Август наближава бясно ,а на бебо вече му е тясно

  • 47 276
  • 746
# 345
При отсъствие на бащата в страната по време и след раждане е хубаво да се направи нотариално заверена декларация, в която се записват имената, които искате да дадете на детето. Особено ако двойката няма брак, там ако я няма тази декларация... детето го записват на майката. Това само при случай на отсъствие на бащата. Трябва задължително да има женски и мъжки вариант на името, не ги интересуват видеозони и излседвания. Ако пък ще е без окончание ОВ/ОвА също трябва да е споменато, дори да има брак. Най-добре да се поинтересувате в местното ГРАО или община как стои въпросът с имената и какво трбва да подготвите. Това, което изредих го правих преди 2г, може нещата да са се променили, отделно знам че за окончанието има значение в кой град е, невинаги позволяват липсата на окончание. Надявам се, че не бях много хаотична в описанието и сте ме разбрали Wink
Благодаря ти  , беше доста изчерпателна Simple Smile
Виж целия пост
# 346
Момичета, някой да е надушил инфо за ден на отворените врати в Майчин дом?


ПП: Ходите ли на разни лекции и училища за родители?
Виж целия пост
# 347
Аз много харесвам лекциите в Лабиринт, но тази бременност не съм отишла още на нито една Simple Smile
Виж целия пост
# 348
Момичета, някой да е надушил инфо за ден на отворените врати в Майчин дом?


ПП: Ходите ли на разни лекции и училища за родители?

Всяка седмица има отворени врати в майчин дом:
http://school.maichindom.com/vrati/
Виж целия пост
# 349
Момичета, някой да е надушил инфо за ден на отворените врати в Майчин дом?


ПП: Ходите ли на разни лекции и училища за родители?

Всяка седмица има отворени врати в майчин дом:
http://school.maichindom.com/vrati/


 Mr. Green Много благодаря, уж търсих на сайта, но не намерих. Може би е време да отида и на някоя лекция...
Виж целия пост
# 350
Момичета, някой да е надушил инфо за ден на отворените врати в Майчин дом?


ПП: Ходите ли на разни лекции и училища за родители?
Аз ходя във Вита, както и в Sky City Mall & The Mall на Цариградско. Можеш да се абонираш за страничките им във ФБ, за да ти излизат известия за предстоящи събития. Раздават и безплатни подаръчета и мостри Simple Smile
Виж целия пост
# 351
В Майчин дом са хубави лекциите, но доста дълги, а столовете са много неудобни...
Виж целия пост
# 352
мами да ви се похваля  колко е ´´гениален´´ ММ  Laughing
сноши съм се изчервила аз обяснявайки му как трябва да ми помогне с епилирането на краката ,защото веч не ги достигам ,а той супер сериозен....
- Нали имахме някъде един селфи стик...сложи на него епилатора и готово  #Crazy #Shocked smile3556

само като си представих картинката аз с големия корем как се епилирам със селфи стик избухнах в брутален едночасов смях ,а той горкия дори се чудеше кво ми е толкова смешно (мислеше си че ми е казал нещо нормално)  hahaha Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 353
мами да ви се похваля  колко е ´´гениален´´ ММ  Laughing
сноши съм се изчервила аз обяснявайки му как трябва да ми помогне с епилирането на краката ,защото веч не ги достигам ,а той супер сериозен....
- Нали имахме някъде един селфи стик...сложи на него епилатора и готово  #Crazy #Shocked smile3556

само като си представих картинката аз с големия корем как се епилирам със селфи стик избухнах в брутален едночасов смях ,а той горкия дори се чудеше кво ми е толкова смешно (мислеше си че ми е казал нещо нормално)  hahaha Joy Joy Joy

Верно е гениален Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 354
само мъж би се сетил за това  bowuu Laughing
Виж целия пост
# 355
Аз изобщо мисля да не му и намеквам за подобна асистенция, ще припада, ще плаче, ще се цупи, накрая ще преговаря я за мусака, я за някоя друга манджа три пъти в седмицата... по-добре да си се оправям сама.  Crossing Arms
Виж целия пост
# 356
Добре де, аз все още успявам с бръсненето на краката - просто клякам и изпъвам крака напред и ми е удобно. Може би след 5-6 мин няма да ми е, но аз не се епилирам, с бръсненето приключвам бързо (и без това имам 5 косъма на кръст).
Виж целия пост
# 357
И аз си се бръсна все още по интимна зона го карам по спомен Simple Smile))
Виж целия пост
# 358
И аз така, даже днес бях на преглед и рискувах, обръснах си краката до коляното и не съм правила тоалет. Викам си ако каже, я скачай на магарето... ще го запозная с Ежко и това е.  Mr. Green Правя си кола маска на ръцете, иначе надолу не смея да ме боли.


От днешния преглед на ЖК се установи, че височината на матката ми отговаряла на 31г.с  #Crazy аз сега трябва да съм в 29-та. Питах док, а може ли да се каже колко тежи бебето, отговорът беше " за да ви кажа колко тежи, прегледът трябва да е платен, помислете дали си заслужава" - не знам какво трябва да означава това, но така и така съм на преглед "платен" на 9-ти, тъ реших да не се впускам в подробности.

ПП: Как сте с кръвното... аз вчера премерих 90/45, а днес док ме премери 100/80. Все си мислех, че малко ще се качи последните месеци.
Виж целия пост
# 359
Аз ходя на цялостна кола маска. Невъзможно е нито интим, нито епилация на крака.
Единствено още се опъвам за педикюр, сама си го правя, но онзи ден ми отне 17 минути да изрежа ноктите само и май ще започна и на това да ходя  Mr. Green

ЯHHA, моето кръвно също е ниско и се моля да си остане такова, че с тия кила не знам...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия