

Само вечер след банята и масажите заспива бързо след като излапа млякото, но тя тогава едвам гледа милата. 






С каката и аз така правех, готвех и затварях в бурканчета и ги редувах. То не може да сготвиш за 2 яденета само ..., а и не си заслужава.
Много се напъва да сяда, даже и в коритото.
Иска много внимание и гушкане. За мое съжаление не може да заспива сам. Нито през деня, нито през нощта, буди се 2-3-4 пъти. Много ми е хубаво да се гушкаме, но ми се иска да заспива сам. Не стои в количката повече от 15-20 мин. и се носим в кенгуру, ама почна да ми тежи и да ме болят краката.
Според сестра ми го глезя, аз пък търся най-мързелевият успешен вариянт. Така се наспиваме всички.
сега повече разнообразие.. А и попринцип обичам да готвя, но сега рядко ми остава време.. Та поне за малкия се вихря в кухнята
Препоръчани теми