Game of Thrones Teмa 21 - "Killing and politics aren't always the same thing!"

  • 71 674
  • 747
# 150
И сега на Джонито мечът ще свети ли,няма ли?Или ще му се наложи за убие нещо скъпо за него. newsm78

Най-скъп за него е Дух.  Confused
Няма други наистина близки и любими хора около него в момента. А и попринцип те поизмряха повечето.
Виж целия пост
# 151
Мен по-силно ме вълнува мечът на Артър Дейн. Дали ще изглежда различен, или и тази линия ще отиде по дяволите като Триоката  Mr. Green врана на Бран.
Виж целия пост
# 152
Аз се разочаровах от спойлерите. Очаквах повече от кулата на радостта. Само толкоз не ми стига Simple Smile
Виж целия пост
# 153
Това ще е мега гавра, да го оставят недовършено Simple Smile
Виж целия пост
# 154
Много скучен епизод за мен,
Скрит текст:
Какъв е смисълът от тия вълчища, като ги избиха всичките?!?! Супер тъпо с Оша и Рикон...никакъв смисъл нямаше и от тях, тоя Рамзи ще се гаври с тях...тия Ъмбър...оффффф. Наистина сериалът е само за скандализиране и нищо друго - смао бой, кръв, черва и голотии, без никакъв смисъл! Дори да не бях чела книгите, пак щях да се оплаквам!
Виж целия пост
# 155
Много скучен епизод за мен,
Скрит текст:
Какъв е смисълът от тия вълчища, като ги избиха всичките?!?! Супер тъпо с Оша и Рикон...никакъв смисъл нямаше и от тях, тоя Рамзи ще се гаври с тях...тия Ъмбър...оффффф. Наистина сериалът е само за скандализиране и нищо друго - смао бой, кръв, черва и голотии, без никакъв смисъл! Дори да не бях чела книгите, пак щях да се оплаквам!
newsm10
Скрит текст:
Ъмбърите убили вълчището,пък оставили дивачката Оша.И що?Да има кого да измъчва другарят Рамзи  hahaha .
Кулата на радостта не ме впечатли.Но пък репликата "принцът е тук" ( поне така чух) е мнооого интересна.
Джон много милостив,кога ще стане по-така. Mr. Green
Кеван - поредният съсипан образ.
Врабецът почна да обработва Томен?
Виж целия пост
# 156
Добре че ме предупредихте да не си развалям деня. Ще гледам епизодите накуп накрая, ако вземе да стане нещо интересно. Което не ми пречи да следя дискусията, разбира се.
Виж целия пост
# 157
Моментите с врабеца и Аря са ми толкова досадни, направо превъртам!
Скрит текст:
Кулата загатва за победа, чрез измама и в главната роля е Холанд Рийд...нали в темата за книгата беше споменавано  за някакви отровни стрелички или нещо подобно. Актьорът на Артър Дейн беше хубав, обаче младия Нед...ауч!
И все пак възможно ли е Ъмбърите да играят някаквъ номер...но пък да убият Рошльо?!?!  Sick
Виж целия пост
# 158
 Rolling Eyes Rolling Eyes няма май да го гледам днес и аз.

Мартине, така става като се бавиш и маеш  #Cussing out
Виж целия пост
# 159
Моментите с врабеца и Аря са ми толкова досадни, направо превъртам!
Скрит текст:
Кулата загатва за победа, чрез измама и в главната роля е Холанд Рийд...нали в темата за книгата беше споменавано  за някакви отровни стрелички или нещо подобно. Актьорът на Артър Дейн беше хубав, обаче младия Нед...ауч!
И все пак възможно ли е Ъмбърите да играят някаквъ номер...но пък да убият Рошльо?!?!  Sick
Скрит текст:
За Ъмбърите и аз си го мислех,че може пък да „играят глумска игра",но и да убият Рошльо-не се връзва.
От видяното при Кулата става ясно,че рицарите наистина са победени по не съвсем рицарски начин.Но според мен вариантът за договорка не отпада. 
Виж целия пост
# 160
Промото на 4 епизод:

Виж целия пост
# 161
Аз снощи исках да гледам епизода по HBO с три часа назад , но като отидох в програмата с три часа назад и просто не го даваха. Даваха нещо друго и така и не успях да го гледам. Дано тази седмица да успея. Много искам да видя какво е стана с Джон след като се съживи. 
Виж целия пост
# 162
Скрит текст:
Дейба оказах се прав, явно ще разберем за Джон когато и той го разбере.
Иначе в началото ми хареса, че спазват текста, но после... фуцк Освен Дейн, кой беше другия и кой липсва ?
РИП Рошльо, В книгата вълчището е всичко, тука нее, щото е CGI, дай по добре да го утрепеме, че има много дракони за правене.
Аря най после прогледна, дано спрат да я бият.
Церси нещо беше отцепена от колектива. Пицел дали се напика Simple Smile
Олена и Варис рулз както винаги.
Тирион добре, че си няма компания за чашка...
Единствено финала на епизода ми докара задоволство. Въпреки, че повече заслужаваха тия тъпаци. От едно просто обесване, трябваше един по един да ги беси, а Оли последен.
Виж целия пост
# 163
Скрит текст:
Общо взето видяхме, че Джонката е променен, не е същия женчо, дето беше преди.
С последното наблягане в сериала на ненужна и фрапираща смърт, въобще не се и надявам, че Ъмбър ще правят номера на Рамзи, а просто наистина са ги предали на него.
Великия легендарен Dawn къде беше? Онова нещо, дето го заби в земята в началото ли беше? Апффф...
Томката ще го засмучат към църквата, младо мозъче, лесно се промива, Врабеца си знае работата...
Олена беше прекрасна, това чаках в този сезон... 
Аря няма да я направят в сериала варг, усещам...
Иначе Ъмбър беше готин, като не броим подаръка, нали...
Торн ме учуди, беше много разсъдителен, и умря с чест и спокойно, мислех, че ще го оплюе много стабилно...
Виж целия пост
# 164
Защо имам чувството,че Джон и Санса ще се разминат?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия