ЕВРОВИЗИЯ 20 - Финал

  • 135 341
  • 2 101
# 1 815
Аре, нЕма нужда. Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
Виж целия пост
# 1 816
Една частна организация, може да си се казва както иска, и да си определя кой да й е член. Това дали на мен ми харесва, или не, няма никакво значение. Коя съм аз, че да оспорвам името й и кой да приема за член. Да не говорим, че може и да си смени името, което пак си е нейно право. Може да се прекръсти примерно на евразиявижън, после на уърлд вижън. Това никак няма да промени самата организация, а само името й  Peace
Виж целия пост
# 1 817
Депутатът от Върховната Рада (парламента) на Украйна Антон Геращенко заяви, че догодина на конкурса Евровизия не всички руски изпълнители ще бъдат допускани до участие.

Източник!
Виж целия пост
# 1 818
Депутатът от Върховната Рада (парламента) на Украйна заяви, че догодина на конкурса Евровизия не всички руски изпълнители ще бъдат допускани до участие.

Източник!
Започва се... Joy
Виж целия пост
# 1 819
Депутатът от Върховната Рада (парламента) на Украйна Антон Геращенко заяви, че догодина на конкурса Евровизия не всички руски изпълнители ще бъдат допускани до участие.

Източник!
До догодина я,камилата ,я камиларя,то и на детската Евровизия Италия спечели,ама после се отказаха.
Виж целия пост
# 1 820
Депутатът от Върховната Рада (парламента) на Украйна Антон Геращенко заяви, че догодина на конкурса Евровизия не всички руски изпълнители ще бъдат допускани до участие.

Източник!
До догодина я,камилата ,я камиларя,то и на детската Евровизия Италия спечели,ама после се отказаха.

Между другото и такива изявления има от Киев, че съществува вероятност Украйна да се откаже от домакинството.
Виж целия пост
# 1 821
И още статии има, че руски представители, започват да предлагат създаване на алтернативен евразийски конкурс, който видите ли, да не бъдел толкоз политизиран, ами там да се оценяват песни.
Това чудесно, като идея, но не мога да повярвам, че точно пък Русия няма да намеси политика.
Виж целия пост
# 1 822
стигнах до 106 стр, не знам дали е поствано вече, но руснаци са направили "пранк" на Джамала, звъннали са й, представили се за помощници на президента на УКР и я разпитвали за истинския смисъл на песента 1944. Джамала си признава, че песента е свързана с присъединяването на Крим към Русия. на 4:25
https://www.youtube.com/watch?v=54Kn7gLHoww
Виж целия пост
# 1 823
Те точно руснаците, съсипаха конкурса заради фикс-идеята да спечелят,
сега мрънкат, че с техните камъни по тяхната глава.  Tired
Виж целия пост
# 1 824
Една частна организация, може да си се казва както иска, и да си определя кой да й е член. Това дали на мен ми харесва, или не, няма никакво значение. Коя съм аз, че да оспорвам името й и кой да приема за член. Да не говорим, че може и да си смени името, което пак си е нейно право. Може да се прекръсти примерно на евразиявижън, после на уърлд вижън. Това никак няма да промени самата организация, а само името й  Peace

Чак пък частна организация?! Ако трябва да сме точни ние сме данъкоплатците, с чийто пари се поддържа този конкурс все пак.
Но иначе и аз това казвам - ако ще става световен конкурс е доста по-нормално да си смени името и да не заблуждава, че е нещо европейско.
Виж целия пост
# 1 825
стигнах до 106 стр, не знам дали е поствано вече, но руснаци са направили "пранк" на Джамала, звъннали са й, представили се за помощници на президента на УКР и я разпитвали за истинския смисъл на песента 1944. Джамала си признава, че песента е свързана с присъединяването на Крим към Русия. на 4:25
https://www.youtube.com/watch?v=54Kn7gLHoww
Сега да я дисквалифицират. smile3513 smile3513
Виж целия пост
# 1 826
Хахаааааааа, Кончита + самобръсначка = ............  Joy Joy

Сега заради този койот не мога вече да си помисля с добро чувство за “Джамиля“ на Ч. Айтматов.  Close

Мисля си и за Франция. Излъгани надежди. Докато слушах песента им, ми стана ясно, че ѝ липсва тежест, няма го онова масивно влизане в припева както примерно при Поли. Вярно, неговата песен е построена по-въздушна, но на голямата сцена имаше нужда и да стъпи малко на пода, което според мен отсъстваше.
Виж целия пост
# 1 827
Те точно руснаците, съсипаха конкурса заради фикс-идеята да спечелят,
сега мрънкат, че с техните камъни по тяхната глава.  Tired
Кога пък са имали такава фикс идея,баси глупостите пишете вече.Тая песен украинската няма как да стане хит освен в Украйна и то от тия дето правиха майдана.,а певицата плилича на Кончита ,само че глатко обръсната.Дори на македонката песента бе по приятна, да не говорим ,че всяка друга песен,беше по добра от тази украинска досада.
Виж целия пост
# 1 828
Те точно руснаците, съсипаха конкурса заради фикс-идеята да спечелят,
сега мрънкат, че с техните камъни по тяхната глава.  Tired

Глупости!
Руснаците сложиха Джамала за победител.
Стига сте писали вицове.
Виж целия пост
# 1 829
Сега би трябвало по БНТ да дадат Поли - току-що свърши "Под прикритие". Whistling
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия