Game of Thrones Teмa 21 - "Killing and politics aren't always the same thing!"

  • 71 669
  • 747
# 480
Санса може да му  види сметката  в леглото  Twisted Evil
Аз си мисля че Санса ще изманипулира Робин Арин и Кутрето да лети през портите. Simple Smile
Виж целия пост
# 481
Санса може да му  види сметката  в леглото  Twisted Evil
Аз си мисля че Санса ще изманипулира Робин Арин и Кутрето да лети през портите. Simple Smile
Ама вие изкарахте най-тъпата героиня след Лиса Арин велик стратег hahaha.
Виж целия пост
# 482
Не ние, ДиД я правят много силна и умна  hahaha
Виж целия пост
# 483
Този сезон е феминистки. 
Кутрето изманипулира цял Вестерос, но Санса е по-умна от него.  Laughing
Виж целия пост
# 484
И всички са в краката на Дани  Sunglasses
Виж целия пост
# 485
Не ние, ДиД я правят много силна и умна  hahaha
От Бриен ще да е силата на духа,от Тирион с проводник Подрик -комбинативността и интелекта. hahaha
Виж целия пост
# 486
 hahaha hahaha hahaha добро е
Виж целия пост
# 487
Скрит текст:
Joy
Виж целия пост
# 488
Аз пък нямам никакъв проблем с промяната на Санса. Да, беше хлапачка и лигла преди 6 години, нормално след като е живяла спокойно и сравнително изолирано на север. Но оттогава преживя какво ли не, порасна и се разви. Хората не се раждат силни, те стават такива. Факт е, че тя оцеля и беше съвсем сама, един съюзник или приятел нямаше. Повярва на Little Finger и си плати цената. Не случайно и на Бриен не искаше да повярва в началото. Но сега вече е зряла, видя и научи много, по много болезнен начин, неин ред е да води.
Виж целия пост
# 489
Аз пък нямам никакъв проблем с промяната на Санса. Да, беше хлапачка и лигла преди 6 години, нормално след като е живяла спокойно и сравнително изолирано на север. Но оттогава преживя какво ли не, порасна и се разви. Хората не се раждат силни, те стават такива. Факт е, че тя оцеля и беше съвсем сама, един съюзник или приятел нямаше. Повярва на Little Finger и си плати цената. Не случайно и на Бриен не искаше да повярва в началото. Но сега вече е зряла, видя и научи много, по много болезнен начин, неин ред е да води.
Книжната Санса е такава,каквато си я описала.Аз лично много я харесвам и ми е от любимите герои.
В сериала ми харесва Софи как играе,има едни много фини жестове.Малко по-височка порасна,ама - ген  Grinning Миналия сезон беше сякаш понапълняла и имах чувството,че ако цапне Иван Реон,ще го свали на земята.
Не ми харесва това,което я карат да играе.Определено ще й се радвам на badass Sansa,но не приемам да сливат образ й с други герои(сега пък ще я гледаме в ролята на зомбито на майка й),както и да осакатяват нейния.Примерно много ме е яд,че в сериала Кутрето я светна как е отровен Джофри,а в книгата сама се досети,й то в много критична ситуация.
Виж целия пост
# 490
И на мен не ми харесва сериалната Санса, липсва и финеса и импулсивността на книжната. Дразни ме и че неглижираха отношенията и с Хрътката - все пак беше първия и учител в книгите.
Виж целия пост
# 491
Днес чета едни интересни спекулации за това какво ще стане по нататък в сезона. Някой твърдят, че си били истински спойлери, ама кой знае. Били постнати от някой, който досега познал всичко за предните епизоди.
Та скривам текста със СПОЙЛЕР:
Скрит текст:
На север: Бран има видение, в което се разбира, че горските чада са създали ББ, за да пазят нещо, но нещата излизат излизат извън контол.
Бран вижда the Night's King във видението си, но КН го усеща и разбира къде са.
ББ убиват Кървавия гарван, останалите успяват да избягат.
Има още едно видение където Бран вижда Лиaна да шепти нещо на Нед, показват бебе и следващата сцена виждаме Джон...
Черен Замък: Санса и Джон отиват на Мечия остров. Дъщерята на Мормонт (не и помня името) ги подкрепя. Обявяват Джон за крал на севера. Още северни кланове се присъединяват към Джон. Санса се среща с Кутрето, казва, че не му вярва вече заради Рамзи и че не иска нищо общо с него.
В битката на копелетата Рамзи пуска Рикон и му казва да бяга към брат си. Рикон бяга, Рамзи започва да пуска стрели по него и накрая го уцелва, точно преди да стигне Джон. Санса отново е умната и още преди битката казва на Джон, че Рикон вече е мъртъв....
Накрая Старк печелят битката и пленяват Рамзи.
В КЧ щяло да има някакво огромно клане в стил Червената сватба, където много герои щели да умрат. Накрая Томен се хвърля от някакъв прозорец и се самоубива. Джейми по това време е в речните земи. Няма да има Клегейнбоул.

Ами това е. Някои неща вече са поствани тук. Кажете вие как мислите. Дали са измишльотини?
Виж целия пост
# 492
За Рикон и аз четох такова нещо.
Скрит текст:
За ББ и Чедата никак не е лошо.Така или иначе много хора подозират,че на ГЧ не им е чиста работата.За Чертога е ясно.Но какво ли ще се случи с Мардж,щом Томен се самоубива.
Виж целия пост
# 493
Не са, моя човек казва почти същите неща, не в този ред, но достатъчно близки.
Виж целия пост
# 494
Много интересно. Теорията за ББ и ГЧ, която нищихме в темата за книгите се оказа вярна. Grinning

Скрит текст:
Джон е на Север. Кой ли ще поеме властта в КЧ преди да дойде Денерис...интересно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия