ти  здраве , здраве  и дълголетие ! Да се радваш на прекрасното ти семейство ! Благословена да си !



Честит имен ден на Тути !
Честити  да са имениците на Светалчо, Фурийка, Римар , Яжка и на всички, които имат такива в семействата си !
Здрви , щастливи  и благословени да са !

Виж целия пост
# 354
Шпунци  - да ти честитя рожденния ден и тук в нашата къщичка

Бъди щастлива мила приятелко ! Hug


Да са честити всички именици !

Виж целия пост
# 355
Честити да са носещите имената на
св. Константин и Елена!
Много здраве и благополучие, късмет и любов!

Честит празник и на Шпунц!
Прегръщам те силно, мила!

Айша, Здравче, отново да ви благодаря за вчерашната среща  Hug Hug Hug
И защо сте се кахърили, бе момичета, прибрах се благополучно след това  Peace
Днес потеглихме рано, още нямаше трафик, пътувахме нормално, отбихме се в Новозагорско, ходихме до Сливен и вечерта си пристигнахме у дома, изморени, но доволни  Laughing
Виж целия пост
# 356
Честито на именниците днес ,хубав ден е  и   нека следващите да са хубави.Като  децата и внуците ни ,като нас ,готините ,пък кой  ти гледа ,че баби..
Виж целия пост
# 357
Благодаря на всички за поздравленията към моята именичка. Joy

Тя самата също ви благодари. Видя й се чудно отначало, че непознати хора я поздравяват, но после взе да й харесва. Joy
Виж целия пост
# 358
 Добро неделно утро!
Днес явно всички си отспиват. Аз да сервирам кафето, че който когато стане:

             
Виж целия пост
# 359
Добро утро поспалани. Тази сутрин и аз не съм от ранобудните.
Ей, ЯНЕ, откога не бях пила от твоето кафе. Тенкю баба Hug. Как са при вас панаирджийските купони? Още ли си с две внучета? Да питам ли дали слушат? А дано, ама надали Wink
Вчера нищо не попипнах, но днес мисля да си обърна малко внимание на кухнята. Май ми омръзна да мързелувам.
Седя си като Мечо Пух и си мисля за мацките, дето не пишат. Не, не, не ги привиквам, но да знаят, че ги мисля от време навреме. Simple Smile
Хайде, останете си със здраве.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия