ЕВРОВИЗИЯ 20 - Финал

  • 135 368
  • 2 101
# 1 320
Това ли ни е най-доброто класиране, Елица и Стунджи пети ли бяха?
Виж целия пост
# 1 321
Много беше тъпо вота на журито да го дават толкова подробно а на зрителите само като цифри.
Виж целия пост
# 1 322
Абе мама му стара, с извинение ама от съседките поне 12 точки очаквах де... Те ни орязаха като не знам.... Ако само те ни бяха дали по 12 точки /Македония и Сърбия/ и 3-тото място е готово... Пък тая Австралия.... Да не говорим, че тая идва от Корея, където пеят като богове... Айде,айде аз лично се надявах на топ 5 и моите надежди бяха изпълнени.
Виж целия пост
# 1 323
От зрителския вот - 12 точки от Испания за ПОЛИ.
Къде може да се видят гласуванията на хората по страните?

Испанците го изписаха на екрана след обявяване на резултатите.
Виж целия пост
# 1 324
От зрителския вот - 12 точки от Испания за ПОЛИ.
Къде може да се видят гласуванията на хората по страните?
казаха го по испанската телевизия току що
Виж целия пост
# 1 325
Браво на Поли! Политиката е страшно нещо и въпреки това зае едно отлично място!

Къде може да се види вота на хората по държави?
Виж целия пост
# 1 326
От Украйна и козичка да бяха пратили,пак щеше да спечели.
Добре де, защо трябва да е Украйна?
Руснака беше хиляда пъти по добър от тази мучащата в момента.
Виж целия пост
# 1 327
За мен Поли е първа. И трите преди нея са са по-долу в класацията ми. И скучната австралийска балада, каквито има хиляди.
Догодина Евровизия ще е конкурс за идейно-политическа песен.
Виж целия пост
# 1 328
От България къде са отишли 12-те точки, някой знае ли?
Виж целия пост
# 1 329
кой беше последен ..пак ли Германия както и миналата година  Rolling Eyes колко тъжноооо

Май Чехия.

Браво на Поли!!!
Виж целия пост
# 1 330
Каква изненада. Всички знаехме, че ще е Украйна. Wink

Не ми пука за първите две места - едната е политическа песен, а другата е на... айде, да не казвам къде.

БРАВО НА ПОЛИ!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

А сълзите в очите на Сергей като казаха 360 точки и той сметна, че не е достатъчно... Cry Cry Cry
Виж целия пост
# 1 331
Голям успех за България в тази политическа надпревара!
Браво на Поли!
Поздравления за всички българи по света, които се обединиха и гласуваха! Успехът е и заради всички вас!  bouquet
Виж целия пост
# 1 332
Аз искам по държави да видя от хората.
Прочетох , че от Испания имаме 12.

И баси гласуването наистина според гласуването на хората Полша има 222 точки а според журито 2 точки
Виж целия пост
# 1 333
Украинската песен ми харесва, но много ми е позната (естествено  Laughing). А сега я слушам за 1ви път цялата.
Виж целия пост
# 1 334
От България къде са отишли 12-те точки, някой знае ли?
Да, на голото бедро.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия