Август наближава бясно ,а на бебо вече му е тясно

  • 47 276
  • 746
# 315
Аз плодове ям, зеленчуци не ям може да се каже, само домати и краставици ям, зеле и марули ми се ядат но не ям  Sad  , все ме е страх , че не могат да се измият хубаво и да хвана нещо от тях. Сладко и сладолед от скоро ми се яде много, в началото не можех да ги погледна, та хапвам си Simple Smile

Марулите ги накисни за няколко часа в ледена вода и яж спокойно
Виж целия пост
# 316
Момичета, нашият тати няма да е в страната по време на раждането и се питах по въпроса с припознаването на детето ,знаете ли как стоят нещата?  Нещо предварително ли се попълва или след това ....  newsm78
Виж целия пост
# 317
За марулите ще видим може да се пристраша Grinning .
За припознаването мисля , че предварително се прави нещо при нотариус, още не съм се заинтерисувала и аз
Виж целия пост
# 318
По принцип припознаването е след раждането - при нотариус се заверява една декларация и се носи в болницата. Но в случай на отсъствие на бащата е по-сложно, защото искат дата на раждане, а детето де факто още не е родено. Тогава (по далечен спомен) се попълва друга декларация в общината, в която бащата припозвава заченато дете, което ще бъде родено от еди-коя-си майка. После се заверява при нотариус.
Виж целия пост
# 319
Забелязах, че гърдите ми тези дни са станали много меки. Според вас защо е така?  Laughing

При мен също е така от няколко дни и аз се питах същото като теб. В коя седмица си? Аз съм в 30 дали има нещо общо? newsm78
Виж целия пост
# 320
Моите гърди също са меки, а от няколко дни от едната много тече коластра, постоянно съм с петна по тениските.
Виж целия пост
# 321
И аз забелязвам, че от няколко дни и моите да станали по-меки. Иначе коластра излиза само ако стисна...може би от 1 месец вече имам.
Виж целия пост
# 322
На мен в 6-я м ми протече от едната гърда и разбрах, че имам вече коластра, преди това и не пипах, че така ме боляха, а и до скоро кърмех, но вече не е кърма, станало си е коластра, после спря да тече, само ако пипна. А сега пак спонтанно си протича.
Виж целия пост
# 323
Аз за първи път съм брем и за първи път потече много рано- четвърти мес, след това по малко тече рядко ако без да искам се натисна нещо. Иноче гърдите ме боляха и бяха твърди първите два месеца, после омекнаха и няма напрежение, те дори не са и пораснали, съвсем малко , нося си старите сутиени
Виж целия пост
# 324
Офф много се притесних аз нямам коластра Sad
Виж целия пост
# 325
Офф много се притесних аз нямам коластра Sad

По принцип не би трябвало и да има, тя се появява след раждането, а след нея слиза млякото Wink
Виж целия пост
# 326
Забелязах, че гърдите ми тези дни са станали много меки. Според вас защо е така?  Laughing

При мен също е така от няколко дни и аз се питах същото като теб. В коя седмица си? Аз съм в 30 дали има нещо общо? newsm78

От днес започвам 30 г. с. При мен не тече, но имам жълтеникави корички по зърната
Виж целия пост
# 327
И аз нямам все още коластра. От време на време също ми се получават корички, но само на едното зърно засега. Дали това че при някои вече е трагнала, а при други не е критерий за това дали ще имаме кърма след раждането или си е индивидуално при всеки?
Виж целия пост
# 328
Момичета, нашият тати няма да е в страната по време на раждането и се питах по въпроса с припознаването на детето ,знаете ли как стоят нещата?  Нещо предварително ли се попълва или след това ....  newsm78
Когато родих Емил,дойде една жена от болницата /администрацията/ и ме пита бащата дали иска да припознае детето, и ако иска да му се обадя да дойде да подпише една декларация,която изпращат в общината за акта за раждане и това е,но не съм запозната как стоят нещата ако е извън страната.
Виж целия пост
# 329
Жълтите корички по гърдите от коластра ли са?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия