ЕВРОВИЗИЯ 20 - Финал

  • 135 379
  • 2 101
# 1 185
По абсурдно гласуване не съм гледала  Shocked Hug

Факт!
Да разчитаме на телевота, иначе сме адски подценени! Sad

Честита победа на Австралия, май можем да го кажем.

Само 1 т. от Украйна!  ooooh!
Виж целия пост
# 1 186
1 от Украйна!!!
Виж целия пост
# 1 187
Не искат да спечели европейска държава..
Австралия са единствената неевропейска държава, и са гост. Ако спечелят догодина няма да са хост на евровизията, пак ще си е тук.
Само не знам, защо обраха толкова гласове. То бива подмазване, бива, ама чак толкова.
Виж целия пост
# 1 188
Стига раздавали 12т на пъпчивия безгласен швед!
Виж целия пост
# 1 189
Оооох, Верка Сердючка  Joy
Виж целия пост
# 1 190
 Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes тъпотияяяя
Виж целия пост
# 1 191
Не всички дръпнати са китайци  Peace
Виж целия пост
# 1 192
Стана ми жал за германчето, горкото е само с 1 точка...
е пак ли
миналата година бяха последни и тази пак май , а не беше лоша песента  , яд ме е че не пуснах за тях ...никой не ги френга швабите -само ги използват
заради Меркел  Wink
Виж целия пост
# 1 193
3 от Полша!!!
Виж целия пост
# 1 194
10 от Словения  Simple Smile


Виж целия пост
# 1 195
10 от Словения!!!
Виж целия пост
# 1 196
Милите ми словенци са дали 10 за България. Радват!
Виж целия пост
# 1 197
 Егати измекярското конкурсче.Австралия на някакъв колониален принцип е вкарана в Еврозоната?
Виж целия пост
# 1 198
Съседите са скръндзи или не дават или под 5
Виж целия пост
# 1 199
2 от Черна гора!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия