Липсата на секс в семейството достатъчен повод ли е за развод?

  • 71 048
  • 666
# 270
Ох бе,Вишна,какви проститутки те гонят теб постоянно Crazy
Виж целия пост
# 271
Нали авторът ще ходи при "професионалистка", четеш ли?
Реши да не се развежда, гледал интервю на проститутка, която спасявала семейства Flutter а сега чета, че и рак на простатата лекува
Виж целия пост
# 272
Аз също подкрепям ходенето при проститутки, в такава ситуация. Не "магистрални", а някакви по-читави. Щом не иска да се развежда, а съпругата му не иска секс - има си алтернатива. Само да ползва предпазни средства. Аз съм казала на ММ - ако залитнеш, ползвай предпазни средства и гледай никога ама никога да не науча.
Виж целия пост
# 273
Ще ходи той...никъде няма да ходи, защото няма опит с тия неща, нито пък има кой да му препоръча. Като новак може и боя да си изкара, и парите да му вземат, и секс да не прави. А и не звучи като да рине парите с лопатата, а тъкмо напротив. Най-много да намери някоя смотла безплатно и да си затваря очите.
А проблемите се решават от двамата, но по някаква причина жена му предпочита да не повдига въпроса и ако авторът се интересува, би следвало да я предразположи да говори. Представи си как казваш на дългогодишен партньор, че всъщност никога не те е удовлетворявал или че си започнала да изпитваш погнуса, само като те докосва. Много ясно, че ако не искаш да водиш тежки разговори и не искаш да нараниш самочувствието на партньора си,  а в същото време си сигурен, че семейството горе-долу ще се крепи, ще поддържаш версията, че просто не ти се прави секс. Не лекар й трябва на тази жена,  мъж й трябва, ама истински, дето знае как да се държи с жена, не някой циник, дето идва с глайтгелена и просто иска "да олаби жилата"  Sick
Виж целия пост
# 274
Работила съм в хотели, представете си, не долнопробни. Много мъже над 50 години водят проститутки, които изглеждат като обикновени кифли студентки. Та не знам защо представата за проститутка е все магистралка, мургавка или с мрежест чорапогащник и пола до задника. Ако седи край вас в ресторанта, ще се усъмните, че е проститутка единствено по чичкото до нея, който не е същият от онзи предишната събота вечер.
Изобщо не съм фен на изневярата, проститутките и странични забежки. Но при двойка, в която единият отказва да прави секс с другия, не съм оптимист, че повечето биха могли да останат въздържал се. И няма как единият да реши проблема с другия, след като другият не намира проблем.
Виж целия пост
# 275
Много интересно как хора които никога няма да имат вземане даване с проститутки , горещо ги препоръчват . Такова понятие като "читава проститутка " - няма . Читавите жени не стават проститутки . Той автора ако е искал да ходи по проститутки , досега да е тръгнал . След като досега него е правил , няма да почне и тепърва . Лично за мен секса със проститутка по нищо не би се отличавал от самозадоволяването , поне като емоции и удовлетвореност от акта . А пък за възможността да си лепнеш какво ли не , или да се забъркаш в неприятности с разните му сутеньори и тем подобна паплач - няма смисъл да го обсъждаме . Така че мислете за други варианти .
Виж целия пост
# 276
Работила съм в хотели, представете си, не долнопробни. Много мъже над 50 години водят проститутки, които изглеждат като обикновени кифли студентки. Та не знам защо представата за проститутка е все магистралка, мургавка или с мрежест чорапогащник и пола до задника. Ако седи край вас в ресторанта, ще се усъмните, че е проститутка единствено по чичкото до нея, който не е същият от онзи предишната събота вечер.
Изобщо не съм фен на изневярата, проститутките и странични забежки. Но при двойка, в която единият отказва да прави секс с другия, не съм оптимист, че повечето биха могли да останат въздържал се. И няма как единият да реши проблема с другия, след като другият не намира проблем.

Такива проститутки, които ги водят по ресторанти, хич не са евтини, нормално да не са от мургавите каки, които на цената на скромна вечеря в ресторанта обслужват трима клиенти. Освен това, по ресторанти ги водят, когато са наети не за час, а за цяла нощ. Средностатистически българин не може да си позволи редовно да им ползва услугите.
Виж целия пост
# 277
То, дето ще води проститутка на ресторант, да вземе да заведе жена си извън града за уикенда, да води нея на ресторант, да й купи нещо хубаво, пък после да пише пак. Атмосферата не се създава от самосебе си, както единия чете книжка, а другия гледа сериал и изведнъж хоп - айде, че ми се прищя. Като ти се прище, предложи нещо по-интересно от сериала.
Виж целия пост
# 278
Аз не си го представям авторът да заведе проститутка в някой от недолнопробните хотели, в които е работила светлина, където едва ли дават стаи на час, че и на ресторант да я води. Той ще е вътре с поне 100 лева още преди да е правил секс. За което всъщност търси проститутка. Най-вероятно ще може да си позволи някоя дърта скумрия като бабата "масажистка", която даваха в "Господари на ефира" или някоя мургава кака.
Виж целия пост
# 279
Аз също подкрепям ходенето при проститутки, в такава ситуация. Не "магистрални", а някакви по-читави.

   Ахам, а за труженичките откъде пари? От семейния бюджет, предполагам. Sick
Виж целия пост
# 280
Много верни неща е.казала Янечек. Аз съм като жената на автора. Не изпитвам никакво желание да правя секс с мъжа ми, но липсата на секс е следствие,  а не единствен проблем. Но най-важно е, че вече нямам чувства към него и каквото и да направи едва ли ще ме "предразположи". Говорили сме много пъти, но още не съм намерила смелост да кажа "Не изпитвам нищо към теб, затова не ми се прави секс". Обмислям раздяла, имаме дете и не е лесно решението. Либидото си го имам, пробвах веднъж с неангажиращ секс, но аз имам нужда от емоционална близост и само креватна гимнастика не ме влече.Самозадоволявам се, гледам порно понякога. Липсва ми истински секс, но изобщо не искам с мъжа ми, не заради способностите му.Ако изпитам чувства към някой друг, ще бъде съвсем различно. Автор, не знам какво да те посъветвам, но много вероятно да не е просто липса на желание.
Виж целия пост
# 281
Момичета стига писахте небивалици . Нека ви просветля малко .
1. Никой не води проститутка на ресторант . При положение че цените са около 100 лв. на час (за по-хубавите) , остана и по кръчми да почна да я водя . То няма и как да стане реално , защото в момента в който ти изтече времето си тръгваш и идва следващият клиент . За да я заведеш на кръчма трябва да и платиш времето прекарано с нея също по 100 лв. на час, нищо че не сте правили нищо . Филма "Хубава жена " е само филм и няма нищо общо с реалността . 
2. Повечето работят на техен терен . Има и такава услуга - да идват на твой терен но цената става 50-60 лв. отгоре .
 
Виж целия пост
# 282
Много верни неща е.казала Янечек. Аз съм като жената на автора. Не изпитвам никакво желание да правя секс с мъжа ми, но липсата на секс е следствие,  а не единствен проблем. Но най-важно е, че вече нямам чувства към него и каквото и да направи едва ли ще ме "предразположи". Говорили сме много пъти, но още не съм намерила смелост да кажа "Не изпитвам нищо към теб, затова не ми се прави секс". Обмислям раздяла, имаме дете и не е лесно решението. Либидото си го имам, пробвах веднъж с неангажиращ секс, но аз имам нужда от емоционална близост и само креватна гимнастика не ме влече.Самозадоволявам се, гледам порно понякога. Липсва ми истински секс, но изобщо не искам с мъжа ми, не заради способностите му.Ако изпитам чувства към някой друг, ще бъде съвсем различно. Автор, не знам какво да те посъветвам, но много вероятно да не е просто липса на желание.
Така като го чета това има много вярни неща в него. Даже може и моята жена да го е писала като се замисля. Твърде възможно е вече да няма чувства към мен и затова да не иска да правим секс. Но дума за развод досега не е отворила. Не знам... Как да обясня на дъщеря ми защо се развеждаме. Може би с известния израз "Мама на тати не дава"... Ще взема направо да я питам дали съм и омръзнал вече и затова да не иска. Ама то на този принцип при всяка двойка рано или късно идва рутината и страстния секс от времето като сте били на 20 г. вече го няма. Това значи ли че всички трябва да се развеждаме само защото страстта отпреди 20 г. е минала и я няма вече? Не знам... много е сложно
Виж целия пост
# 283
Дали страстта ще отмине, зависи от вас, лично аз съм убедена, че на всяка възраст може да желаеш партньора си физически и да изпитваш силни емоции, макар и не точно същите като от прясно влюбване. Достатъчно двойки познавам, при които желанието не си е отишло, или ако си е отивало, после се е връщало. Назад се писа и от други, че може да се върне тръпката и това е чистата истина, друг въпрос е дали не е по-лесно нищо да не се прави и да се носите по течението.
Според мен да отговориш на партньора, който не иска, с ходене по проститутки или намиране на любовница, е като да правиш нарочно напук, вместо да си поговорите, ама като хора, без да вдигате стойки, да се обвинявате и да се сърдите.
Виж целия пост
# 284
Ще ходи той...никъде няма да ходи, защото няма опит с тия неща, нито пък има кой да му препоръча. Като новак може и боя да си изкара, и парите да му вземат, и секс да не прави.
Е то опит се трупа... няма как да се е родил с опит с проститутките  Whistling
Забрави да споменеш, да не вземат него да го боднат накрая, след като са го били и взели парите  Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия