Място за боси стоножки - 11

  • 152 048
  • 741
# 315
Момичета, искам да поръчам едни складови обувки от английския Амазон. Цената е 47 лири, но ми начисляват почти 5 лири за доставка. Не беше ли безплатна доставката до английски адрес?
Виж целия пост
# 316
Ако продавачът не е Амазон, може и да има доставка.
Виж целия пост
# 317
Благодаря! Явно аз живея със заблудата, че на всички складови е Амазон.
Виж целия пост
# 318
По колко бяха Кларкса че аз под 10 лири не видях и мислех че са изгодни но си спомниходя че миналата година имаше и по 5

И да питам друго -преди седмица пуснахора първата си самостоятелна  поръчка, но нали не разбирам много и се абонирах за  праймен. Много моля някой който има време и търпение да ми обясни как  да го деактивирам. До момента освен сумата за поръчката са изтеглени към 2 евро, които бяха дръпнати много скоро след като поръчах . Става  дума  за амазон.де,  и все пак  мога ли да се възползвам от нещо през този период  Grinning
  bouquet
Виж целия пост
# 319
Амазон стр 1 прочети
Виж целия пост
# 320
ani-ali,2-те Е са за проверка на картата,не са изтеглени,само са блокирани,ще ги освободят. За другото е обяснено,както ти е казала Деси на 1-ва стр. ма темата.
Виж целия пост
# 321
Хм, от англ. склад наистина ли е безпл. доставката когато продавач е Амазон? От немския е платена...
Виж целия пост
# 322
Не е платена от немския склад. Плаща се когато сумата е под 29€ за немския склад и под 20£ за английския. нещата, които се продават от Амазон над тези суми, пътуват съответно до немски и до английски адрес безплатно, а под тях има сума за доставка.
Виж целия пост
# 323
Някой с мнениe за тези модели на Clarks и Marta Jonsson?
Виж целия пост
# 324
https://www.amazon.co.uk/Clarks-Womens-Brielle-Leather-Standard/ … =dradisplay0bb-21
Пак ги има на цена от 10 лири, номер 7
Виж целия пост
# 325
Здравейте.
Някой може ли да ми измери дължина на стелка на  мъжки обувки Clarks - номер 41 или 42? Simple Smile
Виж целия пост
# 326
Някой знае ли на Crocs J 1/3 на кой английски номер отговаря? Това е от двойните номера, не се ориентирам нещо...
Виж целия пост
# 327
Някой знае ли на Crocs J 1/3 на кой английски номер отговаря? Това е от двойните номера, не се ориентирам нещо...
На 1UK / 33-34 наша номерация  според мен.
Виж целия пост
# 328
Caterpillar- 42н, 29Е
Pepe Jeans - 44н, 28,71Е
Mjus - 37н, 36,25Е
Primigi - 28н, 28,55Е
Виж целия пост
# 329
https://www.amazon.co.uk/gp/product/B00ZX8XKC4/ref=ox_sc_act_tit … id=A3P5ROKL5A1OLE
Нося 39, от този модел Крокс 38-39 или 39-40 е по-добре да взема? Клоня към по-големите май  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия