Game of Thrones Teмa 21 - "Killing and politics aren't always the same thing!"

  • 71 669
  • 747
# 105
Ако се телепортирам в Света на огън и лед,не искам в никакъв случай да срещам дотраки. Sick

Аз само с един мисля да се срещна  tooth
С Дрого разбира се  Blush
Тя тая паплач винаги се движи по много.Ама ти си знаеш де. newsm53
Виж целия пост
# 106
Знам как се отвличат такива мъже  Twisted Evil
Виж целия пост
# 107
Дрого го мразех също колкото Джофри. Всичко се обръщаше в мен като го видех.  Sick

Мерси за темата.  Grinning
Виж целия пост
# 108
Дрого го мразех също колкото Джофри. Всичко се обръщаше в мен като го видех.  Sick

Мерси за темата.  Grinning
И аз така.Просто е красив актьорът, но ролята е на брутален насилник.И още повече,че в сериала Денерис е изнасилена от въпросния хубавец,,но да не ровичкам в стари спорове. Peace
Виж целия пост
# 109
И аз не съм му фенка-мучащ дивак, без никакви обноски. Мисля че бъркате Джейсън с героя му
.
Виж целия пост
# 110
И аз не съм му фенка-мучащ дивак, без никакви обноски. Мисля че бъркате Джейсън с героя му

Обноски?? newsm78

Доста нормален беше за дивак, Дрого.
Какво не му харесвате?  Държеше се добре с Дани. Не е издевателствал над нея. Ако броите брачното "изнасилване', не знам какво друго можеше да се очаква от него в тази ситуация. (Всъщност в книгите я изчака да каже "да". Mr. Green)
Виж целия пост
# 111
Имам някакъв спомен,че цялото тяло я боли.И че всеки път изпитваше ужас в момента,когато въпросният Дрого влиза шатрата,след като е пил,ял и се  е веселил са разните му там "кръв от моята кръв". Sick
Виж целия пост
# 112
Ключовата дума е "дивак". Ама щом ви харесва....
Виж целия пост
# 113
Ключовата дума е "дивак". Ама щом ви харесва....
Какво значи "дивак"?
Оказва се , че въпросните "диваци" държат на принципите и традициите повече от "цивилизованите" вестеросци.
По какво се различава отношението на Дрого към  Дани с това на Робърт към Церсей, да речем или да не говорим за това на Рамзи към Санса?
Виж целия пост
# 114
Робърт е впиянчен и самосъжаляващ се тъпак,който дави мъка по своята Лияна.
Рамзи е садист.
Нед и Роб примерно са много различни от Дрого.
Да им имам традициите на дотраките.Приличат ми на Ислямска държава,честно.
Виж целия пост
# 115
Робърт е алкохолизиран дивак, а Рамзи садистичен дивак. Дрого си е просто дивак. Simple Smile
Виж целия пост
# 116
Робърт е впиянчен и самосъжаляващ се тъпак,който дави мъка по своята Лияна.
Рамзи е садист.
Нед и Роб примерно са много различни от Дрого.
Да им имам традициите на дотраките.Приличат ми на Ислямска държава,честно.

Да не би в първата брачна нощ Нед да не е правил секс с Кат? Тя била ли е готова да прави секс с непознат?
Дали не се е чувствала като Дани?

Роб е изключение, да. Той се ожени по взаимна любов. Laughing

Мен пък дотраките ми харесват. Каква ислямска държава? Да не са терористи.. Laughing
Виж целия пост
# 117
Аз такива паразитни общества не харесвам.Сноват насам натам и се чудят кое населено място да затрият,ограбвайки го и отвеждайки хората в робство.
Едно е Чингис Хан и съвсем друго е Александър Македонски,нали.  Peace
Не знам Роб по любов ли се  е оженил,но и Данито и Дрого взеха да се харесват.Обаче това не пречеше тя да се чувства като разглобена и унизена,когато й се налагаше да търпи "любовта" му.
Виж целия пост
# 118
Дрого го мразех също колкото Джофри. Всичко се обръщаше в мен като го видех.  Sick

Мерси за темата.  Grinning
И аз така.Просто е красив актьорът, но ролята е на брутален насилник.И още повече,че в сериала Денерис е изнасилена от въпросния хубавец,,но да не ровичкам в стари спорове. Peace

Аз не мога да го мразя.  Sad Обичкам си още от Старгейт Атлантис.  



Да им имам традициите на дотраките.Приличат ми на Ислямска държава,честно.

А Ланистър малко на Англия  Mr. Green Останалите не мога да ги определя.
Виж целия пост
# 119
 Знам,че това е темата за сериала,но аз това въприемах,глегайки Денерис и красивия Дрого:
Скрит текст:
Цитат
Дори нощите не й носеха утеха. Докато яздеха през деня, хал Дрого я пренебрегваше напълно, както я беше пренебрегнал на сватбения пир, а вечерите си прекарваше в пиене със своите воини и кръвни ездачи, в залагания в надбягвания със скъпите си коне и гледане на танцуващи жени и умиращи мъже. В тази част от живота му за Дани нямаше място. Оставяха я да вечеря сама или със сир Джора и брат й, след което тя се прибираше в шатрата и плачеше, докато заспи. Но всяка нощ малко преди изгрев слънце Дрого идваше в шатрата й, събуждаше я в тъмното и я яхваше безмилостно, както яхаше жребеца си. Винаги я обладаваше отзад, по обичая на дотраките, за което Дани му беше благодарна. Така нейният господар съпруг не можеше да види сълзите по лицето й и тя можеше да заглуши виковете на болка с възглавницата. Щом свършеше, той захъркваше, а Дани лягаше до него с изранено и натъртено тяло и не можеше да заспи.
Дните си течаха един по един, нощите също, докато Дани не разбра че не може да издържи повече. Една нощ реши, че по-скоро ще сложи край на живота си, вместо да търпи повече…
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия