Август наближава бясно ,а на бебо вече му е тясно

  • 47 276
  • 746
# 420
Аз ползвам едни таблетки за пералня от дм, против котлен камък и натеупвания от прах за пране и пр. Пералнята ми е на 7 години и тази пролет нещо се беше прецакала. Като дойде майстора и я отвори се шашна, че вътре е като нова. Та явно действат добре таблетките. Миризми никога не е имала.
Виж целия пост
# 421
Благодаря за идеята - ще пробвам препарата от Лидл. А ще перете ли бебешките дрехи отделно от вашите?
Моето бебе беше 1950 гр. в 30+..... Много ми се вижда и на мен.
Виж целия пост
# 422
Аз ще ги пера отделно, но защото така ми е по-удобно, не от хигиенни съображения или нещо друго.  Simple Smile
Виж целия пост
# 423
И аз ще ги пера отделно  Peace
Виж целия пост
# 424
И аз ще пера отделно със сигурност. Някак не ми се струва ок да сложа бебешко боди с мои или на ММ чорапи. 😁 сега ме подсетихте, че трябва да пусна пералнята да се дезинфекцира. Ползвам 1 препарат от ДМ в синя тубичка. Разграфена е за 4 пъти да се сипе течност в пералнята. Около 4лв беше.
Виж целия пост
# 425
Аз също отделно ше пера бебешките дрешки в началото, после като порасне към годинка ,вече ще ги пера с нашите. Сега така си мисля, но не знам врмето ще си покаже. А за оцета и содата мисля да го направя еднократно преди да се роди бебето. После ще го правя на няколко месеца веднъж.
Виж целия пост
# 426
И аз отделно ще ги пера, даже на пералнята имам и такава програма за бебешки дрешки, ще взема да я разуча тия дни. Иначе и аз купих един препарат от ДМ в тъмно синьо шишенце и измих уплътнението около вратата и гънката, после прах на 90 градуса без дрехи, но преди бебето мисля да се постарая повече и ще я изчистя много основно. Поне знам, че за котлен камък в София не може да се говори, водата ни е доста мека...
Виж целия пост
# 427
Аз ще пера за бебето отделно, на каката също още пера отделно на 2 г и половина е. Аз също имам от Лидл препарата за перални, но сега сме с нова пералня на почти 3 месеца и още не съм ползвала, може би по-нататък, старата беше ужас, захабяваше дрехите и какво ли не, но дъщеря ми пак оцеля въпреки това хаха  Laughing Laughing
Виж целия пост
# 428
Дезинфекцирах я с препарат после със сода Simple Smile) обаче се зачудих друго в сушилнята на коя програма да ги пера
За жалост нямам за бебешко Sad да не ги направя размер като за кукла мисля да започвам по лека да пера
Виж целия пост
# 429
Програмата "бебе" в общи линии е същата като програма "деликатно".
То си зависи и от сушилнята де. Аз лично суша всички дрехи на програмата за синтетика.
Виж целия пост
# 430
Моята има за бебешко, но е само за 2 кг и много дълга, та пусках вече бебешки понеже е пералня със сушилня направо програма първо пране, после сушене за 5 кг памук
Виж целия пост
# 431
Благодаря за отговорите  bouquet
Виж целия пост
# 432
Момичета при някоя от вас да се е завърнало сутрешното гадене (което е по цял ден) при мен от 1 седмица се върна мислех че е вирус но доки каза че съм напълно здрава. Каквото и да хапна тия дни и...  Sick нищо не задържам а много от храните изобщо не мога да ги погледна все едно пак съм в началните седмици
Виж целия пост
# 433
Да, познато. Че даже някой път сутрин повръщам стомашни сокове....Хем гледам да не вечерям късно, да не ми става тежко, ама то няма значение......Много неприятно. А от топлото още по-зле става.  #2gunfire
Виж целия пост
# 434
При мен освен гаденето вечер, се появи и отпадналост след обяд. Отделно вечер започна и задуха като легна, ще се търпи, нямаме избор...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия