Game of Thrones Teмa 21 - "Killing and politics aren't always the same thing!"

  • 71 674
  • 747
# 435
Ето го с надписи за по-бавно схващащите радетелки за чистота на езика  Sick  Sick Sick


Помня този епизод. Пак смятам, че не й беше чак толкова неприятно.
Виж целия пост
# 436
Мартин каза, че ще има трон
Виж целия пост
# 437

Малеее ... какво е пил снощИ??!?!? Joy
Виж целия пост
# 438
И аз искам да видя Черната риба  Blush
Виж целия пост
# 439


Скрит текст:










Виж целия пост
# 440
Много добри!
Виж целия пост
# 441
Скрит текст:
Виж целия пост
# 442
Точно това си повислих и аз  Mr. Green
Виж целия пост
# 443
Мартин каза, че ще има трон
Къде това?
Виж целия пост
# 444
Мартин каза, че ще има трон

Дано да троли, защото според мен няма много смисъл в това да има трон. Т.е. ако има трон, значи някой ще седне на него, за да управлява, а според мен от това няма смисъл. Би трябвало кардинално да се промени строя и начин на живот на вестеросци след това което ще им се случи (ако изобщо се случи, защото вече почвам леко да се притеснявам), а именно нашествието на Другите и опустошението, до което ще доведе това. В този ред на мисли не виждам и много смисъл от идването на Денерис с дотраките и неопетнените освен за една решителна битка именно с Другите, защото какво иначе? Пак ще връщаме тангариените на власт? Нещо ми се губи основното послание и смисъл.
Когато четох книгите си представях много мащабни и епични сблъсъци, много задкулисни игри, много мистика и неочаквани завръзки, но за съжаление сериала ще опропасти всичко това, тъй като е трудно да се покаже всичко това. Бюджета не го позволява, а и хората, които са се наели с този толкова трудоемък и грандиозен продукт не са най-подходящите за целта.
Виж целия пост
# 445
Имам някакъв спомен че в една от последните серии на миналия сезон в Кралски чертог заваля сняг. Силно се надявах "ветровете на зимата" да задухат и да докарат много сняг и бели бродници до кралски чертог. Сега както гледам сериала не съм сигурна че тази моя мечта ще се осъществи (ако това е предпоследен сезон). Но все още се надявам на епична битка между дракони и бродници някъде в средните земи, а не отвъд вала. А дали ще има битка за трона и дали ще има изобщо трон....предполагам да.
Виж целия пост
# 446
Не помня, някъде из книжните теми беше показано, коментирахме, че може и бб да стои на него   Mr. Green


Скрит текст:
Виж целия пост
# 447
Имам някакъв спомен че в една от последните серии на миналия сезон в Кралски чертог заваля сняг. Силно се надявах "ветровете на зимата" да задухат и да докарат много сняг и бели бродници до кралски чертог. Сега както гледам сериала не съм сигурна че тази моя мечта ще се осъществи (ако това е предпоследен сезон). Но все още се надявам на епична битка между дракони и бродници някъде в средните земи, а не отвъд вала. А дали ще има битка за трона и дали ще има изобщо трон....предполагам да.
Дали изгарянето на Ширийн не отложи зимата?Мислех си го тези дни,защото го няма този сняг,който имаше непосредствено преди жертването на детето.
И в Чертога е едно слънчево.Снимките от Речните земи също показват липса на сняг.От трейлъра в кадрите с битката за Севера също не се забелязва люта зима. newsm78
Виж целия пост
# 448
Доколкото разбрах, точно това беше причината да изгорят Шайрийн- принесоха я в жертва за добро време. Войските на Долината няма да имат проблем с преминаването на Шийката изобщо. Зимата се отложи за следващия сезон, терен им трябва на Д2 за Битката на копелетата.
Виж целия пост
# 449
Просто нямат пари за изкуствен по локациите  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия