Какво мислите за тройките?

  • 55 841
  • 244
# 30
Никога не съм ги разбирала тези профили, в които фигурират и мъж, и жена! Има ги и във фейсбук! Слети ли ходят, двама човека в едно ли са?  newsm78 Не могат ли мъжът да си има свой профил, жената неин? Tired
И аз това не го разбирам  newsm78
Пример:
Petar Ani Zlatanovi
Виж целия пост
# 31
Хехе, разбрах те какво имаш предвид  Grinning Не разбирам защо не си правят отделни профили хорицата  Simple Smile
Виж целия пост
# 32
Не съм пробвала тройка досега, но никога не е късно.
Дали ще се развали семейството зависи от много неща.
Тройката както с 2 жени, така и с двама мъже е мечта на почти всички мъже, но естествено не си го признават на постоянните партньорки, знам го от приятели. Но не биха си дали собствената жена.


Виж целия пост
# 33
Тройката както с 2 жени, така и с двама мъже е мечта на почти всички мъже, но естествено не си го признават на постоянните партньорки, знам го от приятели.

   Брей-брей. Whistling
Виж целия пост
# 34
ММ със сигурност няма да се зарадва на тройка с мен и още някой друг мъж  Mr. Green
Виж целия пост
# 35
Да, моят мъж също ми е казвал, че е против семейните тройки.
Но в случаите, когато сме гледали порно заедно, съм забелязала, че доста се възбужда от тройки, но не коментирам с него, че съм забелязала.
Виж целия пост
# 36
Тройката както с 2 жени, така и с двама мъже е мечта на почти всички мъже, но естествено не си го признават на постоянните партньорки, знам го от приятели. Но не биха си дали собствената жена.
Не на всеки е мечта. А повечето от пробвалите казват, че съвсем не е каквото са очаквали.
И да, никой не би го направил с жена, която обича и на която държи.
Виж целия пост
# 37
Аз съм склонен да експериментирам  Sunglasses Стига и жената и мъжа да не се отклоняват твърде много от нормите . Чудесен вариант за скрепяване на едно приятелство  Simple Smile
Виж целия пост
# 38
Аз съм склонен да експериментирам  Sunglasses Стига и жената и мъжа да не се отклоняват твърде много от нормите . Чудесен вариант за скрепяване на едно приятелство  Simple Smile
А за скрепяване на брак отнасяли се? А нормите са различни за всеки човек.
Виж целия пост
# 39
Никога не съм ги разбирала тези профили, в които фигурират и мъж, и жена! Има ги и във фейсбук! Слети ли ходят, двама човека в едно ли са?  newsm78 Не могат ли мъжът да си има свой профил, жената неин? Tired
И аз това не го разбирам  newsm78
Пример:
Petar Ani Zlatanovi
Обяснявала съм вече защо,но пак ще го направя.Фейсбук профила ни е общ,а аз се регистрирах с него,пробвах да сменя името,но не става.Simple Smile
Виж целия пост
# 40
Никога не съм ги разбирала тези профили, в които фигурират и мъж, и жена! Има ги и във фейсбук! Слети ли ходят, двама човека в едно ли са?  newsm78 Не могат ли мъжът да си има свой профил, жената неин? Tired
И аз това не го разбирам  newsm78
Обяснението е елементарно - на принципа на стационарните телефони.
Виж целия пост
# 41
Аз съм склонен да експериментирам  Sunglasses Стига и жената и мъжа да не се отклоняват твърде много от нормите . Чудесен вариант за скрепяване на едно приятелство  Simple Smile
А за скрепяване на брак отнасяли се? А нормите са различни за всеки човек.

Зависи колко е зле работата. Ако брака заминава така или иначе принципно погледнато няма и какво да загуби човек, ако има надежда някаква да се оправят нещата без залитане в крайности, които могат да променят живота на човек, тогава като чели варианта пас по отношение на промените е по удачен.
Виж целия пост
# 42
Никога не съм ги разбирала тези профили, в които фигурират и мъж, и жена! Има ги и във фейсбук! Слети ли ходят, двама човека в едно ли са?  newsm78 Не могат ли мъжът да си има свой профил, жената неин? Tired
И аз това не го разбирам  newsm78
Обяснението е елементарно - на принципа на стационарните телефони.

Сравняваш форума със стационарен телефон?   Crazy
Тогава трябва да е дериват – говориш с единия от семейството, а другият тайничко вдига втория апарат и подслушва...  Laughing

Обяснявала съм вече защо,но пак ще го направя.Фейсбук профила ни е общ,а аз се регистрирах с него,пробвах да сменя името,но не става.Simple Smile

Става и то много лесно. По-добре това да беше попитала как се прави, вместо за тройките.  Laughing
Както и за смяната на пола в профила.  Peace
Виж целия пост
# 43
Сравняваш форума със стационарен телефон?   Crazy
Тогава трябва да е дериват – говориш с единия от семейството, а другият тайничко вдига втория апарат и подслушва...  Laughing...
Фейса Simple Smile

А авторката ще си смени ника като му дойде времето - т.е. да вмъкне троойката  Mr. Green
Виж целия пост
# 44
Чудя се защо хората, които ги влекат подобни приключения, не ги изпробват преди да решат да създават семейство, защото само малоумен няма да се сети, че тройка с милото и още някой ще развали семейството, ако въобще е останало нещо за разваляне.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия