Game of Thrones Teмa 21 - "Killing and politics aren't always the same thing!"

  • 71 667
  • 747
# 525
Ако погледнем на нещата под друг ъгъл и приемем Церсей за положителен герой (за да се абстрахираме от субективния фактор) - реално тя е майка в някакво дивашко време, което прави всичко по силите си, за да защити децата си.
Тя се държи ужасно с добро дете като Томен, а в същото време поощряваше изродщините на Джофри. И майка като хората не е.
В детските си години убива Мелара, за това какво оправдание да измислим? Сбъркана изначално си е Церсей.
Виж целия пост
# 526
Сериалната Церсей не е по-различна от Кейтлин.В книгите е абсолютна гад.В сериала не очаквам Джайм да я убие.
Виж целия пост
# 527
Сериалната Церсей не е по-различна от Кейтлин.В книгите е абсолютна гад.В сериала не очаквам Джайм да я убие.
Ако визираш това, че и двете са изключително глупави, да. Но ако говориш за морални ценности (при Церсей за липсата им) нямат нищо общо.
Виж целия пост
# 528
vvv9, смесваш книгите и сериала. Кога в сериала Серсей се е държала лошо с Томен?
(И в книгите има причини за поведението и, но това е за другата тема).
Виж целия пост
# 529
Посмесвам, да, но и в сериала не е майка за пример. Манипулации и използване покрай игричките ѝ с Мардж. В предния сезон, при арестуването на Лорас, го накара да ходи да се разправя с врабците, където, ако не беше такова шубе Томен, можеше като нищо да стане някой фал.
Виж целия пост
# 530
А нали имаше спекулация, че валонкарът, който ще види сметката на Церсей в сериала е
Скрит текст:
Лорас Тирел.
Аз така или иначе не вярвам Церсей да умре толкова рано. Чакам да и видя физиономията като Денерис тръгне към Вестерос или ББ минат вала...
Виж целия пост
# 531
Сериалната Церсей не е по-различна от Кейтлин.В книгите е абсолютна гад.В сериала не очаквам Джайм да я убие.
Ако визираш това, че и двете са изключително глупави, да. Но ако говориш за морални ценности (при Церсей за липсата им) нямат нищо общо.
Кейтлин я интересува само благополучието на децата й,същото е и с Церсей.Добавям и жаждата за власт на последната,но в крайна сметка тя е кралица и не й се "пуска кокала",властта е сладка.Оттам и амбицията й да смаже Марджъри,но в сериала ясно показаха,че и Марджъри иска да обезвласти Церсей.
Така или иначе книжната жестока ненормалница я няма в сериала.
Виж целия пост
# 532
Абе и сериалната е жестока, макар и по-омекотена. Кат не е света вода ненапита, но чак зла на такова ниво не е. Примерно, кофти се държи с Джон, но Церсей на нейно място хич нямаше и да го търпи, щеше да го убие по някакъв начин още като пеленаче. Laughing
Виж целия пост
# 533


 
Скрит текст:
И какво сега, тия тримцата излезнаха рода Simple Smile Вуйна, племенник чичо, брат,  братовчед, внук, баджанак .....  Mr. Green
Виж целия пост
# 534
На мен сега ми е интересно дали Рики Мартин Рикон ще поеме ролята на Призрака на Уинтърфел, след като Теон избяга, или въобще няма да го включат това в сериала...
Виж целия пост
# 535
Виж целия пост
# 536
Нови снимки
Скрит текст:
Бран отново във ЗХ




Много е красива Heart Eyes


Виж целия пост
# 537
Камъните от снимката с Бран и Триокия Гарван доста ми приличат на камъните около дървото в промото за 5-ти епизод, когато кадъра снима от високо Бран как приближава бродниците! Дали мястото не е едно и също, но в различен отрязък от време?
Виж целия пост
# 538
.
Виж целия пост
# 539
Когато Джон обеси предателите, само на мен ли ми се стори, че пуснаха част от саунтрака на Таргериен?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия