SUPERNATURAL: Don't leave teeth marks

  • 39 556
  • 742
# 285
По-конкретно?
Виж целия пост
# 286
Мани я, песен искала. Whistling Wink
Хвърли й гол Дийн и виж кво ще стане.... newsm56
Виж целия пост
# 287
Тъй, тъй Paige, нареди я.
Същата скумрия Валърито не я понасям от дневниците. Гледахме я само в един епизод и не мога да я свържа с героинята й, а все си мисля, че ще тръгне да прави магии.
Аз се чудя откъде ми е позната, а то от дневниците било. Засичала съм го по тв-то.
Виж целия пост
# 288
Играеше в последния сезон като вещица. Laughing
Оттам не я харесвам аз, ще видим тук как ще се справи.
Виж целия пост
# 289
Тази гледна точка добре ли е?


Виж целия пост
# 290
 #Shocked
Сама се набутах в капана. hahaha
Виж целия пост
# 291
Виж целия пост
# 292
Импалко сменила си корсета?  #Shocked
Много готин емотикон. hahaha
Виж целия пост
# 293
Е песента тяхната, в последната серия беше по -различна и много ме изкефи.


хахаха много як емотикон,
Виж целия пост
# 294
Импалко сменила си корсета?  #Shocked
Лятно ми е Party !

https://www.facebook.com/ActressRuthConnell/videos/1180367248650252/
 hahaha
Виж целия пост
# 295
 hahaha
Не мога да възприема Даркнес без роклята. Но балета е страшен. Laughing
Виж целия пост
# 296
Роклята ми хареса, но защо беше по балеринки не разбрах.
Виж целия пост
# 297
Те и двете май са.
Виж целия пост
# 298
Имах предвид обувките на Амара - http://supernaturalfansonline.com/gallery/displayimage.php?album … top_display_media
Виж целия пост
# 299
Че как да оди с токове в тая кал  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия