Боя за коса - Вlond 40 - Клуб на блондинките

  • 114 030
  • 727
# 405
На мен на снимката ми изглежда доста тъмно, но сигурно е от самата снимка. А и аз гледам през телефон...
Виж целия пост
# 406
Според мен ще стане. Ориентирай се към 1018/1081/1089. Peace
Виж целия пост
# 407
с тази боя лорвен 1018 да не става много сиво ? Аз искам тип скандинавско русо без отенъци ...
Виж целия пост
# 408
Ами не знам, при мен никога не е ставало сиво, камо ли много сиво. Получава ми се чисто русо със съвсем лек намек за хладно, в никакъв случай бяло или сиво.
Виж целия пост
# 409
Според мен ще стане. Ориентирай се към 1018/1081/1089. Peace
Благодаря! Ще опитам за последно с някой от посочените номера и ако не става просто ще се откажа.
Големи надежди имах за Вела Колестон, за Мажиблонд и т.н,  но никоя не се справя при мен.
Виж целия пост
# 410
Брук, а всъщност какъв е твоя случай? Извинявай, но съм пропуснала или съм забравила. Гледам, че си доста светло руса. Какво, корените ли те мъчат? Peace
Виж целия пост
# 411
Да, корените.  Без блондор никога не ми се получава достатъчно светло. 
А с по-тъмно ( на ниво 9 или 8 ) не се харесвам и не се възприемам.
Виж целия пост
# 412


 Хич ме няма в снимането,а и на снимка цвета въобще не е реален.
Не знам дали е от снимката, но изглежда ужасно. Косата изглежда опърпана а цвета без блясък,,,
Виж целия пост
# 413
  Да с прическа ти възглавница в почивен ден  Grinning. Хайде по спокойно с крайните коментари.
 
 
 
Виж целия пост
# 414
Няма как да сипя похвали при такава гледка  Peace. По- добре ли ще ти е ако те лъжем?
Като цяло изрусено на къдрави/ чупливи коси не седи добре и винаги изглежда опърпано.
Виж целия пост
# 415
От скоро и аз съм блондинка, боядисвам се при фризьор с Алфапарф..

ето ме.. Laughing

https://scontent-otp1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13880185_101543425 … 8&oe=58420844
https://scontent-otp1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14141875_101543746 … b&oe=587B25BD
Виж целия пост
# 416

Като цяло изрусено на къдрави/ чупливи коси не седи добре и винаги изглежда опърпано.
Абсолютни глупости Rolling Eyes

А пък горната снимка е с толкова лошо качество, че прилича на петно, не знам как съдите за цвят и състояние.

Stellaaa, ако смяташ да поддържаш в дългосрочен план русото те съветвам да смениш боята, Алфапарф е доста агресивна. Peace
Виж целия пост
# 417

Като цяло изрусено на къдрави/ чупливи коси не седи добре и винаги изглежда опърпано.
Абсолютни глупости Rolling Eyes

А пък горната снимка е с толкова лошо качество, че прилича на петно, не знам как съдите за цвят и състояние.

Stellaaa, ако смяташ да поддържаш в дългосрочен план русото те съветвам да смениш боята, Алфапарф е доста агресивна. Peace

Да мисля да поддържам русия цвят, преди бях в кестенявата гама и дълго време ползвах боите на Алфапарф при фризьор, не съм имала поражения.. но за русия цвят нямам представа как ще е .. Коя боя ще ми препоръчате като по-щадяща и покривна.. Hug
Виж целия пост
# 418

Като цяло изрусено на къдрави/ чупливи коси не седи добре и винаги изглежда опърпано.
Абсолютни глупости Rolling Eyes

А пък горната снимка е с толкова лошо качество, че прилича на петно, не знам как съдите за цвят и състояние.

Stellaaa, ако смяташ да поддържаш в дългосрочен план русото те съветвам да смениш боята, Алфапарф е доста агресивна. Peace
Ами добре  Mr. Green, но това с нищо не променя моите впечатления. Просто огледай се около себе си и ще видиш много жени с такива коси.
Виж целия пост
# 419
Stellaaa, ако смяташ да поддържаш в дългосрочен план русото те съветвам да смениш боята, Алфапарф е доста агресивна. Peace
Аз съм много доволна от Алфапарф и като степен на изсветляване и като агресивност към косъма. Дълго време ползвах Колестон 12.81 и косата ми се поизтощи доста, сега съм на Алфапарф 11.11 и се чувствам доста по-добре, така че явно всичко е индивидуално   Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия